2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ne güzel keşke ben de öyle olabilsem..mesela işim var diyip çıkıyor ne işi var diye düşünüp duruyorum..düşünmekten bebeğimle ilgilenemiyorum yaa niye böyle oldum ben

Takıntı hali başlamış demek sende cnm ben de çok takıntılıydım işte sevgiliyken kafaları yiyordum sonra nasıl oldu amlamadım birden geçti yani bebekten sonra

Takıntı hali başlamış demek sende cnm ben de çok takıntılıydım işte sevgiliyken kafaları yiyordum sonra nasıl oldu amlamadım birden geçti yani bebekten sonra
Aynen takıntı oldu..sevgiliyken yoktu öyle bişey yeni başladı..annemlere gidip kalmak istemiyorum o evde tek kalcak nereye gidecek napacak diye.. düşün..

Aynen takıntı oldu..sevgiliyken yoktu öyle bişey yeni başladı..annemlere gidip kalmak istemiyorum o evde tek kalcak nereye gidecek napacak diye.. düşün..

Anladım cnm bebeğini sütten kestikten sonra bi antidepresan kullan istersen tabi ki psikolog a danışarak

Kızlar yaa bebeğim grip oldu doktora götürsem antibiyotik mi verir? Bebekler için grip ilacı var mıdır

Ben sevgiliyken öyle değildim şimdi başladı:))
Senin sonradan olmus aranizda bi sorun felan mi oldu canim hareketlerinde bi degisiklik mi.oldu yada sana az mi vakit ayiriyo arda ilk dogdugnda esim surekli disari cikiyodu nerdeyse her gun arda kucuk bide kis birlikte hic bsy yapmiyoduk

Kızlar yaa bebeğim grip oldu doktora götürsem antibiyotik mi verir? Bebekler için grip ilacı var mıdır

Yeni basladiysa hemen antibiyotik kullabma canim.
Burun damlasi, suruplarla falan atlatiliyor genelde yeni basladiysa.
Ihlamuru kaynatip buharini icine cekmesini sagla, oda cok iyi geliyor.
Sende bol bol icko sutunden gecsin.

Bu arada esine soylesen isim var deyince rahatsiz oldugunu, nereye gittigini aciklama yapmasini soyle. Boyle yaptikca sana ve sutune zarar , esin Gorkemin beslenmesini etkileyecek boyle giderse bunu bu yonden anlatirsan hatasini anlar belki

PembeLokum koca yil gecti gitti ya .. su gibi su ..

Yok canim bebeklere genelde vermiyolar antibiyotik versede kullanma bence ardayla ikimiz grip olduk 2 ay once ihlamur icirdim bol bol icine bi iki damla limon sktm burnunu surekli temzledm odaniza petegin ustune su koy

Senin sonradan olmus aranizda bi sorun felan mi oldu canim hareketlerinde bi degisiklik mi.oldu yada sana az mi vakit ayiriyo arda ilk dogdugnda esim surekli disari cikiyodu nerdeyse her gun arda kucuk bide kis birlikte hic bsy yapmiyoduk
Aslında bi sorun olmadı sanırum ben illa takacak bişey buluyorum..dediğin gibi kış soğuk çıkmasam sıkılıyorum çıksam da vicdan azabı çekiyorum çocuk hasta olucak diye ki oldu da..

Yeni başladı akıyor burnu ıhlamur yapıcam sağol canım..

Ya dediğimde çok abartıyosun her attığım adımı söyleyemem ki diyor..ne biliyim yaa evlilik zormuş..

Yok canim bebeklere genelde vermiyolar antibiyotik versede kullanma bence ardayla ikimiz grip olduk 2 ay once ihlamur icirdim bol bol icine bi iki damla limon sktm burnunu surekli temzledm odaniza petegin ustune su koy
Ihlamur yapıcam şimdi limon da damlatıyım aklıma gelmemişti sağol canım..petekte suluk var inşallah çabuk atlatır

Ya dediğimde çok abartıyosun her attığım adımı söyleyemem ki diyor..ne biliyim yaa evlilik zormuş..
Genelde dr danismadan kullanilan bu

run damlalat var, bn burnu akmaya baslar baslamaz onlardan damlatiyorm .
Cok sukur baya bi onluyor.
Hani dr gidene kadar ilerlemesin dersen eczaneden aldir bisiler bence.
Ihlamur ve damladan baska yapilabilecek pek.birsey yok.
Ben sahi uyurken sarimsagi ortadan ikiye kesip burnuna yaklastiriyodum kokusunu ceksin diye.

Ihlamur kacinci ayda baslaniyordu unuttum, daha once vermediysen az ver istersen alerji yapmasin sonra

Aslında bi sorun olmadı sanırum ben illa takacak bişey buluyorum..dediğin gibi kış soğuk çıkmasam sıkılıyorum çıksam da vicdan azabı çekiyorum çocuk hasta olucak diye ki oldu da..
Ben isten gucten hic takmiyorm hatta gidince daha rahat oluyorm evde 2 gundr disarda aksam bgn yine yok sinirlendm tabi bide bana bagiriyo ne ariyosn mesaj attn bide arysm diye mesajima cevap vermedi diye aradm bagirinca yuzune kapattm o gelmedende uyucam

İnşallah ben de takmam yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…