2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben onun kokudan oldugunu dusunuyorum. Uyuyunca sende uyumayi denesen , en azindan biraz uyumus olursun.
Ama bence bi dr sor bakalim, 1 hasinda kontrolleri oluyir gerci tahlil falan yapiliyor ama.

Emzik alsa isin daha kolay olur aslinda. Anne sutu damlatsan tutmazmi emzigi..
Uykulu halde evet en kolay otur emzir, biraz otutrur sekilde uyu :) 1 hafta zor gelir ama sonrasinda oda alisir bence, sadece sabir istiyor
Emzigi hic bi sekilde almiyo uykudayken bile ememiyo cunku :KK70: yine dis mi cikarcak acaba bi gece emmeyi reddetti cunku uykusundanda bagira bagira uyaniyodu dun oglen

Ay bilmiyorum ama bugun beni mahvetti oyle bi agliyo ki uyutmaya calisirken bogazini yirtti resmen bagircam diye kollarim omuzlarm koptu cildirtti beni bagrdm valla baya sabrim tasti

Hadi ya :/ ne derdi var acaba kiyamam.
Hala emerekmi uyuyor.

Bebek telsizimi deniyordu onlardan alsan duymazmisin canim?
Veya denesen bir gece esin kalsa Ardayla,sen daha gec gitsen acaba o zaman yine sen gelince mi uyanir.
Eger ogleyse demekki ozellikle emdigi icin kokunu daha iyi aliyor.

Cesaretin varsa ayirirsin sonra odasini, o telsizlerden alip.

Hadi ya :/ ne derdi var acaba kiyamam.
Hala emerekmi uyuyor.

Bebek telsizimi deniyordu onlardan alsan duymazmisin canim?
Veya denesen bir gece esin kalsa Ardayla,sen daha gec gitsen acaba o zaman yine sen gelince mi uyanir.
Eger ogleyse demekki ozellikle emdigi icin kokunu daha iyi aliyor.

Cesaretin varsa ayirirsin sonra odasini, o telsizlerden alip.
Oturdum agliyorm suan bugn kac kere bagrdm bilmyrm sinirler tepemde uykusuzluktan oluyo yinede uyumuyo kucagmdnda inmiyo uyumadigi için sinir etti beni ne derdi var blmyrm hala emerek uyuyo canim sallayarak denedim yok uyumuyo uykuya dalacagi zaman cekiyorm memeden yanina yatrlyrm

Kizlarr tam okuyamafigim yazdiklarinizi ama bende sizden yardim istemeye geldim. Kizim emmeden uyumuyo surekli emiyo gece bi basliyoruz sabah 6~7 ye kadar uyumadan devam. Tabi surekli rmincede gazi artiyo napicam ben emzikte almiyo zaten.suan besikte salliyorum biraktigim an aciyo gozlerini wc yr gidicem gidemiyorum. Sallamak daha fazla pisman edicrk biliyorum :\ esimi soracak olursaniz fazlasiyla uyuyo.. En ufak yardim talebimdr tartisiyoruz. Napicam ben.. Bu meme aliskanligi sanirim annem ve esim yuzunfrn oldu ne zaman aglasa emecrk bu baska caresi yok dediler simdi gercekten baska caresi yok:KK43:

Kizlarr tam okuyamafigim yazdiklarinizi ama bende sizden yardim istemeye geldim. Kizim emmeden uyumuyo surekli emiyo gece bi basliyoruz sabah 6~7 ye kadar uyumadan devam. Tabi surekli rmincede gazi artiyo napicam ben emzikte almiyo zaten.suan besikte salliyorum biraktigim an aciyo gozlerini wc yr gidicem gidemiyorum. Sallamak daha fazla pisman edicrk biliyorum :\ esimi soracak olursaniz fazlasiyla uyuyo.. En ufak yardim talebimdr tartisiyoruz. Napicam ben.. Bu meme aliskanligi sanirim annem ve esim yuzunfrn oldu ne zaman aglasa emecrk bu baska caresi yok dediler simdi gercekten baska caresi yok:KK43:
Canm malesef dedkleri gibi emcek bende oyleydim arda bi baslardi oglen 12den aksam 6ya kadar mememde cektigim an aglardi ben gece yatmadan önce ayaginin altina sicak su torbası koyuyodm havluya sarip bide rezeneyle anason iciryodm 2 3 cay kasigi guzel uyuyodu gazinida rahat cikariyodu bi dene istersen ozellikle sicak su torbasini dene gundz ne zaman koymasam uyumazdi ama koyunca 2 3 saat araliksiz uyurdu

Canim benim üzüldüm senin adina ama o günler arkanda neyse ki gelecege odaklan artik ve o zamanlari unutmaya çalis :KK36:
Sansli oldugumu biliyorum çok sûkür , buna zorluk diyemem gerçekten :KK74:

İnsan unutuyor zaten canım çoktaaaan unuttum Allah eksikliklerini göstermesin onlar için her şeye değer:KK36:

Canım normal bunlar sabret Gülsima da hiç durmadan 5 saat fln emiyordu ben hayret ediyordum bir bebek nasıl böyle durmadan emer? Sonra düzeliyor canım sonra emdiği süre 5 dk fln oluyor

Kızlar yaa benim oğlum elektrik süpürge sesinden acayip korkuyo ağlıyo çok..çalıştıramıyorum..yazın halı yoktu yerler açıktı şimdi nasıl yapcam yaa

Canım Gülsima da uyanıkken korkuyordu uyuyorken sese uyanıyordu ben de çareyi sessiz süpürge almakla buldum gerçekten işe yarıyor hem de akşam Kızım uyuduktan sonra 10 civarı evi süpürebiliyorum komşulara ses gitmediği için ben gündüz vakit bulamıyordum evi süpürmeye artık böyle yapıyorum

I ilknurrr22 cnm evladına sinirlenme kızma lütfen Allah eksikliğini göstermesin Gülsima da gece kaç defa kalkıyor ben sayamıyorum 10u geçiyor ve kucaktn inmediği için kanguru aldım böyle daha rahatız artık günde çok az uyuyoruz eşimle kesintisiz zaten uyumuyoruz kesintili toplam 5-6 saat uyuyoruz hiç şikayet etmiyoruz ama bu durumdan instagramda görmüyor musun evladı ağır epilepsi hastası olduğu için 3-4 gün aralıksız uyuyan ve evladının ağlama sesini hiç duyamayan epilepsi yüzünden evladı acı çektiğinde ağlayamayan anneler var daha ne hastalıklar neler neler var

I ilknurrr22 cnm evladına sinirlenme kızma lütfen Allah eksikliğini göstermesin Gülsima da gece kaç defa kalkıyor ben sayamıyorum 10u geçiyor ve kucaktn inmediği için kanguru aldım böyle daha rahatız artık günde çok az uyuyoruz eşimle kesintisiz zaten uyumuyoruz kesintili toplam 5-6 saat uyuyoruz hiç şikayet etmiyoruz ama bu durumdan instagramda görmüyor musun evladı ağır epilepsi hastası olduğu için 3-4 gün aralıksız uyuyan ve evladının ağlama sesini hiç duyamayan epilepsi yüzünden evladı acı çektiğinde ağlayamayan anneler var daha ne hastalıklar neler neler var
Oyle tabi canim ama beni yordu gercekten aylardir gece uyumuyo 100 kere uyaniyo 10 kereyr sukretcek durumdayim neden oldugunu bi cozemedm uyanincada illa emmek istiyo yatarak emzirmeyi kabul etmiyo agliyo illa oturarak emzrcem sirtim agriyo dk basi yataktan kalk besiktrn al koy al koy koptu omuzlarim sirtim hadi uyumadi bugun oyle bi agliyo ki gormen lazm bogazini yirtti yani bilerek yapiyo onuda

Canım Gülsima da uyanıkken korkuyordu uyuyorken sese uyanıyordu ben de çareyi sessiz süpürge almakla buldum gerçekten işe yarıyor hem de akşam Kızım uyuduktan sonra 10 civarı evi süpürebiliyorum komşulara ses gitmediği için ben gündüz vakit bulamıyordum evi süpürmeye artık böyle yapıyorum
En iyisi bu galiba süpürgemi de yeni almıştım keşke sesssiz alsaydım

Canm malesef dedkleri gibi emcek bende oyleydim arda bi baslardi oglen 12den aksam 6ya kadar mememde cektigim an aglardi ben gece yatmadan önce ayaginin altina sicak su torbası koyuyodm havluya sarip bide rezeneyle anason iciryodm 2 3 cay kasigi guzel uyuyodu gazinida rahat cikariyodu bi dene istersen ozellikle sicak su torbasini dene gundz ne zaman koymasam uyumazdi ama koyunca 2 3 saat araliksiz uyurdu

Anason verdik evelsi gece dun vermefim ama akdma vereyom kac saattr etki eder o ? Birdr ikisini karistirip cay yapsam olur mu yokda ikisinfrn biri mi olmali ? Kacinci ayda duzrne girdi? Tamam memede uyusun ama sonra koyayim uyumaya devam etsin yok :)
Canım normal bunlar sabret Gülsima da hiç durmadan 5 saat fln emiyordu ben hayret ediyordum bir bebek nasıl böyle durmadan emer? Sonra düzeliyor canım sonra emdiği süre 5 dk fln oluyor
Dimi birdr o kadar uykusuz kaliyor. Sizin ne zaman duzelfi prki? 3.ay diyolar gecer mi acaba

MutluBulut_ MutluBulut_ canim o sallama olayi bizde vardi. Sallamayi biraktigim zaman uyaniyordu hemen.
Zamanla duzeldi. Zamanla dediysem yaza dogru yatak odasina degismistik o zaman duzene girmeye baslad uykusu. Neden bilmem degisiklik iyi geldi herhalde.

Ama o sallamadan uyumadigi donemlerde careyi besige ip baglamakla buldum inan mutfaga kadar uzatmistm ipi bir ara :KK70:
Wc giderken yine ipi uzatiyordum yoksa dedigin gibi gidemiuordum bir yere.
Ama ilerde sallamadan uyumaz diye dusunme buyudukce duzene giriyor, simdi cok sukur sallamadan uyuyabiliyor cogu zaman.

Esinin yardim etmemesi hos olmamis ama calistigi icin belliki iste yoruluyordur canim bosver sinirlenme hic.
Annen gittimi yalnizmi.bakiyorsun artik

I ilknurrr22 canlari sag olsun canim.
Hafta sonu sen gitsen annene izin vermezmi esin. Hem sana degisiklik olur hem ardaya.
Havalar sogudugu icin disari ciamiyorsaniz belki ondandir bu huy degisikligi

X