2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Allah korusun canim git bi gorun bakalim ama insallah onemli birsey degildir.

Erken dr gitmek cok onemli ama nedense hep erteliyoruz.
Dikkat etsin babanda canim, insan topsrlayinca gecirdigi kotu gunlerini unutuyor ,dikkat etmiyor bende oyleyim ama sonra cok ah bah ediliyor.

O morluklar benim bacak ve kollarimda oluyor ara ara, Edadada vardi hatta bir ara.
Insallah bilmeden bir yere carpmissindr.

I ilknurrr22 iyi bende canim.
Biraz temizlige tutundum,simdi ara verdim. Dolap icleri hep karisik yine,oralari duzenlicem.
Daha dogrusu dolap iclerini bosaltmayi dusunuyorum cunki Ayaz heryeri karistiriyor hem agzina bisi atar diye korkuyorum, hem tekrar tekrar duzenleme derdim olmaz.
Nereye kaldircaksam onca ivir ziviri.
Evet canım insan dikkat etmiyor.. benimde vücudum çok morarır ama bu hiç geçmiyor. tam boynumun kökünde sırtımda babamında aynı yerdeymiş arada kaşınıyor falan o yüzden endişelendi annemde beni de endişelendiriyor. evet hatırlıyorum edanın da vardı.. Hayırlısı bakalım

Evet canım insan dikkat etmiyor.. benimde vücudum çok morarır ama bu hiç geçmiyor. tam boynumun kökünde sırtımda babamında aynı yerdeymiş arada kaşınıyor falan o yüzden endişelendi annemde beni de endişelendiriyor. evet hatırlıyorum edanın da vardı.. Hayırlısı bakalım
Git canim mutlaka nolur nolmaz onemli bsy degildir insallh

Hamilesiinnn :) ne güzel Harizan annesi olacaksın nasipse ben de 2016 Haziran annesiyim :) iyiyim işte bir kızım oldu 5buçuk aylık :)

Selam Pembisim
Cok mutlu oldum senin adina, Allah uzun ömürler versin.
Ve eveeet bende nasipse anne olacagim 2017 Haziran ayinda :-)

Aman canim sakin ol.
Bir ara bende oyleydim, gergin oluyor insan ,istemeden cocuga sinirleniliyor.
Genelde oyle olunca ya alir disari cikarirdim, ya uyuturdum.
Sen simdi gerfinsin, Arda bunu hissediyor haliyle oda geriliyor. O yuzden hava iyiyse gercekten bi cikin dolasin, gerekirse tum gun gezin, iyi gelir biraz.

Zumzum_20 Zumzum_20 canim hayirli olsun,Rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah :KK68:
Sagol canim benim
Bugün doktor kontrolünden geçtik çok sükür hersey normal gelisiyor :anneadayı:
Cok degisik bir duygu... :KK68:

Sagol canim benim
Bugün doktor kontrolünden geçtik çok sükür hersey normal gelisiyor :anneadayı:
Cok degisik bir duygu... :KK68:

Oyle valla canim, tadini cikar cok guzel bir donem hamilelik :)
Bulantilar gectiyse hele tam tadini cikarmalik zamanlara geliyorsun :)

Cinsiyet belli olmamistir sanirim daha diimi, bu haftadada soyleyen var ama dogru cikmiyor genelde.

I ilknurrr22 ay temizledim cok sukur. 2,3 tane daha kaldi onlar artk kolay.
Evet ya bizimkide unitesin cekmecesine girip,oturuyor.
Cok dikkat etmek lazim artik.

Bende markete kadar gittim yalanci su boregi yapicam, yaninada bisiler dusunurm artik corba falan.

duman91 duman91 hmm bi git bakalim canim, yani korkutmak istemem asla ama kanser genelde ailede varsa olma ihtimali daha yuksek ya o yuzden ihmal etme bi gorun bakalim.
Ama yoktur insallah onemli birsey :KK68:

Oyle valla canim, tadini cikar cok guzel bir donem hamilelik :)
Bulantilar gectiyse hele tam tadini cikarmalik zamanlara geliyorsun :)

Cinsiyet belli olmamistir sanirim daha diimi, bu haftadada soyleyen var ama dogru cikmiyor genelde.

Vallah simdilik çok fazla sikayetçi degilim çok sükür :-) Migde bulantilarim 2 hafta felan sürdü sadece sabahlari, gerisi yorgunluk vs. vallah onlarada can feda :KK36:

Cinsiyeti sorduk doktor simdilik belli olmaz dedi birdaha ki randevuda %80 söylerim kesin olur dedi. Neyse ki 2 hafta sonra randevumuz (trizomi hastaligi erken tehsis randevusu oluyor, Belçika'da herkese uygulaniyor). Klişe olacak ama kiz erkek fark etmez bizim için saglikli olsun da :anne: (ama kiz olursa büyük süpriz olur çünkü esimin tarafinda hep erkek torun oldu simdiye kadar :KK53::KK53:)

Vallah simdilik çok fazla sikayetçi degilim çok sükür :-) Migde bulantilarim 2 hafta felan sürdü sadece sabahlari, gerisi yorgunluk vs. vallah onlarada can feda :KK36:

Cinsiyeti sorduk doktor simdilik belli olmaz dedi birdaha ki randevuda %80 söylerim kesin olur dedi. Neyse ki 2 hafta sonra randevumuz (trizomi hastaligi erken tehsis randevusu oluyor, Belçika'da herkese uygulaniyor). Klişe olacak ama kiz erkek fark etmez bizim için saglikli olsun da :anne: (ama kiz olursa büyük süpriz olur çünkü esimin tarafinda hep erkek torun oldu simdiye kadar :KK53::KK53:)

Masallah canim evet her derdi seve seve cekiliyor ama iste o bulantilar falan aman aman :) 3 kilo vermistim 3 ay kadar surmustu ne gunlerdi :)

Belcikadamisin sen bilmiyodum :) ne guzel erken kontrol ediliyor,insallah hersey normaldir .
Ya kizida,erkegide cidden bencede fark etmiyor o kadar seviliyolarki, tarifi yok.
Bizdede durum tam tersiydi kuzen cocuklari hep kiz,10 tane kiz var bizimki oglan olarak ilke imza atti :KK48:
Ardindan erkek gelmeye basladi sonra :KK48:

I ilknurrr22 ay temizledim cok sukur. 2,3 tane daha kaldi onlar artk kolay.
Evet ya bizimkide unitesin cekmecesine girip,oturuyor.
Cok dikkat etmek lazim artik.

Bende markete kadar gittim yalanci su boregi yapicam, yaninada bisiler dusunurm artik corba falan.

duman91 duman91 hmm bi git bakalim canim, yani korkutmak istemem asla ama kanser genelde ailede varsa olma ihtimali daha yuksek ya o yuzden ihmal etme bi gorun bakalim.
Ama yoktur insallah onemli birsey :KK68:
Bi arkadasimin annesi su boregini cok guzel yapiyo bi kere yedim ama tadi damagimda kaldi o gunde oyle toktum ki arkadasimin zoruyla yemistm:KK70:

Bi arkadasimin annesi su boregini cok guzel yapiyo bi kere yedim ama tadi damagimda kaldi o gunde oyle toktum ki arkadasimin zoruyla yemistm:KK70:

Aah ah o konulaaraa girmeyeelim :kk77:
Can cektirmek gibi olacak ama cok tatli hakkaten ya, yapmasi zor oldugu icin o kadar guzel kesin :)
Bu yaptigimda aslinda gercegini pek aratmiyor,hem pratik. Sut yoktu yogurtla yaptim bukez oylede guzel oldu. Ama sutlu olunca tat olarak daha cok benziyor su boregine.

Sendede oylemi bilmem yemek yaparken asiri derece doyuyorum o yemege ve bazen yiyesim dahi gelmiyor, baskasi yapinca ne guzel oluyor

Aah ah o konulaaraa girmeyeelim :kk77:
Can cektirmek gibi olacak ama cok tatli hakkaten ya, yapmasi zor oldugu icin o kadar guzel kesin :)
Bu yaptigimda aslinda gercegini pek aratmiyor,hem pratik. Sut yoktu yogurtla yaptim bukez oylede guzel oldu. Ama sutlu olunca tat olarak daha cok benziyor su boregine.

Sendede oylemi bilmem yemek yaparken asiri derece doyuyorum o yemege ve bazen yiyesim dahi gelmiyor, baskasi yapinca ne guzel oluyor
Aynen canim gecen gun patatesli borek yaptm elmali kurabiye yaptm sabah kahvaltimla duruyorm ay bi tiksindim borekten canim istemedi dunde karnibahar kizarttm çok severim yine kahvaltimla duruyodm yiyemedm yaparken doydum

Aynen canim gecen gun patatesli borek yaptm elmali kurabiye yaptm sabah kahvaltimla duruyorm ay bi tiksindim borekten canim istemedi dunde karnibahar kizarttm çok severim yine kahvaltimla duruyodm yiyemedm yaparken doydum

Yaparken doyuyor insan aynen.
Su elmali kurabiyeyi bi deneyemedim ya, yillardir hep aklimda .

Kotu olmus, seste uyuyabiliyormu arda.
Bizimde su apartman yeniligi yuzunden hergun ses oluyor, bugunde camlari degistirdiler Allahtan ayaz uyumuyordu kesin uyanirdi.

Hava nasil orda,ilk kar yagdi bize aksam .
O kadar seviyorumki kari, habire camdan bakiyodum yagdimi diye esimde sasirdi :KK48:

Masallah canim evet her derdi seve seve cekiliyor ama iste o bulantilar falan aman aman :) 3 kilo vermistim 3 ay kadar surmustu ne gunlerdi :)

Belcikadamisin sen bilmiyodum :) ne guzel erken kontrol ediliyor,insallah hersey normaldir .
Ya kizida,erkegide cidden bencede fark etmiyor o kadar seviliyolarki, tarifi yok.
Bizdede durum tam tersiydi kuzen cocuklari hep kiz,10 tane kiz var bizimki oglan olarak ilke imza atti :KK48:
Ardindan erkek gelmeye basladi sonra :KK48:

Vallah ben 3 kilo almisim :-) :KK22::KK22:
Bulantim 2 hafta sürekli oldu, her sabah, ama simdi ara ara gelip gidiyor çok sükür. Fazla rahatsiz edici degil neyse ki, ofiste zor olurdu...
Insallah canim, saglikli olsun en önemlisi o :KK68:
Vallah benim kendi hikayemi anlatayim : babamin ve annemin ailesinde hiç kiz kuzenim olmadi, ilk kiz ben oldum. Ondan sonra benim kuzenlerimin kizlari oldu :KK45:
Senin çocugun dogdu mu yoksa dogacak mi ?
Bi de börekten felan bahsettmissin, simdi de canim çekti :KK51::KK51: Bende hiç o konularda becerikli degilim. Pratik yemekler yaparim. Mesela bu aksam menüde et ve salata var :halay:

Teşekkür ederim canım ben de senin adına mutlu oldum:)

Eee bulantı durumun nasıl?
tutkku arkadasimiza dedigim gibi bulantilarim durdu gibi, yine ara ara gelsede, hiç sikayetçi degilim. Hayatimi normal bir sekilde sürebiliyorum :spor:

Yaparken doyuyor insan aynen.
Su elmali kurabiyeyi bi deneyemedim ya, yillardir hep aklimda .

Kotu olmus, seste uyuyabiliyormu arda.
Bizimde su apartman yeniligi yuzunden hergun ses oluyor, bugunde camlari degistirdiler Allahtan ayaz uyumuyordu kesin uyanirdi.

Hava nasil orda,ilk kar yagdi bize aksam .
O kadar seviyorumki kari, habire camdan bakiyodum yagdimi diye esimde sasirdi :KK48:
Uyuyo canim disardan gelen ses rahatsiz etmiyo arda uyurken ben kapisi acik bi sekilde ev supuryrm makine calsyo uyznmiyo buraya kar yagmsti baya oldu bi daha yagmadi

Zumzum_20 Zumzum_20 yaa cok uzuldum simdi, canini cektirdim :KK43: yakinda olsan gondersem hemen .
Avucunu yala bari oyle derler ya :)
Icime dert oldu bak simdi hazir satiliyorsa al en azindan :KK51:

masaAllah canim bulantin yoksa ne guzel, insallah boyle guzel devam eder.
Kiloyi takma bosver veriliyor sonra bir sekilde, istah oyle bi aciliyorki zaten dikkat edip almamak zor.Ben 25 kilo almistim saka gibi ama cok sukur 23u gitti 1 yilda.
Sizdede ayagini sen surtmussun herhalde,gerisi kiz gelmis :KK48:

13 aylik oglum var canim .

Son düzenleme:
I ilknurrr22 oo masaAllah canim, iyi bari islerini halledebiliyosun o zaman.
Benimki eskiden hemen uyanirdi her sese ama simdi en azindan yarim saat iyi uyuyor o yarim saatte ne yaptim yaptim :KK53:

Mutfakta is yapacaksam genelde odanin kapisi ve mutfaginki kapali ve sessiz temizlemeye calisirim yoksa uyumuyor , bende uykusunu alsin diye pek is yapmiyorm uyurken, bana iyi geliyor hem dinleniyorum bari

Vallah ben 3 kilo almisim :-) :KK22::KK22:
Bulantim 2 hafta sürekli oldu, her sabah, ama simdi ara ara gelip gidiyor çok sükür. Fazla rahatsiz edici degil neyse ki, ofiste zor olurdu...
Insallah canim, saglikli olsun en önemlisi o :KK68:
Vallah benim kendi hikayemi anlatayim : babamin ve annemin ailesinde hiç kiz kuzenim olmadi, ilk kiz ben oldum. Ondan sonra benim kuzenlerimin kizlari oldu :KK45:
Senin çocugun dogdu mu yoksa dogacak mi ?
Bi de börekten felan bahsettmissin, simdi de canim çekti :KK51::KK51: Bende hiç o konularda becerikli degilim. Pratik yemekler yaparim. Mesela bu aksam menüde et ve salata var :halay:

tutkku arkadasimiza dedigim gibi bulantilarim durdu gibi, yine ara ara gelsede, hiç sikayetçi degilim. Hayatimi normal bir sekilde sürebiliyorum :spor:

Maşallah maşallah cnm ben ilk 20 haftamı hastanede serumlar vurularak geçirdim ve 5 kilo verdim bu nedenle açlık ve su kaybından ölecektim sanırımo_O benim hamileliğim çok ağır geçti ya:işsiz: çok şanslısın valla kıymetini bil bu durumun

X