2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi yaa bak o da kötüymüş... ailen sana yakın mı peki canım onlar da mı ankaradalar
Ebet canim yakınlar arabayla 15 dk bu yuzden daha cok snir oluyorm annemi sevmiyomus nedeni de bi gorsen annem cok seviyo ardayi boyle deli doludur biraz bağırarak sever bu yuzden hareketlerine gicik oluyoms annemde oglum oglum der bi daha deme dedm suna iyi davranma diye istiyoki ben ne yparsam yapiyim benm her dedigim yapilsin babasi boyle alstrms bak istrn cikti bide kredi cektik araba bulamadi kac aydır babasi gitti kredi kartindan 10 bin lira cektrdi araba aldi sigortasını yaptı kvde dis yaptrdi 4 bin liraya ona kkiziyo bagiriyo bi gor nankor ya surekli annesine babasina bagirir

I ilknurrr22 ah canim ya :/
Keske elimizden bisi gelse.
En azindan ailen arkanda bak bu gercekten cok guzel birsey.

Ya ne aklima geliyor boyle anlasamayan aileler psikologa gider ya dizilerde ne bileyim :) oyle gitseniz olmazmi?
Burda olsa esimi zar zor ikna eder kesin giderdik.
Etkili olabiliyor yinede

Slm kızlar
Dün evimi temizledim.
bebekle yorucu oldu.
kızım oyun yapmaya basladı.
üzülmüş numarası yapıp sonra gülüyo
çok tatlı zamanları :nazar:

Heh masallah ona canim :nazar:
Tabi bundan sonra bak daha ne tatli halleri oluyor :)
Resimdeki kizin mi

I ilknurrr22 ah canim ya :/
Keske elimizden bisi gelse.
En azindan ailen arkanda bak bu gercekten cok guzel birsey.

Ya ne aklima geliyor boyle anlasamayan aileler psikologa gider ya dizilerde ne bileyim :) oyle gitseniz olmazmi?
Burda olsa esimi zar zor ikna eder kesin giderdik.
Etkili olabiliyor yinede
Hayatta gitmez kac kere babasida bende dedik psikolojin bozuk bi git dedik kabul etmedi

I ilknurrr22 canım küçük çocukla çok zor boşanma işi :KK43:

Misal velayet sende olunca babası 2 haftada bir haftasonları , yaz tatilinde kesintisiz bir ay ve bazı özel günlerde görme hakkına sahip olacak

Arda yı tek başına babasına gönderebilecek misin? Misal kv gelecek kapınızdan Ardayı cuma alacak pazar akşam getirecek geri

Zor :KK43:

Mia- Mia- oy masaAklah canim koca kiz olmus bile :nazar:
Sana benziyor yalniz sankii, damaklar filan :)

I ilknurrr22 kabul ederlermi hic.. keske etse bence kesinlikle yarari olur.
Kotu birsey degil gitmek, neden psikolog deyimce neden herkes kotu algiliyor bilmem, halbuki sadece dogru dusunmen icin yardimci olan bir yol arkadasi gibi bisi bence.

I ilknurrr22 canım küçük çocukla çok zor boşanma işi :KK43:

Misal velayet sende olunca babası 2 haftada bir haftasonları , yaz tatilinde kesintisiz bir ay ve bazı özel günlerde görme hakkına sahip olacak

Arda yı tek başına babasına gönderebilecek misin? Misal kv gelecek kapınızdan Ardayı cuma alacak pazar akşam getirecek geri

Zor :KK43:
Evet canim o zorlugu var bide ben bo hafta sonunu biliyodum nasl ayri kalcam o zaman of blmyrm insallah duzelir insallah

Mia- Mia- oy masaAklah canim koca kiz olmus bile :nazar:
Sana benziyor yalniz sankii, damaklar filan :)

I ilknurrr22 kabul ederlermi hic.. keske etse bence kesinlikle yarari olur.
Kotu birsey degil gitmek, neden psikolog deyimce neden herkes kotu algiliyor bilmem, halbuki sadece dogru dusunmen icin yardimci olan bir yol arkadasi gibi bisi bence.
Aynen oyle bende gitmstm lisedeyken cok sinirliydm annem gotrmustu yani gayet normal bsy

Aynen oyle bende gitmstm lisedeyken cok sinirliydm annem gotrmustu yani gayet normal bsy

Bende panik atak icin gidiyodum.
Tanimadigin birine herseyi anlatmak cok rahatlatiyor insani.
Arada sirada dile getirirsen belki ikna olur.
Bunu kendinden cok ailesi icin yapmasi bence cok olumlu olur.
Keske benim esimde kabul etse.
Bazen diyorum git tedavi ol diye , sakaya aliyor evet ama ikimizde gitsek fena olmaz, sinirler iyiiice gerildi :KK14:

anatkh018 anatkh018 evet ilk aylar zor ama zamanla iste alisiyor insan.
Senin esin dogumdan sonra degisti mi? Bizikliler costu resmen..
benim eşim doğumdan önce değişmişti zaten :KK70: şimdiler peşimde dolanıyor ama ben yüz vermiyorum :KK70: çektirdiklerinin yanında az bile ama napalım biz gaddar olamıyoruz onlar kadar :lülülü:
2 aycık mı o ne yaaa... :)
Aynen özel sektör çok daha kötü tabi çok şükür halime:)
bizim süt iznimiz doğum izni bittikten sonra 6 ay boyunca 3,5 saat, diğer 6 ay boyunca da 1,5 saat.
İnşAllah o günleri görürürz bakalım..
ikinciyi düşünüyor musun henüz çok erken ama benimle ya da benden önce doğum yapanlar ya 2. ye hamile ya da doğurdu bile :) o yüzden soruyorum
doğru ya sizin öyleydi öğretmen arkadaşım hep söylüyordu unutmuşum süt izni için sizin ne güzel doğum izni bitince başlıyor bizim normal yaşına kadar o 1,5 saatlik izin :işsiz: yok canım düşümüyorum hele bi çocuk 3-4 yaşlarına gelsin yaşım geçiyor ama bana göre erken oğlumla zaman geçirmedik daha doyamadım :anne:

@duman91 anatkh018 anatkh018 kizlar kuzenim orda yeni ise basladi, oglu subatta 2 yasina girecek.
Gardianlik yapiyor.
Gec basladi ise yani, neden bazilari cok erken,bazilari gec basliyor anlamadim :)
o ücretsiz izindir canım ondan en iyisini yapmış ben de mecbur kalmasam ücretsiz yapardımm :kahve:

Ah canim keske duzelse kim ister yuvasi yikilsin ama cocuk gibi beni cok bunaltiyo ona yok buna yok herseye yok diyo beni kisitliyo surekli ee bide sinirlenincr agzindan cikani kulagi duymyo biktim
kimse istemez tabi canım yaşadıklarını senden daha iyi bilemeyiz Rabbim hayırlısını versin canım:110:

Hayatta gitmez kac kere babasida bende dedik psikolojin bozuk bi git dedik kabul etmedi
canım benim eşim de gitmedi dilimde tüy bitti ikna edemedim en sonunda annemlere geldim yalnız kalınca kendi kendine gitti hatta o kadar kötü oldu ki 2 hafta da yattı dış ilişkisi kesildi erkenden gitmediği için çok pişman şimdi 6 ay çalışma yasağı koydular ona 3 aydır evde mesela ilaç tedavisi görüyor gerek var mıydı yani söz dinleseler keşke senin yine eşinin ailesi de farkında bizde durum tam tersiydi hasta beni görürlerdi :ukala::ukala: Rabbim işte yanına bırakmıyor kimsenin :KK52:

Bende panik atak icin gidiyodum.
Tanimadigin birine herseyi anlatmak cok rahatlatiyor insani.
Arada sirada dile getirirsen belki ikna olur.
Bunu kendinden cok ailesi icin yapmasi bence cok olumlu olur.
Keske benim esimde kabul etse.
Bazen diyorum git tedavi ol diye , sakaya aliyor evet ama ikimizde gitsek fena olmaz, sinirler iyiiice gerildi :KK14:
Bu gidisle ben gitcem bazen diyorm gidiyim senim yaptiklarini kendim yapmis gibi anlatiyim

canım benim eşim de gitmedi dilimde tüy bitti ikna edemedim en sonunda annemlere geldim yalnız kalınca kendi kendine gitti hatta o kadar kötü oldu ki 2 hafta da yattı dış ilişkisi kesildi erkenden gitmediği için çok pişman şimdi 6 ay çalışma yasağı koydular ona 3 aydır evde mesela ilaç tedavisi görüyor gerek var mıydı yani söz dinleseler keşke senin yine eşinin ailesi de farkında bizde durum tam tersiydi hasta beni görürlerdi :ukala::ukala: Rabbim işte yanına bırakmıyor kimsenin :KK52:
Duzeldi mi canım senin annengile gitmen ise yaradi mi bide ben mi denesem

Duzeldi mi canım senin annengile gitmen ise yaradi mi bide ben mi denesem
valla ben çok kararlı gittim dönüşüm yok dedim ilk zamanlar inanmadı baktı eski ben yok canım cicimler kesildi dön diyo dönmüyorum e annemlere de gelemiyor önce boşancam diyen adam şimdi afedersin bunu demek istemezdim ama köpek gibi pişman tedavi sürecinde yine de yüz vermiyorum canım tamam hasta ama kalbim çok kırıldı dinleseydi bi kere beni o bana diodu sen git psikoloğa diye aslında haklıydı benimde psikolojim bozulmuştu bi zaman sonra insan kendinden şüphe ediyor insan :KK14: sana annene git diye tavsiyede bulunmam asla ama ben kararlıydım bitti gözüyle bakıyordum canım ondan Rabbim daha iyi etsin şimdi iyi daha doğrusu sakin diyim yoksa benim sevdiğim adam değil bu çok çok değişti :KK14:

valla ben çok kararlı gittim dönüşüm yok dedim ilk zamanlar inanmadı baktı eski ben yok canım cicimler kesildi dön diyo dönmüyorum e annemlere de gelemiyor önce boşancam diyen adam şimdi afedersin bunu demek istemezdim ama köpek gibi pişman tedavi sürecinde yine de yüz vermiyorum canım tamam hasta ama kalbim çok kırıldı dinleseydi bi kere beni o bana diodu sen git psikoloğa diye aslında haklıydı benimde psikolojim bozulmuştu bi zaman sonra insan kendinden şüphe ediyor insan :KK14: sana annene git diye tavsiyede bulunmam asla ama ben kararlıydım bitti gözüyle bakıyordum canım ondan Rabbim daha iyi etsin şimdi iyi daha doğrusu sakin diyim yoksa benim sevdiğim adam değil bu çok çok değişti :KK14:
Ya ben gitmeyi o kadar istyrm ki ama gidemiyorm o kadar sinirleniylrm ki oturup dusunuyorm durulmaz ya ne bekliyosn diyorm sonra esim geliyo hic bsy yokms gbi davraniyo ya unutup gdyrm ama her gun tekrarliyo bu bende her zaman aklimda bi gitme fikri ama niye yapamiyorm

anatkh018 anatkh018 ya sakalimiz yokki sozumuz dinlensin :KK14:
keske o noktaya gelmeden gitseymis esin.
Neden bu kadar kotulerler psikologlari bilmem.
Gecmis olsun esine bu arada.
Erkekler oyle ya kaybetme korkusu yokki iclerinde, gidecegimizi kesin anlayinca isler degisiyor,sut dokmus kedi gibi oluyorlar.

I ilknurrr22 benimde ben gitsem diye aklimdan geciyodu ama hem zaman yok,hem tam olarak aile psikologu varmi.buralarda bilmiyorum.

X