2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sabah iyiyim dedi canım, biraz öncede aradım gayet güzel geliyrdu sesi...
Çok şükür başka sorunumuz yok işte, aile bu asla düzelmeyeceğini de biliyorum... İdare edicez artık ne yapayım bazen kendime de kızıyorum zaten 2 günlüğüne gidiyorsun kendine neden zehir ediyorsun boşyere diyorum işte yinede engel olamıyorum..
Evet eşin cidden çok fazla tepki gösteriyormuş gereksiz yere... Çocuk bu düşer de kalkar da yapacak bişey yok.. Eşine demiyor musun ben düşürdüğüm zaman neden bu kadar olay oluyor diye?
Ayy o komşu nasıl bişeymiş öyle yaa.. sen bizimi dinliyorsun desene şakayla karışık.. Evet tam tersini kastediyordur sesiniz hiç gelmedi vs diyerek..

Iyi.bari canim insallah iyidir.
Aynen insan oyle dusunuyor,biraz katlanmak istiyor sonra yine yok boyle olmasi gerekmiyor diye sinirleniyor.
Ama gercektne bosver yakim yasadiginizi dusunsene, o yuzden 2 hafta yine iyi yani.

Soylemekten artk yoruldum,hep soyluyorum neyim varki diyor,hep iyi olamam hep kotude olamam diyor. Sorun orda iyi gunumuz sayili.
Bisi olsa sen annesisin,sen dikkat etmelisin vs eski kafa tarzinda konusuyor resmen.
Erkek cocuklari asil babalarini ornek alir asil sen iyi bak oglun.
Birkackere ogluma erkek oyunlarinoynatmiyorum diye kizdi mesela.
Aklima geldikce cildiriyorum.
Babasi sensin,sen ogret diyorum, ben ne kadar arabayla,onla bunlada oynatsam kadinim yani asla onun verdigi erkekligi veremem ogluma.
Kisaca herseyi uzerime atiyor, kendi 2 saat cocuk bakmakla kendini kusursuz saniyor.
Haksiz oldugunu bir anlasa keske

Bende ardayi birakmaz surekli hayatima mudahele eder diye korkumdan cesaret edemiyorum tamam her turlu bende olcak velayeti ama mudahele etcek adim gibi eminim o yuzden surekli dile getryrm gel bosanalim anlasamiyoruz olmuyo diye ama yok kabul etmiyo gecen gun baya bi sikayet ettim kvdeme aksam kp konustu ama bi kulagindan girip ötekinden çıkıyo tabi ben kavga ediyolar diye iceri gecmisti kvde sessizce birakip gitse napcaksn dedi esimde hemen sus sacma sapan konusma diye susturdu blmiyorm nolcak yaa yani artik insallah o bosanmaister diye dua ediyorm

Ailesinide dinlemediyse artk ne diyeyim..
Hos anlattigin kadariyla kendi anne babasina bile tepkili.
Ne desem bilemedim, en guzel yillarimizdayiz ama hale bak.
Insallah esinin tek sorunu is yorgunlugudur, baska is arastirsa bulamazmi. Belki rahatlar biraz

duman91 duman91 pek bilgim.yok canim ama iste yeni basladi ise belkide dedigin gibi ucretsiz izin kullanmistir.
Izmirde evet, Urlaya degismis simdi eskiden Izmirin baska yerindeydi.

Canım sendeki duygular anladığım kadarıyla daha yüksek, hani benimki gelip geçici, sinirleniyorum kızıyorum falan ama sonrasında bende unutuyorum.. Sizin probleminiz daha büyük sanırım. Rabbim yardım etsin.
sen ailesine boşanıcam deyince onlar bişey söylemedi mi?
Esimle tartsmstk kvde geldi o sirada bende dedm ki bu kadar pisman olcagimi dusunmemistim keske seni taniyacagima olseydim sabrimi zorluyosun cok az kaldi annenin yaninda soyluyorum bak bosancam artk diye oda kpe soylems bende zaten sikayet ettm baya konustu kp ben icerdeydim kvdede gitse napcaksn felan dedi arda konusmalara tartsmalaara dahilnolmasin diyr balkona çıkardım o kadarini biliyorum

4,5 ay nerdeyse uğramadım buralara unutur tabi telefonun da :KK70: hoşbulduk canım çok şükür bugünlerimize ilk zamanlar çektirdi yumurcak gecemiz gündüzümüz yoktu ama 2 aydan sonra değişti huyu şükür alıştım alıştım ah bi de bu iş olmasa anneler hiç çalışmak zorunda kalmasa mesea ne güzel olurdu :bicak: şimdilerde yarım gün çalışıyorum tam güne geçince napcam bakalım Rabbim yardım etsin :anne: bende çok özledim valla :KK15::KK15:

selam canım herkes dışarda madem senin ne işin varki kv evinde anlamadım kendi evinde olsan daha iyi sıkılsan bile kendi evinde sıkıl :olamaz:

neler duyuyorum böyle çok şaşkınım gerçekten Rabbim iyi etsin aranızı öyle deme canım çağırma kötüyü o_O
Ah canim keske duzelse kim ister yuvasi yikilsin ama cocuk gibi beni cok bunaltiyo ona yok buna yok herseye yok diyo beni kisitliyo surekli ee bide sinirlenincr agzindan cikani kulagi duymyo biktim

Ailesinide dinlemediyse artk ne diyeyim..
Hos anlattigin kadariyla kendi anne babasina bile tepkili.
Ne desem bilemedim, en guzel yillarimizdayiz ama hale bak.
Insallah esinin tek sorunu is yorgunlugudur, baska is arastirsa bulamazmi. Belki rahatlar biraz

duman91 duman91 pek bilgim.yok canim ama iste yeni basladi ise belkide dedigin gibi ucretsiz izin kullanmistir.
Izmirde evet, Urlaya degismis simdi eskiden Izmirin baska yerindeydi.
Isten cikti canim 3 haftadir evde bide onun stresi var bunaliyorm o evde durdukca bide bana demesin mi aferin bizi birbirimize dusurdun diye dedim iftira mi attm yalan mi söyledim simdide bana niye ilgi diyo kac gundur ne ilgidi bekliyosa

Canım sen harbi harbi düşünüyorsun boşanmayı ve sürekli dile getiriyorsun.. Hani benim öyle gel gitlerm oluyor ama senin ki kadar değil.. Durum o kadar da vahim mi yaa?
Cok istiyorum canim cok cesaretim yok bu adam benim hayatimda olmaya devam etcek bi çocuğumuz var sonucta ve yine mudahele etcek hayatima korkum ondan ardayi elimden alirsa diye korkyrm sinirlenince gozu biseu gormuyo aileme zarar verirse bide babasigil siler oyle bi durumda kvdemde dedin baban seni eve almaz yuzunede bakmaz diye kendine bisey yaparda yavrum babasiz kalirsa diye korkyrm

Isten cikti canim 3 haftadir evde bide onun stresi var bunaliyorm o evde durdukca bide bana demesin mi aferin bizi birbirimize dusurdun diye dedim iftira mi attm yalan mi söyledim simdide bana niye ilgi diyo kac gundur ne ilgidi bekliyosa

Simdide o mu ilgisizmis ,hey Allahim :)
Yap,kir,uz sonra ilgi bekle.
Rabbim sonunuzu hayr etsin insallah canim.
Isler karismis baya :/ sizinkilerin haberi yok diimi

Iyi.bari canim insallah iyidir.
Aynen insan oyle dusunuyor,biraz katlanmak istiyor sonra yine yok boyle olmasi gerekmiyor diye sinirleniyor.
Ama gercektne bosver yakim yasadiginizi dusunsene, o yuzden 2 hafta yine iyi yani.

Soylemekten artk yoruldum,hep soyluyorum neyim varki diyor,hep iyi olamam hep kotude olamam diyor. Sorun orda iyi gunumuz sayili.
Bisi olsa sen annesisin,sen dikkat etmelisin vs eski kafa tarzinda konusuyor resmen.
Erkek cocuklari asil babalarini ornek alir asil sen iyi bak oglun.
Birkackere ogluma erkek oyunlarinoynatmiyorum diye kizdi mesela.
Aklima geldikce cildiriyorum.
Babasi sensin,sen ogret diyorum, ben ne kadar arabayla,onla bunlada oynatsam kadinim yani asla onun verdigi erkekligi veremem ogluma.
Kisaca herseyi uzerime atiyor, kendi 2 saat cocuk bakmakla kendini kusursuz saniyor.
Haksiz oldugunu bir anlasa keske
ayy canım sende he de gitsin yaaa.. Boşyere kendini harap etme.. Anlaşılan o ki değişeceği yok mevcut durumu koruyalım bari o hale geldik:)
Ama sonuçta sizin bebeğiniz erkek ve babasının biraz daha ilgilenmesi gerekiyor..

Cok istiyorum canim cok cesaretim yok bu adam benim hayatimda olmaya devam etcek bi çocuğumuz var sonucta ve yine mudahele etcek hayatima korkum ondan ardayi elimden alirsa diye korkyrm sinirlenince gozu biseu gormuyo aileme zarar verirse bide babasigil siler oyle bi durumda kvdemde dedin baban seni eve almaz yuzunede bakmaz diye kendine bisey yaparda yavrum babasiz kalirsa diye korkyrm
Canım bak şimdi bugün öğleden sonra bir boşanma davası var.. Bebeğin ismi "Kader".. O kadar çaresiz ki herşeyden habersiz o kadar mutlu ki.. Ben o bebeği her gördüğümde gözyaşlarıma engel olamıyorum. Rabbim ne kadar da güzel yaratmış.. Henüz 1,5 yaşında.. Annesi ve babası boşanacaklar.. düşünsene birbirimizin hayatını cennete çevirmek için evleniyoruz ama cehheneme dönüştürüyoruz.. Biraz daha iyimser olsak, dünya gelip geçici biraz daha ılımlı olsak tamam bize göre zaten elimizden geleni yapıyoruz karşıdaki yapmıyor ama demek ki sınavımız bu şekilde.. Onu babasız bırakamazsın ayrılsan herşey daha da çirkinleşir.. Gel sen bu düşüncelernden kurtul

duman91 duman91 aksmadan beri yeni taktik dusunuyorum.
Becerebilirsem umursamaz olucam, yaninda inadima gulup,eylenicem, dediklerini sakaya karistirip gulup gecicem.
Dedigin gibi oluru yok, 3 gunluk dunya, uzuomeue uzmeye hic gerek yok dusuncesindeyim bende ama iste o an insan kendinde geciyor.
Sabirli olabilirsem bundan sonra boyle davranicam.Baska bir yolu yok, elbet bir gun yoluna girer Allahin izniyle hersey

duman91 duman91 aksmadan beri yeni taktik dusunuyorum.
Becerebilirsem umursamaz olucam, yaninda inadima gulup,eylenicem, dediklerini sakaya karistirip gulup gecicem.
Dedigin gibi oluru yok, 3 gunluk dunya, uzuomeue uzmeye hic gerek yok dusuncesindeyim bende ama iste o an insan kendinde geciyor.
Sabirli olabilirsem bundan sonra boyle davranicam.Baska bir yolu yok, elbet bir gun yoluna girer Allahin izniyle hersey
Aynen canım valla öylesi daha iyi, hem sen kazanıyorsun hem de sinir strese girmiyorsun..

Simdide o mu ilgisizmis ,hey Allahim :)
Yap,kir,uz sonra ilgi bekle.
Rabbim sonunuzu hayr etsin insallah canim.
Isler karismis baya :/ sizinkilerin haberi yok diimi
Kavga ettiğimizi felan soylemiyorm ama onlarda biliyo mutlu olmadığımi babam her zaman diyo kızım ben size bakarim gerekirse iki iste calisirim unv. Okumak istersen okuturum calsmak istersen annen işten cikar cocuga bakar sen calisirsn diye

Canım bak şimdi bugün öğleden sonra bir boşanma davası var.. Bebeğin ismi "Kader".. O kadar çaresiz ki herşeyden habersiz o kadar mutlu ki.. Ben o bebeği her gördüğümde gözyaşlarıma engel olamıyorum. Rabbim ne kadar da güzel yaratmış.. Henüz 1,5 yaşında.. Annesi ve babası boşanacaklar.. düşünsene birbirimizin hayatını cennete çevirmek için evleniyoruz ama cehheneme dönüştürüyoruz.. Biraz daha iyimser olsak, dünya gelip geçici biraz daha ılımlı olsak tamam bize göre zaten elimizden geleni yapıyoruz karşıdaki yapmıyor ama demek ki sınavımız bu şekilde.. Onu babasız bırakamazsın ayrılsan herşey daha da çirkinleşir.. Gel sen bu düşüncelernden kurtul
Ardayi dusundugm icin sabrediyorum zaten canim ya ben kafamdan atsam bile her gun tekrardan ne kadar hakli oldugumu cikariyo yani biraz once daha olur olmadik seylere sinirlenip hakaret ediyo kiziyo ya kendi babasi dedi gecen gun senle gecinene allah sabir versn diye dusunsene kendi babasi

Ardayi dusundugm icin sabrediyorum zaten canim ya ben kafamdan atsam bile her gun tekrardan ne kadar hakli oldugumu cikariyo yani biraz once daha olur olmadik seylere sinirlenip hakaret ediyo kiziyo ya kendi babasi dedi gecen gun senle gecinene allah sabir versn diye dusunsene kendi babasi
Allah yardımcın olsun o zaman canım ne diyim.. Bakalım nereye kadar böyle gidecek

Kavga ettiğimizi felan soylemiyorm ama onlarda biliyo mutlu olmadığımi babam her zaman diyo kızım ben size bakarim gerekirse iki iste calisirim unv. Okumak istersen okuturum calsmak istersen annen işten cikar cocuga bakar sen calisirsn diye

Anneler hisseder. Insan 1 kere guler,2 kere guler 3.ye artik sahte gulucuk yapilmiyor,nereye kadar yani. Illa herseyi anliyorlar.

Simdi aileside biliyor ya, her firsatta ogullariyla konusacaklar bence bu konuyu.
Insallah ufacikta olsa bisilerin farkina varir :KK51:

Allah yardımcın olsun o zaman canım ne diyim.. Bakalım nereye kadar böyle gidecek
Bakalm ya duzelsn yada yollarimiz ayrilsin bizim icin hayirli olan neyse o olsun benden baska kimsede cekemez adim gbi eminim yaa bana saygisi yok annemgilin gelip gitmesi sorun oluyo her seferinde ne zaman gelelim deseler yok bugn yorgunum yok suraya gitcez de resmen gorustrmicek yani benden onu bekliyo biz gidelim desem. 100 kere soyluyrm anca gidyrz

Anneler hisseder. Insan 1 kere guler,2 kere guler 3.ye artik sahte gulucuk yapilmiyor,nereye kadar yani. Illa herseyi anliyorlar.

Simdi aileside biliyor ya, her firsatta ogullariyla konusacaklar bence bu konuyu.
Insallah ufacikta olsa bisilerin farkina varir :KK51:
Hic sanmiyorm ama insallah duzelir bi an once binbir hayalle kurdgun yuva bozulsn ister mi insan

Bakalm ya duzelsn yada yollarimiz ayrilsin bizim icin hayirli olan neyse o olsun benden baska kimsede cekemez adim gbi eminim yaa bana saygisi yok annemgilin gelip gitmesi sorun oluyo her seferinde ne zaman gelelim deseler yok bugn yorgunum yok suraya gitcez de resmen gorustrmicek yani benden onu bekliyo biz gidelim desem. 100 kere soyluyrm anca gidyrz
Hadi yaa bak o da kötüymüş... ailen sana yakın mı peki canım onlar da mı ankaradalar

X