2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda bi limon yiyo gormen lazim hic yuzunu eksitmiyo sanki tatli bisey elmayida kopara kopara yiyo mandalinayi emiyo sonra bide mincikliyo ay her yer batiyo:KK70:
Bizimkide limon aşığı ama kansızlığı var o yüzden çok vermek istemiyrum.. Gercektende heryer batıyor yaaa. hergün halı örtüsünü yıkatıyorum.. Günde kaç kez ev süpürülür hesabı yok. Kaç kez üst baş değişir onunda.. :)
Dün ayvaları topladı eşim oturma odasının ortasına yaydık ayırıyoruz.. O da tüm ayvaların üstüne çıktı. Üstü hep ayvanın üstünde tozlu bişey var ya yapış yapış hep ondan oldu.. birde yeni banyo yaptırmıştım. sil baştan başa döndük.. Her meyve yememiz serüven resmen önünden alındığında çok feci ağlıyor.. Ayy çok tatlı oluyor o zaman yaaa

Canım keçi sütünü bnde öyle her gün bulamam ama inek sütünü bulabilirm. bizim komşunun inekleri var çünkü :)
Ama yine de tereddüt ettim almadım. biraz daha bekliyeceğim. Öbür ay kontrolü var o zaman sorarım doktoruna.. ki ben direk biberonuna koyup içirmeyi düşünüyordum.. o şekilde bende verdim herhangi bir alerjisi olmadı..
Uht daha sağlıklı olan. biz dışardan süt aldığımızda kaynattığımız için içindeki mineraller gidiyormuş, ama uht sütleri birden kaynatılıp birden soğutulduğu için içindeki mineralleri koruyormuş bende öyle biliyorum..

Evet o kaynatinca oyle oldugunu bende okumustum.
Vermeye baslasak.bile ilk baslarda su ile karistirarak oneriyorlar aslinda hani biberondan verilecekse.
Bilmiyorum ya kafamda deli sorular yine :KK14:

Bizimkide limon aşığı ama kansızlığı var o yüzden çok vermek istemiyrum.. Gercektende heryer batıyor yaaa. hergün halı örtüsünü yıkatıyorum.. Günde kaç kez ev süpürülür hesabı yok. Kaç kez üst baş değişir onunda.. :)
Dün ayvaları topladı eşim oturma odasının ortasına yaydık ayırıyoruz.. O da tüm ayvaların üstüne çıktı. Üstü hep ayvanın üstünde tozlu bişey var ya yapış yapış hep ondan oldu.. birde yeni banyo yaptırmıştım. sil baştan başa döndük.. Her meyve yememiz serüven resmen önünden alındığında çok feci ağlıyor.. Ayy çok tatlı oluyor o zaman yaaa
Yerim ben onu yaa elinden alincada bagriyo ustunu degstrirken savasyrz resmen kiyameti kopariyo sanki canini yakiyorz dun babasiyla ikimiz bi ustunu giydiremedk:KK70:

Aynı biz, grçekten savaşıyoruz üst değiştirirken yaaa
Uyuturkende savasiyoruz resmen gozunden uyku akiyo evde biri varsa icerden bi ses geldiyse binadan bile ses gelse kalkiyo hemen memeyi bırakıp etrafa bakiyo savasiyorm resmen gunduz uyutmak icin gecedr surekli uyaniyo ama niye uyandigini cozemedm henuz

Uyuturkende savasiyoruz resmen gozunden uyku akiyo evde biri varsa icerden bi ses geldiyse binadan bile ses gelse kalkiyo hemen memeyi bırakıp etrafa bakiyo savasiyorm resmen gunduz uyutmak icin gecedr surekli uyaniyo ama niye uyandigini cozemedm henuz
Yavrum yaa kulağı falan mı ağrıyor acaba ?

X