2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

4 canim usttekiler de ayni anda çıktı biri patlamsti diğeri de patladi gulunce. 4ude gozukuyo

Soyleme her yerde nazar degcek masallah sana yaa

Kizlar galiba grip olcam gozlerim surekli sulaniyo yaslar akiyo hapsurup duruyorm olma hasta olmak yim yaa bebekle cok zor oluyo dinlenemiyosn ki iyilesesin

Herkese söylemiyorum burada 75 milyon okuyabilir yakınlarım biliyor önceden ins.falan resim koyardım artık koymuyorum yemeğe de değmez herhalde nazar bilemedim
Haha bilmem degmez heralde bgn bende temzlk yapyrm yatak odasini temzledm bizim yatagi felan cektm altini sildm supurdum ardanin besigini cektm aksama belim agrimaz insallah tuvalet banyo yiksndi bulasik makinesini bosalttim aksam utu yapmstm onlari yerlestrdm

Ohh ellerine sağlık canım çok yorulmuşsundur ya Bende akşam ayaklarımı tepeye dikip film izlemeyi düşünüyorum yarında anca gidersem kuzenimin doğum gününe gideceğim hediye alıp

Masallah ya 4 aylik oldu neredeyse Gulsima hanim :)

Evet canım 6 ekimde 4 aylık oluyoorr ay inanamıyorum:)
Evwt canim 92 ocak dogumluyum. Evet cocuk icin tedavi görüyordum ama tutmadi asilamalar .senin bebisini de Allah bagislasin canim Insallah

Sağol canım Rabbim hayırlısıyla kısa zamanda nasip etsin size de, tedavilerinde Allah yardımcın olsun

Anladım cnm olsun eşinle problem yaşamana değmez ne de olsa burdayız hepimiz aynı zamanda :)

nehirnil111 himm evet baska calisanlarsa varsa yaninda dedigin gibi can ceker.
Ama aksamdan pogaca hamuru hazirladigin varmi hic?
Bu aksam denicem.bakalim , mayalayip buzdolabina aticam ama insallah iyi olur

I ilknurrr22 masallah cok tatli oliyorlar dislerle :)
Bizimde 4te durdu bakalim 5.nezaman gelecek

Arkadasimin bebegi var 13 aylik 1 disi var sadece benimki mi acele ediyo acaba

I ilknurrr22 nehirnil111 ya heryer tamam ama ben o mutfaga girimce yok arkadas bi toparlanmiyorum, o mutfak hep mi dagibik olur, bulasik desen masallah eksik olmaz belkide elde yikadigim icindir bilmiyorum ama yemek yaparkende cok bulasik yaparim.

Benim ocak balkonda kizlar ama aspiratorum.sanirim bu aralar iyi cekmiyor fayasnlar yapis yapis olmus, dolapta oyle daha 1 ay oldumu.bilmem tum balkonu iyice ovup temizleyeli yine ayni. Yapis yalista olunca inanin mutfaga adim atasim yok, pis geliyor hep bana. Amerikn mutfakli olanlar ne yapiyor benim oyle olsa herhalde koltuklarda yaglanirdi ıykk
Ne yapabilirim o konuda varmi bilginiz, veya guzel bir yag cozucu ? Por çoz'u getirmislerdi gecen ama iyimidir?

Porcoz cok guzel cikariyo canim yaglari ama ayazi uyutunca hallet kokusu cok agir valla benim mutfağında isi btmyo aksam yemekten sonra toplyrm temzlyrm hic bsy kalmiyo snra esim aciktm ddiyo yine bulasik sonra abur cubur yiyo onun dokuntusu ee bende 100 kere mutfk mi toplicam canm isterse toplayıp yatiyorm istemezse bırakıyorum oylece vaalla

Alayim bari ya of, keske diyorum mutfak dolaplarimi renkli bisiler yapsaymisim, kahberengi ve bej muyfaga adim atasim yok inan.. simdi cicek arayisindayim biraz renk katayim neden sogudum bu kadar mutfaktan bilmem belkide yaglandigi icindir..mutfagi kendime sevdirmeye calisiyorum cidden
Aynen en ufak yemekte bulasik hazir, benimde tencere yikanacak duruyo annemlere geldim.biraktim oylece. Ama diger odalar piril piril memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…