2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Meraba arkadaslar bende 2014 mart aginda evlendim araniza katilabilirmiyim. Musiat olsugum bi zaman gecmise de göz atarim insallah
Hosgeldin :)
Bende kendimi tanitayim :) 25 yasindayim, ev hanimiyim, 2014 mayis ayinda evlendim :)
Hayirlisiyla kizima kavusmama az kaldi. Rabbim hayirli zamanda sanada nasip etsin insallah

Ben de 24 yaşımdayım, 92 dogumlu musun?
Avukatım, bir kızım var Allah bağışlarsa minik daha 3 ay 24 günlük
İstiyor musunuz siz de bebiş?
Evwt canim 92 ocak dogumluyum. Evet cocuk icin tedavi görüyordum ama tutmadi asilamalar .senin bebisini de Allah bagislasin canim Insallah

Hosgeldin :)
Bende kendimi tanitayim :) 25 yasindayim, ev hanimiyim, 2014 mayis ayinda evlendim :)
Hayirlisiyla kizima kavusmama az kaldi. Rabbim hayirli zamanda sanada nasip etsin insallah
Hosbulduk canim . maşallah ne güzel Rabbim sag saglim kucagina almak nasip etsin

I ilknurrr22 kucakta 5dk tasi yetiyor zaten agirligini.anlamak.icin

nehirnil111 menu guzel.bence canim daha ne olsun
Zaten yemek.bahane,sohbet sahane oluyor oyle yerde :)

PembeLokum heh hatirliyorum :) olsun tadini cikar bu gunlerin cabuk geciyor.
Ya ben kucuklugunden pek.bisi hatirlamiyorum artik resimler var hani iyiki.yoksa iyice unutmustum .
Zaman cabuk geciyor

Aynen canim tasinmiyolar tosbikler
Ayazin uykusu duzene girdi mi canim Ardanin gece uykusu hic yok mahvediyo beni bsu dislerinntamami ciksada rabatlasak

Aynen canim tasinmiyolar tosbikler
Ayazin uykusu duzene girdi mi canim Ardanin gece uykusu hic yok mahvediyo beni bsu dislerinntamami ciksada rabatlasak

Buna sukur canim eskiye gore cook iyiyiz, ama simdilik yolda dis yok sanirim o yuzden iyi :)
Oh tamaminin cikmasi 2 yasi geciyor sanirim.
Hangi disler zor cikiyordu onlardan cok korkuyorum iste baya atesleniyorlar onlardan.
Kac disi var Ardanin 3.mu cikmisti

Evet 3-4 kere emmesi gerçekten az gibi görünüyor ama sütun bolsa yetiyordur belkide.. Şuan tam bırakma dönemi inşallah sorunsuz atlatirsiniz canım.. Az daha emsin minnosun..

Gunaydin canim. Tatil olmasına rağmen yine kalktık sabahın köründe Elif sayeside:)) şimdi uyudu bende bi deneyim uyuyabilecekmiyim:)

Aynen bizde 7;30da ayaktaydik simdi uyudu tekrar.
Ama erken kalkmasina sevindim erken kalkarsa 2 kez uyuyor bari, 9dan sonra kalkiyodu bir suredir gunde bir kez uyuyordu. Aksam.nebicim.agladi uykusuzluktan sutunu icemedi.
Daha kucuk 1 kere uyumak icin zar zor uyutucam artik 2 kere.
Elif kac kez uyuyor, duzene girdimi bilmiyorum ama

Oo yeter tabi afiyet olsun simdiden
Ben dayanamadım yanında peynirli poğaça da yaptım
Ben de bayılıyorum
Peki annasaccone yi takip ediyor musun onlar da çok zengin
Tatlım sana face den msj atmıştım gördün mü?
Yok takip etmiyorum bakayım ona da canımGördüm canım eşim görmesin diye cevap yazamadım aslında gelmek isterim ama eşim kk da genel olarak takıldığımı sanıyorum reel de görüşmeme laf söyler diye düşünüyorum o yüzden whatsappta görürse açıklama yapmam zor olabilirbir çare düşüneceğim
nehirnil111 menu guzel.bence canim daha ne olsun
Zaten yemek.bahane,sohbet sahane oluyor oyle yerde :)
Dayanamadım peynirli poğaça da araya sıkıştırdım
Olmuyo malesef

Son gunler ayri bi enerjim vardi ama ondan birakamiyorm demi olmuyo yaa

Dün gece 12 de uyudum yemeklerim anca bitti sabah 7 de kaktım evi süpürdüm silme suyunu hazırladım gidince sileceğim bir de lavaboları yıkadım neyse ki az işim kaldı

Halletmissin.ne guzel cogu isleri.
Pogaca mmm iyi olmus, bende bugunleri yapmaya niyetliyim ama bi yapamadm
Yeri gelmisken sorayim esim ise giderken yemek filan goturmek istitoda aksam.hazirlayip sabah pisirsem olurmu acaba? Sen oylemi yapiyordun?

Halletmissin.ne guzel cogu isleri.
Pogaca mmm iyi olmus, bende bugunleri yapmaya niyetliyim ama bi yapamadm
Yeri gelmisken sorayim esim ise giderken yemek filan goturmek istitoda aksam.hazirlayip sabah pisirsem olurmu acaba? Sen oylemi yapiyordun?
Biz yemek götürmüyoruz canım iş yerinde öğlen yemeği var sadece eşim sabahları yanında sandviç götürüyor ona biraz daha erken kalkıp hazırlıyorum güzel oluyor tost falanda yapıyorum bazen yaptıkça poğaça börekte koyuyorum ama kokuyor milletin canı çeker diye onları götürmek istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…