2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

2 komsum yeni dogum yapti ikiside genel canim :/ ikiside kendi istedi

Hatırlıyorum canım maşallah sana ben de genel olarak gezdiriyorım ev içinde ya da dışarda, biraz insanı sıkıyor ama bir uerden sonra öyle değil Mi?

Sürekli kucakta gezdirmekten başka oyalanmıyor bugün bi tv kumandasını kurcaladı biraz nasıl mutlu oldım hani hiçbir şey tutmuyor diyordum ya

Ay akıllı çocuk:) benimki oyın halısında fln dursa bi yemek yapacağım iş yapacağım ama ne uyuyor ne oyun oynuyor :)

tutkku duman91 sanırım Gül kızım emmeyi bırakıyor gündüz nerdeyse emmiyor artık nasıl duruyor öyle aç aç anlamıyorum emdiği zaman da 1 dk bile sürmüyor hemen bırakıyor meme vermeye çalıştığğım zaman çok bağırıyor eliyle itiyor

Önceden günde 8 kere fln bezini değiştirirdim şimdi günde 3 veya 4 kere anca değişmek gerekiyor

Not: henüz Hamile değilim hani sütüm acıdı ondan mı bırakıor diyemem

Son düzenleme:
Canım tamda memeyi bırakma dönemi. Bana ebe sakin zorlama, gogsunu vermek için sakinlesmesini bekle dedi. Hasta falan değil dimi? Bu arada mama da veriyor musun? Hani biberonun rahatligina da alışmış olabilir onunla daha hızlı akıyor yaa

Kiz bebekler daha bi zor oluyo sanirim bunu anladm çevremde kiz bebek anneleri genelde bu emmeyi birakma aglamasi daha cok olusu sikayetciler canim artk daha az bez degistirceksn zaten ilk aylar 10u buluyodu 3 aydan snra hep 5 6 tane degstrdm smdide 3 kere degstryrm

Israr etme canim, ben aptal gibi israr ettim, omun sevdigi yerlerde bile emzirmeyi denedim sird rahat emsin diye emmeyince bende geriliyodum haliyle hissediyor daha cok agliyordu.
Rahat ol, Allahin izniyle birakmaz insallah, birde ay gectikce daha hizli emip daha hizli doyuyorlar.
Her bebek oyle bir donem geciriyor, tabi kimi birakiyor tamamen emmeyi ama kimi devam ediyor guzel guzel.
Onu ve seni rahatlatacak ne varsa onu yap, hoslandigi seyler az cok biliyosundur artik.

Birde kumandayi tutmasina cok sevindim masallah kizimiza o zaman zamani varmis bak demekki :)

Bu arada ben sIkilmiyordum canim, cunki bebek ondan bundan bana degmiyordu bende yalniz kaldigimiz vakte doyamiyordum, biri gelip birlikte oldugumuz guzel ani bolecek diye korkarak durdum hep :)

I ilknurrr22 insallah yer canim ama seninki emdigi icin pek yemekle ilgisi olmayabilir simdilik.
Kilosu iyiyse cok dert etme

Iyi gelisimi kilosu normal en son 8 buck kiloydu 20 gun once felan ama bana zayflamis gbi geliyo ya boyu uzadi yada zayfladi blmyrm yemedikce sinirm bozuluyo

Benim kv bi degisik yaa ardayi uyutyrm ariyo mesgule atyrm acana kadar israrla ariyo her seferinde aynisini yapiyo geri dondugumdede niye mesgule atiyosun demesi yok mu benm hic isim gucum yok herhalde oyle saniyo

Benim kv bi degisik yaa ardayi uyutyrm ariyo mesgule atyrm acana kadar israrla ariyo her seferinde aynisini yapiyo geri dondugumdede niye mesgule atiyosun demesi yok mu benm hic isim gucum yok herhalde oyle saniyo

Bende oyleyim valla gece hic uyumadik yine

Sende anne sürekli arıyorsun müsait değilim uyutuyorum ben açmadıysam anla ben seni hemen geri ararım müsait olunca diye sürekli anlayana kadar belirt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…