2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Neyse az kalms kontrole sorarsn inatci keciler donmuyolar

Yok canim sorun olmaz bence benm arkadasmin evide oyleyi odalarin 3u koyu renkliydi salon acik renkdi odalarda salona aciliyodu yani

Aynen canım bebişler için fayanslar çok soğuk oluyor ki ben bile basamıyorum terliksiz asla... Ooo abin hepsini farklı yaptırmış ohh ohh... Bencede sırıtmaz yaaa:)

Ben normal dogm cok istyodm ama smdi diyorum yapamazdm kesin
Geçen dişçiye gittiğimde nedense heyecanlandım, sonra doğumum aklıma geldi, Allahım ben nasıl doğurdum heyecanlanmadım dedim yaaa.. Şimdilerde diyorum bir daha nasıl doğururum acaba diye gerçekten insanın gözünnde çok büyüyor ama Rabbim sanki o an sabrını veriyor değişik bişey...

Mecbur kalınca tabi basa gelen cekiliyo ay suan arda makarna mincikliyo bnde yesin diye bklyrm

Hatirliyorum canim sen cok uzulmustun ama hayirlisi boylrymis iste. Sezeryan sonrasi bas ve bel agrisi var mi hala? Cevremdekiler hep oyle diyolarda
Bel agrisi oluyo canim eger cok yorulursam belim sanki ortadan ikiye ayrilmis gibi tutulmus gibi agriyo bas agrim var ama benimki sunizitten kaynaklanan bsy

Bel agrisi oluyo canim eger cok yorulursam belim sanki ortadan ikiye ayrilmis gibi tutulmus gibi agriyo bas agrim var ama benimki sunizitten kaynaklanan bsy
Hadi ya peki bu sezeryan sekliyle mi alakali acaba :/ sezeryandan cidden korkuyorum ama hayirlisi diyorum :/

Ikiside zor yani :/ simdiki aklin olsa napardin peki oyle sorayim
Doktor bisry demeden ben iki tarafada hazirliyorum kendimi
Dogumda cok aci cektim ama cabuk toparladm 3. Gun ayaktaydim dolastm anneme kiyamadm yardm ettm bulasik makinesini felan bosaltmaya blmyrm ki normal dogumu yapamazdm diye dusunuyorm smdi ama benm durumumdan dolayi canim oncedende soylemstm ben iliskiye girerken cok zorlaniyorm her sefernde ilk gece korkusu oluyo o yzden yapamzdm diye dusunuyrm

Anladim canim yok sezeryan sekli olarak demistim. Yani zaten normal olmasi senin elinde degildi :/ ya senin dogum hikayeni gecende okudum bi tuhaf oldum hissetmissin ya sezeryan sirasinda coook kotu

Anladim canim yok sezeryan sekli olarak demistim. Yani zaten normal olmasi senin elinde degildi :/ ya senin dogum hikayeni gecende okudum bi tuhaf oldum hissetmissin ya sezeryan sirasinda coook kotu
Sezeryab olarak zaten artik genel anestezi yapmiyolar canim acil bi durum yoksa cunku ilac bebege gidiyormuş spinalde gtmyo ben cok yalvardm bayiltin diye bebek cikinca dedi anestezi doktoru zaten dpgum hikayemdede yazdm ardanin sesini duydum gerisi yok bende

duman91 usumektense renk farki olsun bisi olmaz canim :) hem goruntu okarakta parke odayi sicak gosteriyor.

Doguma gelince ya ilkinde bisi bilmiyoduk, acemi acemi gittik. Zaten kimseden pek dogum ani ile ilgili bilgi almak istemedim, herkez kotu anlatiyordu cunki,herkezin dogumu farkli yani. Anlatmayin en iyisi bilmemek diyordum hep.
Iyikide dinlememisim kimseyi, o kadar agriya aciya ragmen dogumum cok guzeldi diyebiliyorum, iste tek sorun dikisim ve ikinmayi beceremem.
Ikinciye gelirseek iste orda duruyorum, simdi herseyi bildigim icin o 9 ay nasil gecer ilk onu dusunuyorum, ama tabi o an dedigin gibi Rabbim sabrini veriyor.
Bana hemsireyin elini sıkmak cook iyi gelmisti, sıktikca agrim.hafifliyodu sanki odadan telefonunu almaya gidecekti hatta gitme diye yalvarmistim
Ay bi garip oldum doguruyomusm gibi hissettm.simdi

I ilknurrr22 basta hepsi oyle canim, benimkide agzini kapatiyordu yemekler hep kiyafete,bogazina dokuluyordu midesine az bisey gidiyodu ama zamanla alisti cok sukur. Iyiki blw denenemisim diyebiliyorum yani.. kendi yemeyi illa ogrenecektir pekte acelem yok o konuda.Krese gidene kadar zaman var diyorum simdilik,insallah yanilmam.bakalim

Selamlar hanımlar bebişleriniz 3-4 aylıkken neler yapıyor nasıl oyalıyordınuz?

Oyuncak oynama dönemi değil, oturmuyor,,emeklemiyor, bu aylardaki bebişle napılır evde ya?

Oyuncak oynama dönemi değil, oturmuyor,,emeklemiyor, bu aylardaki bebişle napılır evde ya?

Oyuncak oynama donemini gectim, benim o aylar ocak aylarina denk geliyordu, disari cikamiyorduk.
Odayi bol.bol turluyorduk, sonra uzerini ortup odalari bol bol turluyorduk..
Onun disinda iste oyunck vs gosteriyordum, altini aciyordum altini acinca rahat 10,15dk oyalaniyordu.
Yani havalar guzelken tadini cikarin derim, firsat buldukca en azindan kapi onune cikar.
Kisin oda oda gezip duran bebege gore, yazin disarda daha rahat durur bence.

Birde pusetine ip baglamistim ben onunla araba gibi gezdiriyordum oda oda, hatta dusurmustum hatirliyorsan ordan :) ordada baya oyalaniyodu yeterki puseti cekmeye gucun olsun :)
Yaptiklarimiz bunlardi asagi yukari, birde bebek arabasini iceri getirmistik orda gezdiriyordum.
Kisaca yazin yapilacaklari eve tasimistik

Insallah yer ya gercekten sinirimi bozuyo bu yememe olayi

4 bucuk aya kadar gundz cok guzel uyuyordu 3 saat 4 saat araliksiz uyanikkende cogu zaman oyun halisindaydi benmki 40i ciktiginda bile hareketliysi ayaklarini cirpip duruyodu hala oyle o zaman oyun halisindaki oyuncaklara felan uzaniyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…