2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 gecmis olsun canim, bi ara b3nimde oyleydi agri kesici icmeme ragmen 3,4 gun surmustu agrisi. Disindendir belki, dedigin gibi uykusuzlukta var.
Insallah gecer

PembeLokum iyi bari, gec olmus ama guc olmasin neyyssse :)

seker000 bende haksizliga gelemiyorum, haliyle o bagirirsa bende bagiriyorum, hatta koluna bacagina saplatiyorum bitane
Sinirlenince ne yaptigimi gercekten bilmiyorum :)

Evet biri taraf susmali ama sussanda haksizsin, susmasanda haksiz cikiyosun en iyisimi icim3 atmaktansa soyluyorum herseyi.

Ha bazen salaga yatip susuyorum, gerci o zamanda cok uzuluyorum o yuzdrn c3vap bile veresim gelmiyor oda uzuldugumu anlayip pisman oluyor.

I ilknurrr22 canım geçmiş olsun benim de dün uykusuzluktan gözüm kan çanağına dönmüştü..
PembeLokum tutkku
Kızlar ben de normalde bağırır çağırırım biriyle kavga ederken ama eşimle olunca donup kalıyorum sonra niye hep alttan alan ben oluyorum diye kendime kızıyorum..

Bu sinuzittrn oluyo canim bekarkende cok olurdu acile kac kere gittim 1 hafta hep agrirdi antibiyotik veriyo oda burnumun akmasini sagliyo geciyodu smdi antibiyotikte kullanamam

Uykusuzluk bizi mahvediyo zaten ya

Ben tam tersizim esime çan çan otuyorum, baskalarinin yaninda sut dokmus kediyim.
Ya saygiyi alsak susariz ama en iyisimi kim.nasil hak ediyosa oyle davranmak.
Es es tamam ama hakliyken susulmamali.
Ama bir yandanda iyibyaptigin, fazla konusunca kadinlar suclu oluyor ya sonra :)

I ilknurrr22 hmm evet simdi kullanamazsin kotu canim, insallah cabuk gecer.
Sicak bisiler icsen,buharina dursan akitmazmi belki rahatlatir biraz

Ayyy canım dişçi ye gittim.. saydiriyorum suan yanlış disimi cekmis. 20 lik disimi çekti ama benim ondan 2 önceki disim ağrıyor ve oyuktu.. Yarın gidicem bakalım diğerini de çekerse 3 tane eksik olack

Ayyy canım dişçi ye gittim.. saydiriyorum suan yanlış disimi cekmis. 20 lik disimi çekti ama benim ondan 2 önceki disim ağrıyor ve oyuktu.. Yarın gidicem bakalım diğerini de çekerse 3 tane eksik olack

Yanlis dismi cekmis oha :/
Soyledigin haldemi yanlis cekmis, yoksa sen tam agriyan disimi hissedemiyordun.
Bi yandan 20 likten kurtulmussun bari diyesim geldi ama nasil yanlis cekmis ne kafasidir anlamadim

agriyomu cekerken , hissediyormusun daha dogrusu. Ilknurla bizde cektirmemz gerek ama bi gidemedik

Benim de çektirmem gerek 20liği

Yok canim hic bsy fayda etmedi her gun agri kesici aliyorm arda uyudukca uyumaya calsyrm ama agridan uykuya dalamiyorm

Kizlar dun kp ve esim Ardayi düşürdüler resmen goz gore gorw dustu cocuk kp esim yanina oturdu diye arkasini dondu koltuga yatrmsti esimde babası ilgileniyo diye bakmams pat diye dimdik kafasinin ustune dustu hemen kucagima aldm ya bide kp arkamdan gelip bana ver diyip durdukca sinir oldm bi birakin ya bebek annesinde sakinlesir demi bi durun ama yok nereye gitsem arkamdan geldi hepsi en sonunfa verdm kucagina dk basi isteyip duruyo ama veresim yok ben gdyrm geliyo sinir oldm gozunun kenari sisti biraz morardi

Canım arka tarafta dedim, ağrı yapıyor dedim aç bakalım dedi, açtı zaten sallanıyor çekelim dedi.. hani bütün hepsine dokununca ben anlamadım hangisini çekeceğini, sonra 20 lik dedi.. Allahım diyorum 20 lik en sondaki olur eee benim ondan 2 önceki ağrıyor ve içi oyuk falan ama daha hala çakmadım manzarayı, çektikten sonra anladım(
Ben 8 yaşından bu yana hep dişçide olduğum için alıştım.. Ama zaten uyuşturuyorlar, hiç acıtmadı 10 sn sürdü çekmesi, gerçekten korkulacak gibi değil, az cesaretli olun yahu bugün yine gidicem bakalım :))

Canım çok geçmiş olsun.. Kıyamam bizde tatilde 2 kere düşürdük, birisi burnunun üstüne düştü az bişey kanadı falan ama iyi şuanda.. Cidden çocuk annesinde sakinleşir onun sıcaklığını almadıkça daha da çok hırçınlaşr ve ağlar bence.. Ayy bu insanları anlamak ne kadar zor yaa.. deseydin keşke biraz sakinleşsin daha sonra vereyim diye

Biraz vermedm zaten resmen evin icinde kaciyorm her yere ama arkamdan gelip duruyolar yaa sakinlesmeden verms oldum

Canim esin pisman oluyor mu gonlunu aliyor mu bagirdiktan sonra?

Off cnm kiyamam ya iste cocuga ne babasi ne babaannesi kimse anasi kadar dikkat etmiyor

Benim kv de cocuk agladiginda isteyip durdu sinir oldum 2.gunlugune geldik diye ses etmedim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…