2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum canım hoşgeldin..:KK25:tatilin güzel geçmiş sevindim tabii annen ve babanla gitmen büyük şans:KK39: ben cesaret edemedim bu yıl gitmeye yaa ama annemlerle olsa giderdimHoppa oysa ki çok ihtiyacım var tatile:süslü: seneye inşallah:KK51:

Seneye gidersiniz cnm siz de ztn bebisler denize fln giremedigi icin insanin hep akli kaliyor kiyida :) uyudu mu uyandi mi agliyor mu napiyor acaba diye dye aklin kaliyor :)
Hosbuldum cnm tesekkur ederim

9 aylık oldu canım Elif, annemler şişme bot almışlar onun içinde uyuyakaldı denizde:)) Tabi çıkardık sonra ama çok komikti yaa.. İki kere girdi, kumla falan oynadı işte çok sevdi denizi de ellerini çırpa çırpa durdu..:)
Yok canım gelmedi görümcem, eşim seni seneye antalyaya götürürüm dedi birde Hay Allahım dedim sanki öyle götürme mecburiyetimiz varmış gibi neyse Allah büyük daha seneye çok var :)

Oy Allah bagislasin cnm :)
Simdiden dert etme sen seneye var daha dur bakalim:))

duman91 duman91 iyi canim bende gardrobu duzenliycem baya karismis, yazliklari kaldirsammi.bilemedim bi sicak oluyor bi soguk..

PembeLokum PembeLokum anladim canim ama isteyerek yapmiyordur, evladi aci ceksin istemiyordur ama her bebek gaz sancisi cekiyor kimi az, kimi daha fazla ve uzun suruyor.
4 aylik olmus nerdeyse gecer artik sancilari.
Babaliga alismalari aslinda uzun zaman aliyor, hersey sadece onun yavrusunda var zannediyolar halbuki tum bebekler hemen hemen ayni surecten geciyor.
Biz kadar arastirsalar belki onlarda daha sakin olurlar.
Birde araba kullaniyo ya o yuzdende stres olmutur canim

Oo baya uzakmis ya , hadi kendini gecsin ama bebisini dusunseymis keske onca yol iyice harap olmustur minnak.
Kendileri dogumdan beri geldilermi bari, siz habire kucucuk bebeyle onca yoo cekiyosunuz.. bebek varken bayram buyuk kucuk dinlememeli bence, onlarda gelebilirdi size tatil donusu falan.
Aman neyse canlari sag olsun canim denecek sey cok ama bosver sen ailenle mutlu ol gerisi fasa fiso.. :)

Sabah 8de uyandik saat 12 olacak 4 saattir açım kimsenin umru degil bi gidip ekmek alamadılar emziren kadınım ben açlıktan bayilacam benim koca da pc de oyun oynuyor:sinirli:

Annem olsa teyzelerim olsa böyle olur muydu aman sen emzirwn kadınsin deyip beni doyurmak için seferber olurdu herkes

Aahhh işte ahhh kv den anne olur mu:işsiz:

duman91 duman91 iyi canim bende gardrobu duzenliycem baya karismis, yazliklari kaldirsammi.bilemedim bi sicak oluyor bi soguk..

PembeLokum PembeLokum anladim canim ama isteyerek yapmiyordur, evladi aci ceksin istemiyordur ama her bebek gaz sancisi cekiyor kimi az, kimi daha fazla ve uzun suruyor.
4 aylik olmus nerdeyse gecer artik sancilari.
Babaliga alismalari aslinda uzun zaman aliyor, hersey sadece onun yavrusunda var zannediyolar halbuki tum bebekler hemen hemen ayni surecten geciyor.
Biz kadar arastirsalar belki onlarda daha sakin olurlar.
Birde araba kullaniyo ya o yuzdende stres olmutur canim

Oo baya uzakmis ya , hadi kendini gecsin ama bebisini dusunseymis keske onca yol iyice harap olmustur minnak.
Kendileri dogumdan beri geldilermi bari, siz habire kucucuk bebeyle onca yoo cekiyosunuz.. bebek varken bayram buyuk kucuk dinlememeli bence, onlarda gelebilirdi size tatil donusu falan.
Aman neyse canlari sag olsun canim denecek sey cok ama bosver sen ailenle mutlu ol gerisi fasa fiso.. :)

Ben bizim bebegimiz kucuk onlar gelmeli artik diyorum yok sanki yasa kurali var onlar gelmezmis biz kucukler gitmeliymisiz neyse seneye kadar bayram yok ne de olsa.atlattik bayramlari:))

Ama seneye tatil donusu mersine gelmem haberin olsun dedim:) bebis de cok agladigi icin esim de pisman oldu ztn ama.sirf laf edecekler.dir dir edecekler.diye geldik resmen

Seneye gidersiniz cnm siz de ztn bebisler denize fln giremedigi icin insanin hep akli kaliyor kiyida :) uyudu mu uyandi mi agliyor mu napiyor acaba diye dye aklin kaliyor :)
Hosbuldum cnm tesekkur ederim

Oy Allah bagislasin cnm :)
Simdiden dert etme sen seneye var daha dur bakalim:))
Allah razı olsun canım amin cümlemizin..
Aynen zaten dert etmiyorum ama yine de canım da sıkılmıyor değil yani neyse hayırlısı bakalım kim öle, kim kala:)

Ben bizim bebegimiz kucuk onlar gelmeli artik diyorum yok sanki yasa kurali var onlar gelmezmis biz kucukler gitmeliymisiz neyse seneye kadar bayram yok ne de olsa.atlattik bayramlari:))

Ama seneye tatil donusu mersine gelmem haberin olsun dedim:) bebis de cok agladigi icin esim de pisman oldu ztn ama.sirf laf edecekler.dir dir edecekler.diye geldik resmen

Yani bebeksiz degilsiniz sonucta ha deyince kalkip gidilmiyor her yere artik.
Asil onlarin gelmesi gerek, tamam sIk gelmeleriniyi degil ama sizinkilerde hic yanasmiyor.
Neyin kafasindalar cidden anlamiyorum ben :)

Esin bencede tatsizlik olmasin diye gitmis ama neyse bilir bundan sonra.

Buarada esine soylesen gidip alsa ekmek filan canim, veya yakinsa sen cik al hem bebise hava aldirmis olursun.
Ac durma ye bisiler

Aaa ciddi misin cnm:rolleyes:
Simdi sen doguma kadar tereddut edeceksin artik kiz mi oglan mi diye
Ben dogurdum halen daha soruyordum bebek kiz mi diye:confused: bizimki kesin degildi cunku:confused:

ay evet hala yanıldı mı ki diyorum :KK53:
erken öğrenmek iyi değilmiş :KK53:

sen alış artık Gül kızımıza :) o bir prenses :KK15:

duman91 duman91 iyi canim bende gardrobu duzenliycem baya karismis,

Aaa :) hadi hayirli olsun canimcimm :)
Bizimde ilk kiz, sonra erkek dendi. Ufakken baktilarsa daha yanilma olabiliyor iste :)

Kizlar cogaldiydi zatrn erkek lazimdi topige :KK70:

teşekkürler tutkum:KK68:
hahahah dimi.13.haftada bakılmıştı, dün 16+2 olduk işte dün dedi dr.

şimdiden kaynanalık yapıcam :rapci: acaba kimin prensesini alsam şehzademe:rolleyes:

duman91 duman91 iyi canim bende gardrobu duzenliycem baya karismis,

Aaa :) hadi hayirli olsun canimcimm :)
Bizimde ilk kiz, sonra erkek dendi. Ufakken baktilarsa daha yanilma olabiliyor iste :)

Kizlar cogaldiydi zatrn erkek lazimdi topige :KK70:
Canım aman havalara dikkat et, biz elifle hasta olduk, bir sıcak bir soğuk ne giydireceğimi şaşırdım.. Ev soğuk dışarısı sıcak.. Evde yelekle duruyor zaten.. Öğleden sonra doktora götürcem burnu akıyor aynı şekilde benimde öyle sesim falan da gitti.. Zaten dişimde ağrıyor bir yandan ne çok dertlendim değl mi? :)

Canım aman havalara dikkat et, biz elifle hasta olduk, bir sıcak bir soğuk ne giydireceğimi şaşırdım.. Ev soğuk dışarısı sıcak.. Evde yelekle duruyor zaten.. Öğleden sonra doktora götürcem burnu akıyor aynı şekilde benimde öyle sesim falan da gitti.. Zaten dişimde ağrıyor bir yandan ne çok dertlendim değl mi? :)

Oy canim insallah ennn cabucakindan atlatirsiniz.
Hadi biz neyse ama minnaklara zor geliyor hasta olmak ya, ozellikle zaten zor yemek yedirirken iyice halsizlesip ac kaliyorlar :KK51:
pek kalin giydirmeye alisyirmadim aslinda cunki bas kismindan coook terliyor, ama aksam ustu serin oluyor iste insallah bisi olmaz.
O dis agrisi ah. Gitsen disciye? Emzirdigin icin gitmiyomusun yoksa bilemedim ama :)

Zerence Zerence evet erken bakilmis canim, bizimde 12.hafta civariydi sanirim kiz dendiginde. Simdi herkes kiz guzelligi var diyor :KK70:
haha gelin cok , damatlar daha az bu topikte :KK70:
Bizde arayistayiz kiz analari haberiniz olsun , ama kizinizi taa buralara gelin vermezdinizde siz simdi :KK70:

Geçmiş olsun canım ben de grip olucam galiba boğazım fena ağrıyor..bebeğime bulaşmaz inşallah:KK43:

Senin kizce kac aylikti cnm denize girdi mi:)
Gorumcen geldi mi sizinle:)

Esim bebek cok aglayinca acayip stres oluyor ya bi turlu o huyunu yenemedim stres olup bana bagiriyor ya da ortaya kufrediyor fln kufur icin epey tepki koydum bakalim ise yarayacak mi bebegimize ya da bana kizmiyor aslinda ortaya kufur ediyor yani bebegimiz aci cekiyor diye sinirleniyor sanki Allah'a kiziyor gibi anlatabildim mi ki?

Kv gildeyiz, yolumuz ustu hic degil 5 saat ayri bir yol geldik burdan 4bucuk saat geri eve donus yolumuz olacak esim tutturdu ille bayramda gitmek lazim donusunde gidelim diye yoksa biz ameliyat icin gelmistik o nedenle bayramda gitmeyecektik arada sadece 10 gun fln olacakti esim herhalde ailesinin dir dir etmesinden korkuyor bu kdr
Ee bebek bu tabiiki ağlayacak bu eşler de bi garip..o bağırınca sen napıyorsun bağırıyomusun sen de yoksa susuyormusun? Ben evlendiğimizden beri hiç bağırmadım o bağırsa da hep susuyorum normalde kavgacı biriyimdir halbuki asla altta kalmam haksızlığa gelemem ama niye böyle oldum bilmiyorum çözemiyorum kendimi özellikle çok sorguluyorum bu ara ama işte bulamıyorum..

Selam kizlar giriyorum yaziyim diye kkya sonra yazmadan cikiyorm unutyrm kac gundr bas agrisi cekiyorum gecmek bilmedi ilac felan fayda etmiyo sanirim sinuzitler dolmus mahvetti beni ardaninda gece uyanmalariyla uykusuzlukta eklenince iyice mahvoldm

Ee bebek bu tabiiki ağlayacak bu eşler de bi garip..o bağırınca sen napıyorsun bağırıyomusun sen de yoksa susuyormusun? Ben evlendiğimizden beri hiç bağırmadım o bağırsa da hep susuyorum normalde kavgacı biriyimdir halbuki asla altta kalmam haksızlığa gelemem ama niye böyle oldum bilmiyorum çözemiyorum kendimi özellikle çok sorguluyorum bu ara ama işte bulamıyorum..
Ben acayip bagiriyorm yaa esim hatta sen normal konusamiyo msn diyo sinirlenince direk bagirip kızıyorum

duman91 duman91 canim gecms olsun bizimde sabah atesimiz vardi ama disten diye düşünüyorum gecti zaten havalar bi soguk bi sicak nasil giydircegini bilemiyo ki insan

Yani bebeksiz degilsiniz sonucta ha deyince kalkip gidilmiyor her yere artik.
Asil onlarin gelmesi gerek, tamam sIk gelmeleriniyi degil ama sizinkilerde hic yanasmiyor.
Neyin kafasindalar cidden anlamiyorum ben :)

Esin bencede tatsizlik olmasin diye gitmis ama neyse bilir bundan sonra.

Buarada esine soylesen gidip alsa ekmek filan canim, veya yakinsa sen cik al hem bebise hava aldirmis olursun.
Ac durma ye bisiler

Kahvalti yaptik sonunda, esimi pisman ettirdim ztn baya ac biraktiniz beni diye iyi surat astim :KK70: ah dedim anam olaydi beni ac birakir miydi dedim :KK70:

Ben cvp vermiyorum cnm esim cabuk pisman oluyor ben karsilik vermeyince

Kadinlar da alttan almasa evlilik yurumez be cnm ya

Selam kizlar giriyorum yaziyim diye kkya sonra yazmadan cikiyorm unutyrm kac gundr bas agrisi cekiyorum gecmek bilmedi ilac felan fayda etmiyo sanirim sinuzitler dolmus mahvetti beni ardaninda gece uyanmalariyla uykusuzlukta eklenince iyice mahvoldm

Cok gecmis olsun cnn :KK43:

Kahvalti yaptik sonunda, esimi pisman ettirdim ztn baya ac biraktiniz beni diye iyi surat astim :KK70: ah dedim anam olaydi beni ac birakir miydi dedim :KK70:

Ben cvp vermiyorum cnm esim cabuk pisman oluyor ben karsilik vermeyince

Kadinlar da alttan almasa evlilik yurumez be cnm ya

Cok gecmis olsun cnn :KK43:
Sagol canim her gun agri kesici aliyorum ya yinede fayda etmiyo

X