2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ 6 kasimdi canim , ekim.bebesi olmak istemis Ayazim :)

I ilknurrr22 hayr olsun canim aman Allah korusun valla.
Aksam benimde cooook uykum vardi yatar yatmaz basldim ruya gormeye cok gercekciydi benimde, bir kiz vardi esim onun yuzune dokunuyordu falan hemen kalkip gidiyodum ordan baya etkisindeyim bende hayra cikar insallah cok konustuk ya beynimize islemis artik :) yani insallah oyledir yoksa kaldiramam

Oyy erkenci olmus yani iyi yapmis :)) bakalim bizimki ne zaman gelecek hayirlisiyla. Erkek bebekler gec dogar derler birde yalan iste

Oyy erkenci olmus yani iyi yapmis :)) bakalim bizimki ne zaman gelecek hayirlisiyla. Erkek bebekler gec dogar derler birde yalan iste

Synen oyle derlerdi ama artik erkenciler Kuzeniminkide erkenciydi.

Bir yandan erken grlmesi cok iyi canim ya, erken dediysem hani 38.haftadan sonra artk gelismesi tamamlaniyor ya .
Gununu gecmesi daha zordur

Baya etkilenmisiz desene aman allah korusun

Bugun her yani agriyip halsiz olan bir gelin varmis, tam oglu uyurken yatmis dinlenecekmis kiii kapi calip kim mi gelmis dersinizz taabiki kv desii..
Anlam veremiyorum b3nmi yanlis dusunuyorum habersiz hangi akil mantikla geliyor of..
Uzerim musait degildi , sac bas daginik uzerimi degistirdim kapiyi gec actim.
Sonra ne yapiyordun diye soruyor, temizlik demis oldum ev ise ana baba gunu gibiydi..
Kizmakta haksizmiyim ama herturlu hali var insanin..belki dusa girdim,belki bakim yapiyorum..
Aramadan gelmis oldum diyor e arasaydin elinde telefonun var ..iste bu yuzd3n cok kiziyorum onlara yoksa cok iyiler ama boyle seyler yapa yapa soguttular beni kendilrrinden..
10 gun tatildelerdi simdi acisi cikar.bir torun onlardaymis gibi seviyorlar.

Synen oyle derlerdi ama artik erkenciler Kuzeniminkide erkenciydi.

Bir yandan erken grlmesi cok iyi canim ya, erken dediysem hani 38.haftadan sonra artk gelismesi tamamlaniyor ya .
Gununu gecmesi daha zordur
Evet canim benimde icimde o haftalar geciyor ama bakalim I ilknurrr22 cinsiyet tutturamadin ama tarih hakkinda tahminin tutar belki

Cok haklisin canim bende sevmiyorm boyle seyleri benm annemgilde yapti ayni seyi 2 kere kvdemgl bi kere yapti ardayi uyuttm bende yapttm uyuyorm kapi caldi esim iste annemgil babannemglde var benm altmda sort üstümde atlet ardada uyandi agliyo bi taraftan kucagmda kapiyi mi aciyim ustumumu degstryim ee esin yok diye habersiz geldik diyo kendi annem yapiyo bunu dusun anne olmayablr beni arasana sen belki geldi belki musait degiliz olcak sey mi dedim bisey demeye hakki yok gelebilirz kizimizin evi diyo kendi acindan dusunme kvdemgl habersiz gelse ben sinirlenirim kizarm demi dedm evet diyo ee esimde kizar sinirlenir dogal olarak dedm bi dahada gelmedler oyle habersiz

Kizimin evi oglumun evi diye her dusunen gelse yandik..
Kizinin evi ama artik kizin evli yani.
Hic bir sekilde hakli degiller, her an her saniye beni gozetliyolar sanki fisari ciksam hemen gelir, evde desen gelecek korkusu ay birak..
Sonra olan esimle bana oluyor.
Hadi annene gidersin orasi acik kapi gibi ama yinede sIkikiyorum bazen habersiz gidince.
Ay nebileyim sacma sapan seyler yuzunden moralim bozuldu ne guzel yatacaktim .
Dinlenmeue geldim diyor birde dusun, evde cok is varmis. Torunu severek dinlenecek ama ben mutfaga bulask yikamaya gittim baktim.uzanmis koltuga uyumus ooh..
Ben ise mutfakta oturdm cunki artik konusacak bir konu bulamiyorum onunla. Mutfaktayne uyumus baksana.. git evinde dinlen, ara Ayaz uyandiysa gelirsin yani.
Ay Allahim gunaha giriyorum belki ama benime canim var artik bo rahat olmak istiyorum. Baba evinden huzursuzlk yuzunden ciktik burda yine yok ..

Aynen canim iki tarafinda dusunmesi lazm onlar bizm annemiz babamz biz habersiz gtsek sorun olmaz ama yinede gitmem habersiz soncta esimin annesi babasi degil rahatsiz olur kendi annesiglseb bile bikti gwcen geldiklerinde yine niye geliyolar ya dedi dusun kendi oglu bikmis artk

Ah ah ben duyacakmiyim acaba oule birsey.. yine niye gelmiyolar ya der kesin
Aynen hem esin sIkilir hem ailen o yuzden bende habersiz az gitmisimdir esimle..

Insanlar bile farkinda gecen kv geldi parka yanimiza, biz bi dolasalim anneler diye kalktik arkamizdan geldi ama baska bir anneyle .hani sanki sen cagirmadiysan bende bununla gezerim gibi.
Biri dedi ne isi var habire genclerin yaninda, hicmi isi gucu yok evde diye..
Ha belki laf almak icin agzimi yoklafi ama fatkedilmeyecek gibi degilki hic anneanne babaanne yok birtek benimki var..
Cok nadir geliyor bir anneanne oda torunu burda misafirlikte diye..

Anne bike diyemiyorum artik dusun, telefonda anca agzimin ucuyla. O derece sogudum her hareketi batiyor.
Ise baslasa tekrar artik
Of neyse konustukca sinirlerim bozuluyor insallah yakin zamanda akillarini baslarina alirlar, kendi ailesine baksin, oglunu evlendirmissin artik bi rahat birak yani birakki bende sizi seveyim, size gonul rahatligiyla geleyim, anne baba diyeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…