2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Merhaba canim 11 hafta oldu he naAr degmesin :) nasil gidiyor hamilelik
Merhaba canım şu sıralar biraz zorlanıyorum gündüz uykum geliyor gece sabaha kadar evin içinde dönüyorum ggündüz uykum geldiğinde uykuya dalamıyorum böyle saçma sapan hallerdeyim

Hakkında hayırlısı olsun canımm regl oldunmu ne durumdasın merak ettim şimdi

Merhaba canım şu sıralar biraz zorlanıyorum gündüz uykum geliyor gece sabaha kadar evin içinde dönüyorum ggündüz uykum geldiğinde uykuya dalamıyorum böyle saçma sapan hallerdeyim
Od kotu tabi duzsnin kalmaz ama olsun sonu.pek.bir tatli :) Kiyafet aldin mi hic bebise daha cinsiyet belli degidir ama:)
daha olmadım ama bi hamilelik belirtiside yok hissetmiyorum bu ayda olmayacak galiba

canim hayirli zamanda olsun insallah ne kadar zaamandir evlisin

Od kotu tabi duzsnin kalmaz ama olsun sonu.pek.bir tatli :) Kiyafet aldin mi hic bebise daha cinsiyet belli degidir ama:)

canim hayirli zamanda olsun insallah ne kadar zaamandir evlisin
3 ay :):) şimdi ne bu acele diyceksiniz ama biz eşimle 6 sene evlenmeyi bekledik şimdide hemen bi bebegimiz olsun istiyoruz

Daha cinsiyeti belli olmadı canım bi olsun neler neler alıcam her gün zaten bebek eşyalarına bakmaktan aklımı kaybedicem
3 ay :):) şimdi ne bu acele diyceksiniz ama biz eşimle 6 sene evlenmeyi bekledik şimdide hemen bi bebegimiz olsun istiyoruz

Canııımmm bizde 3 aylık evliyiz 6 senedir beraberiz bizde hemen yapmak istedikRabbimde nasip etti çok şükür darısı başına tatlım

daha olmadım ama bi hamilelik belirtiside yok hissetmiyorum bu ayda olmayacak galiba

Canım bende öyle söylüyordum adetimin geciktiğini bile farketmedim sadece burnuma hep kuran kokusu geldi kimseye böyle bişi olmamış ama bana heryerden kuran kokusu gül suyu kokusu gibi şeyler geldi burnuma içime doğdu test yaptım ikinci çizgim silik çıktı doktora gittiğimde 3 haftalık hamileydim

Yokk canim denirmi hic bizde 4 ay oldu bizde iatiyoruz ama biraz zaman gecsin diyoruz hedefler var bakalim o yuzden erken gibi duaunmuyorum ben insallH hayirli zamanda olur bebislerimiz :) sen calisiyormusun

Ben bile arada girip bakiyorum canim :) seni dusunemiyorum bile sende calismiyordun dimi

T tuttku mm topigini yeni gordum cok iyi dusunmussun :)

Merhaba kizlarr bende haziran geliniyim, 5+1 gunluk hamisiim

calışmıyorum mesleğim var aslında calışmakta istiyorum ama ben izmirden antalyaya gelin geldim eşiminde benimde kimsemiz yok burda artık diyorum ya bi iş ya cocuk olsun gari:)

benimde burnuma akşamları sürekli bi cicek kokusu geliyo ama havalar serinledi bahçeden geliyo galiba diğer ay umudum vardı ama bu ay yok nedense

T tuttku mm topigini yeni gordum cok iyi dusunmussun :)

Merhaba kizlarr bende haziran geliniyim, 5+1 gunluk hamisiim
hosgeldin cNim diger topicte konusmusmuyduk:) masallah bizim gelinlere bak bol bebisli topik olduk biz Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah :) hep merak ediyorum bu 5+1 ne demek oluyo
calışmıyorum mesleğim var aslında calışmakta istiyorum ama ben izmirden antalyaya gelin geldim eşiminde benimde kimsemiz yok burda artık diyorum ya bi iş ya cocuk olsun gari:)

canim insallah gonlundeki olur ve bir bebis gelir ama meslegin varsa guzel

B
biz de dört yıldır evlilik için bekliyorduk, bir aylık evliyiz ama bnm bile niyette var yani :))) normAl bence , bu arada merhaba :))

Hmmm bnm memleket ıst,ama yalova geliniyom :) ıst un neresi? Bu arada memnun oldum canım :)) bebis güzel şey ama ben bir endişelerimi atabilsem üzerimden :) valla ev hanimligi da guzel şey tadını ckar :) ev hanımı olsam o zamann direk düşünürdüm :) sen de ins en kısa zamanda amacına ulasirsin cnm da niyetine girersin :)

Ouuuvv :/ çok fena,Allah korusun ..

hosgeldin cNim diger topicte konusmusmuyduk:) masallah bizim gelinlere bak bol bebisli topik olduk biz Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah :) hep merak ediyorum bu 5+1 ne demek oluyo

Canim geyik topigi vardi yalnis hatirlamiyosam orda konusmustuk :)
5 hafta 1 gunluk oluyor canim Darisi senin basina

Alistin.mi yavaatan oralara :) sultangazideyim canim gazi mahallesi evlenmeden once zeytinburnundaydim.evim guzel cok sukur rahatiz ama semt olarak malesef memnun degiliz pek..oturdugum mahalleye market pazar otobus uzak kaliyo sen neredesindeydin bekarken ?
Evet canim ev hanimi.olunca daha kolay bakalim hedefimi gerceklestireyim insallah bebis olur :)

ayy canim cok sagol sonunda ogrendim :) Aminn insallah :)

Bebek evlilige can katiyor ya, alisma evresindeki tartismalar coktan bittii :) Evlilik oturur, erkek daha da olgunlasir derlerdi inanmazdim oyle oluyomus vallahi :)
Sende istiyosun bebiss dimi canim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…