2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ MutluBulut_ verirsin verirain insallah sen o kadar kilo vermis insansin, odem olusmazsa belki almazsin daha fazla :)

I ilknurrr22 o zaman sninki keyfine ggore takliyor, miz miz degilmi uyumayinca, benimki 3 saat gecsin hemen baskiyor huysuzlasmaya
5 dk uyuyunca saatlerce uyumus gbi dinc kalkiyo yere koyuyorm zaten surekli surunup duruyo hosuna gidiyo heralde

Hadi ya :) ama gorundugh kadariyla baya rahat bir anne :)
Cok sukur teyzesi buyuyoruz :)

Evet cnm oyle cok disiplinli degil
Ben de hic disiplinli olamiyorum uyusun diye her seyi yapiyoruz ayakta sallamalar besikte sallamalar kucakta gezdirmeler muzik dinletmeler kucakta uyutmaya calismalar ohoooo uyku egitimi fln neymis imkani yok uygulayamiyorum zar zor kucakta uyudu mu yatagina koy sıkıyosa koydugun an uyandigi icin saatlerce kucagimda uyuyor mesela uyutabilirsem

Saat 3 oldu ben kac saattir besik salladigimi sayamadim :KK70: ne zaman uyuyacak bakalim

Millet her gun banyo yaptirir ben anca 2 ya da 3 gunde bir yaptirabiliyorum kolik oldugu icin surekli agladigi icin aglayarak banyoya sokmak istemiyorum cocuk sudan, banyodan korkmasin nefret etmesin diye

Oyle iste kural disiplin egitim hicbir sey kalmadi bende eski usul anam babam usulu cocuk buyutuyorum su an :KK70:

Ben de hic disiplinli olamiyorum uyusun diye her seyi yapiyoruz ayakta sallamalar besikte sallamalar kucakta gezdirmeler muzik dinletmeler kucakta uyutmaya calismalar ohoooo uyku egitimi fln neymis imkani yok uygulayamiyorum zar zor kucakta uyudu mu yatagina koy sıkıyosa koydugun an uyandigi icin saatlerce kucagimda uyuyor mesela uyutabilirsem

Saat 3 oldu ben kac saattir besik salladigimi sayamadim :KK70: ne zaman uyuyacak bakalim

Millet her gun banyo yaptirir ben anca 2 ya da 3 gunde bir yaptirabiliyorum kolik oldugu icin surekli agladigi icin aglayarak banyoya sokmak istemiyorum cocuk sudan, banyodan korkmasin nefret etmesin diye

Oyle iste kural disiplin egitim hicbir sey kalmadi bende eski usul anam babam usulu cocuk buyutuyorum su an :KK70:
Canim uyku egitimini simdi veremezsn ki zaten 3 aydan sonra benimkide sadece emerek uyuyo dun babasina biraz sallada uyusun dedim yemek hazrlyodm nerdee smdi bide hareketlendi hemen yastiktan kaciyo emekleyerek :KK70:

I ilknurrr22 ya benimkide ayni aglamakyan nefesi keilir gibi bugun,1dk yere biraksam biryeri aciyor gibi agliyor.. inan dunden kalan bulasiklarim hala duuyor :KK51:
Uyudu simdi yikasam hemen uyanacak napacagimi sasirdim bugun , dolunaymi varmis ne varmis omu etkikiyor anlamadim aartik.

arda ffusnus canim yuksektnmi dustu? insallah cani yanmamistir.

anatkh018 anatkh018 ee hosgelmis minnak bebek :) ismini bilmiyoruz,hangine kaar verdiniz :)
canim Rabbim anali babali buyutmek nasip etsin, hayirli evlat olur insallah.
ne guzel iyi gecmis,insallah cabucak toparlarson kendini
Yusuf Çınar koyduk teyzesii aminn inşaAllah iyiyiz şükür ama gazımız var kabız oluoz 3 gündür canı yanıo oğlumun napsam bilemedim fırsat bulamıom bebekten giremiorum buraya :)

Canim gecmis olsun cok sevindim:KK200:
Rabbim hayirli saglikli uzun omurlu anali babali eylesin:KK200:

Bebisin kac kilo kac cm boy ile dogdu:))
Sağol tatlımm 3960gr 51 cm doğdu ama süt gelmedi ilk gün 3640 ile taburcu olduk maalesef şimdi daha iyi memeden alamıoruz valla
Şu emzirirken çektiğim acıya çare bulana çok dua edeceğim:KK43:
O bende de var canım ya benim gögsümün içi acıo artık krem dış yara için sadece :KK43:
anatkh018 anatkh018 canim nasil oldun giremiyosub heralde bebisten firsat bulup :)
İyiyimm canım maalesef çocuk bıralmıo o uyurken de dinleniorum şimdi bile çığlık çığlığa mama istio :)
Masallah canim bu civarlarda dogsa bile yeter bana :)
saglikli olsunda
zaman zor gecmeye basladi uyumam kalkmam problem baya
yuruyus isinide cok yapamiyorum sicaklardan
bende once anatkh018 anatkh018 vardi ne yapti
Doğurdum canımm 13 gün olduu :)

Canim cok normal daha ne kadarlik ki gulsima :) o onuda yapmiyor ya hani ellerine sut veriyo cikiyomus odadan oyle yaziyodu :KK70: tabi o kadar yakin yas araligindaki cocuklara bakmakta kolay degil

Masallah canim ya senin ne kadar az :KK70: benim durmayacak gibi gecen 8 de kalinca bende duracak sanmistim ama :KK70:

Verdik canim Ceyda olacak insallah :)

Ya inan cok yemiyorum :/ zaten bebegi.besleyen damarimin bir tanesi tikali cikti. Tuzsuz ve yagsiz yiyorum azicik yag ile bazende azcik tuz o kadar. Bu yuzden hamur isi serbetlu tatli falanda yemiyorum ama beyaz ekmek yiyorum iste.. Bende 15 de falan bitirsem sukredicem canim :KK70: alma konusunda hizliyim ama vermede ayni sey gecerli degil 1 sene siki diyetle anca kilo verdim :KK70:
peki bebeğinin kilosu nasıl canım damarın tıkalıymş ya? Beyaz ekmeği kesinlikle bırakırsan çok daha iyi olur tam bugday tüket bence daha çok sağlıklı hemde az yediriyor. ben elife de yediriyorum :)
inşAllah 15 le bitirirsin canım yaa.. gerçekten kilo almak çok kolay dediğin gibi

peki bebeğinin kilosu nasıl canım damarın tıkalıymş ya? Beyaz ekmeği kesinlikle bırakırsan çok daha iyi olur tam bugday tüket bence daha çok sağlıklı hemde az yediriyor. ben elife de yediriyorum :)
inşAllah 15 le bitirirsin canım yaa.. gerçekten kilo almak çok kolay dediğin gibi
Cok sukur su ana kadar kilosu haftayla uyumluydu canim yani su cizelge varya asagidaki onda yazanla ayni gidiyor. Hamilelikten once tam bugday yiyordum sonra bulanti baslayinca beyaza dondum ama dedigin gibi tam bugday az yediriyo geceyim ona. Elif nasil kac aylik oldu prenses :)

Canim benim:) hayurlisiyla sizin de 2. Bebeginiz olur insaAllah her seyde yoluna girer musmutlu olursunuz :)

Orjinal anne mi:)) ztn instagramda kimi takip etsem cocuklari arasinda 1 yas var hep ozeniyorum:))
Kizima haksizlik asla etmek istemem o kadar cok seviyorum ki onuu herkes evladini sever ben de cok seviyorum

Ama bebegim o kdr tatli ki onu gordukce 5 cocuk dogurasim geliyo yaw:))

Kizima haksizlik etmeyi asla istemem cnm yukarda da dedigim gibi o kadar tatliymis ki evlat, 5 tane dogurasim var ya ne de olsa tum acilar unutuluyor

Bakalim her seyin hayirlisi

Annemin komsunun kizi 3 ay emzirebildi sadece emmedi cocuk sutu kesildi

Olmayinca olmuyor iste 6 ay emzirmissin bence super daha nolsun 6 aydan sonra sut 6 aydan onceki kadar faydali degilmis zaten
Amin canım hepimiz mutlu olalım İnşAllah

Cok sukur su ana kadar kilosu haftayla uyumluydu canim yani su cizelge varya asagidaki onda yazanla ayni gidiyor. Hamilelikten once tam bugday yiyordum sonra bulanti baslayinca beyaza dondum ama dedigin gibi tam bugday az yediriyo geceyim ona. Elif nasil kac aylik oldu prenses :)
Maşallah ceyda kızımıza..:)
Canım sen tekrar geri dnüş yap o zaman bulantıların geçtiyse..
Elif 7. ayını bitirdi canım.. Diş çıkarıyoruz bu aralar ama büyüdükçe sevimlileşyorlar tekrar içime sokasım geliyor:)

Oyy
Maşallah ceyda kızımıza..:)
Canım sen tekrar geri dnüş yap o zaman bulantıların geçtiyse..
Elif 7. ayını bitirdi canım.. Diş çıkarıyoruz bu aralar ama büyüdükçe sevimlileşyorlar tekrar içime sokasım geliyor:)
Oyy yerim onu ya bizede nasip olsun insallah o gunleri gormek :) koca kiz oluyor desene annesi masallah :)

Yusuf Çınar koyduk teyzesii aminn inşaAllah iyiyiz şükür ama gazımız var kabız oluoz 3 gündür canı yanıo oğlumun napsam bilemedim fırsat bulamıom bebekten giremiorum buraya :)

Sağol tatlımm 3960gr 51 cm doğdu ama süt gelmedi ilk gün 3640 ile taburcu olduk maalesef şimdi daha iyi memeden alamıoruz valla

O bende de var canım ya benim gögsümün içi acıo artık krem dış yara için sadece :KK43:

İyiyimm canım maalesef çocuk bıralmıo o uyurken de dinleniorum şimdi bile çığlık çığlığa mama istio :)

Doğurdum canımm 13 gün olduu :)
Ilk gunlee gaz cok oluyo malesef canim kabiz oldu demissin mama veriyo msn mama yapiyo cunku masallah kilosuna cok iyi dogmus

Napiyim Arda beyle emisiyorz zar zor verdm meemeyi bide bu huyu çıktı almamak için cirpiniyo sen napiyosn
XCanım dişi yok değil mi ardanın? Elif patlayan dişiyle çok fena ısırıyor, emzirmek zorlaştı baya birde onu oyun sanıyor çekiştiriyor falan:KK43:

X