2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Cocuk askerlik caga geldi hala keske daha emseydi diyenler yokmu fenaalik geliyor..
annemle anneanneme ne ddert oldu yahu, 6 ay emdi yeter diyorum, anneannem e cokmu diyor hey Allahim, hic emmeyedebilirdi yani buna sukur napayim..

MutluBulut_ 25 kilodan geriye 3 kilom kaldi canim takmamaya calis kiloyu.. biraz yuruyus/sporlar hepsi gidiyor tabi nasil sIkilascaz onu bilemiyorum..

Allah allah sutun kalmadiysa cocukta emmek istemedyse napabilirsin ki bende 6 ay emmisim cok sukur hic hastalanmam oyle fazla cok nadir

Allah allah sutun kalmadiysa cocukta emmek istemedyse napabilirsin ki bende 6 ay emmisim cok sukur hic hastalanmam oyle fazla cok nadir

ay birak gorende dicek anki eeskiler haldir haldir emzirdi 2 sene..
hayir 2 sene emzirsen aa birakyir artik koca esek yakismiyor diyolar birde.. varya cildirmalik bir durum..

ya bizimkide baska yerde uyunuyir,annemlerde 20dk uyudu hemen bir sese uyandi, eve getirdim tekrar uyutmak icin.
dun sabah pazara cikmam gerekti varya nasil ses yaptim evde,yatagi filan topladin,bulasik yikadim yok anam uyanmiyor,basina gittim durttum,Ayaaaz kalk dedim,telefonum.caldi,telde konustum yok uyanmiyor zaten ne zaman bir yere gitmwye kalksan uyurlar ama simdi tik yapsam uyanir cunki evde isim var.

kuzenin cogugu 1den 4lere kadar uyuyormus, upurgeyi bile aciyormus rahatlikla uyanmiyormus masallah ne ccuklar var

Helal olsun canim :) ben zaten siki degildim onca kilo verdkten sonra

Benle alakasi yok kus uykusu 2 dk uyuyo uyaniyo bgn 9a ceyrek kala kalkti o saatteb beri yarim saat uyudu sadece
O.zaman sen hic uykuyu dusunme insan sersem olur o kadarcik uyursa

Benimki sese uyanmiyo canim uykusu o kadar uyudu mu cok guzel uyuyo yoksa supurge sesine hic uyanmiyo sadece benm sesimi duyarsa uyaniyo

MutluBulut_ verirsin verirain insallah sen o kadar kilo vermis insansin, odem olusmazsa belki almazsin daha fazla :)

I ilknurrr22 o zaman sninki keyfine ggore takliyor, miz miz degilmi uyumayinca, benimki 3 saat gecsin hemen baskiyor huysuzlasmaya

Canim benim:) hayurlisiyla sizin de 2. Bebeginiz olur insaAllah her seyde yoluna girer musmutlu olursunuz :)

Orjinal anne mi:)) ztn instagramda kimi takip etsem cocuklari arasinda 1 yas var hep ozeniyorum:))
Kizima haksizlik asla etmek istemem o kadar cok seviyorum ki onuu herkes evladini sever ben de cok seviyorum

Ama bebegim o kdr tatli ki onu gordukce 5 cocuk dogurasim geliyo yaw:))

Kizima haksizlik etmeyi asla istemem cnm yukarda da dedigim gibi o kadar tatliymis ki evlat, 5 tane dogurasim var ya ne de olsa tum acilar unutuluyor

Bakalim her seyin hayirlisi

Annemin komsunun kizi 3 ay emzirebildi sadece emmedi cocuk sutu kesildi

Olmayinca olmuyor iste 6 ay emzirmissin bence super daha nolsun 6 aydan sonra sut 6 aydan onceki kadar faydali degilmis zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…