2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Taze fasulyeyi çok sevmiyoum ben ama yine de çeşit olsun diye yapıyorum.. evet bahçe olunca çok iyi oluyor hani öyle çok büyük değil ama günlük 3-4 tane domates salatalık biraz fasulye flan topluyoruz işte..
Valla hiç bilmiyorum yaprak dayanır mı ama sarılıp atıldığında bile dayanıyorsa bişey olmaz sanırım canım..
Evet daha yeni yeni çıkıyor bamya ve pahalı yaa

masallah iyi canim yine annemlerin pek domatesi olmadi bu sene,neden bilmem.
mecbur satin alinacak.
aslinda saripta atmak ddaha mantikli,tamam ugrastiriyor biraz ama sonrasi kolaylik.
pazari takipte kalmak gerek,hcte orali degilim ama neyse

nehirnil111 aynen gecenlerde buzkukgan asma yapragi cikamistim ama 1 yildir ordaydi tadi biraz ddgisikti bilmiyorum cok kaldigi icinmi,yoksa buzlu tadimidir. aslinda kolay oluyor buzluga atnak ama bakalim bu yil bisiler atarim.

taze fasulse,domates ,biber ffalan .
salcayi annemlerde yapicaz nasipse,
domates suyu yapariz.
tursu , birde kompostoyu bol bol yalyak istiyorum ayaza icirmek icin.

simdilik bunlar var aklimda,zaman bulursam bir yerden baslamak istiyorum bakalim

Ben sanırım menemenlik yaparım kışın en çok onu aradık domatesler ucuzladığında pazardan alıp onu yaparım anca onu seviyoruz bak yemeklerde falanda kullanırımDiğerlerinden haberim yok bezelye koyabilirim eşim sevmiyor gerçi

geçen sene de bizim olmamıştı canım, ufak tefek oluyor işte...
bebişlerden pek vakit kalmıyor ki canm yaa.. valla çok yoruluyorumgece 1 de yatıyoruz sabah 7 de kalkıyorum.. yatana kadar koşuşturmacam hiç bitmiyor evin içinde

Günaydın hayırlı cumalar güzellikler
Gunaydin canim hayirli cumalar :)
tutkku evet canim asi kartinda 4 tane yaziyo gitcem birazdan nasl dayancam blmyrm bende aglarim kesin
Tursuyu ilk defa kurdum canim yapilisnda pek bisey yok aslinda ama suyunu kaynattim soguyunca ustune ekledm belki ondan oldu bide icine nohut attm 10 15 tane limon tuzu attm kaya tuzu bi dibine ortasina bide basina sirke koydm 1 cay bardagi 5 ltlk kavanoza bu kadar

Hayırlı cumalar canım, bir tanesi ağızdan damla, bir bacağa iki tane vuruyorlar diğer bacağa bir tane, elif fazla ağlamadı, arabaya bindirdim hemen o zaman sustu:) inşAllah sizde sorunsuz atlatırsınız..

Hayırlı cumalar canım, bir tanesi ağızdan damla, bir bacağa iki tane vuruyorlar diğer bacağa bir tane, elif fazla ağlamadı, arabaya bindirdim hemen o zaman sustu:) inşAllah sizde sorunsuz atlatırsınız..
Hayirli cumalar canim .Ay insallah valla dayanamiyorm agliyorm bende hemen atesi felan olms muydu

Nasılsın canım

Canim bu sene ben pek birsey atmicam sadece su anlik haslanmis misiri taneledim o sekilde posrtleyip attim :) salata,pizza,corbada falan iyi oluyor :) onun disinda gecen sene attigim fasulyeden resmen sogudum kotu bir fasulyr secmisim

Bu senede visne bahceden dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…