2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benimde bir yanım aslında çok istiyor ancak bütün düğün üstümüzden geçti desem yeridir, birde bebek olunca ücretsiz izne ayrılmak istiyorum, bu nedenle de erteliyorum aslında

Hmmm evet aynı düşünceler..Borç kısmı olmasa en azından birkaç ay birikimle ben de uzun süre izne ayrılabilirim, ama şuan için sıkıntı olur.. Bakalım zaman.. :)

Aynen Rabbim hayırlı zamanda sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi :)

Kizlarrrrr nasilsiniz :) gecmisi okumadan yazdim ama yeni arkadaalarimiz gelmis hosgelmisler :) neler yapiyorsunuz kizlar yemekleriniz hazir mi :)

Merha

Merhabaaa, hosbulduuuk :)))

ben kendimi tanitayim biz eski topicten gelince kensimizi tanitmamistik tabi :) adim eda 23 yasindayim istanbulda oturuyorum ve.mayis geliniyim :)

Yine telefon.yuyuzunden eksik.gitti :) dedigim gibi mayis geliniyim ev hanimi oluyorumm ne yalan soyleyeyim hLimden memnunum :) bu arada gecmisi okudumda bende senin gibi bebis istiyorum ama suan diyet yapiyorum hedefim var insallH o bittikten sonra RAbbim.nasip eder :) bu arada dun bi heber izledim ozel bi hastanede bebekler karismis annelerden biri farketmis cok korktum hala etkisindeyimm

kaç kilosun edacım :) ne kadar zayıf olursan o kadar iyi olur sanırım hamilelil bende yaşamadım ama hep öyle diyorlar ve görüyorum ki biz hanımlar çok kilo alıyoruz :)

kaç kilosun edacım :) ne kadar zayıf olursan o kadar iyi olur sanırım hamilelil bende yaşamadım ama hep öyle diyorlar ve görüyorum ki biz hanımlar çok kilo alıyoruz :)
Canim soylemiyim ama baya kilo.aldim suan diyetisyene gidiyorum 10 kilo vedim cok sukur :) bu arada senide tanimayi bekliyirum ne zaman gelin oldunn :)

Başarılarının devamını diliyorum canım azim ettikten sonra herşey olur adIm emine Bende ağustos geliniyim bursada yaşıyorum 22 yaşındayım bursada yeniyim ev hanımı olmak güzel ama bi tek eşin olunca koca bursada sıkıcı yarın işe başlıyorum Allah kısmet ederse tek hayalimiz var o da güzel bi ev almak altınları da değerlendirmek

Canim memnun oldum :) sen benden daha tazeck gelinmissin :) aa hadi hayirli olsun yeni isin :) ben ilk.zamanlR eve cevreye alisayim dedim ayni ilde olsakta bende aileme biraz uzagim..simdi eve ev hanimligina cok alistim evetbizimde birseyler yapmamiz gerek ama suan esimde calizma diyor bakalim ileride ne olacak tabi hayirlisi :) ee alistin mi evine evlilige:)

Canim memnun oldum :) sen benden daha tazeck gelinmissin :) aa hadi hayirli olsun yeni isin :) ben ilk.zamanlR eve cevreye alisayim dedim ayni ilde olsakta bende aileme biraz uzagim..simdi eve ev hanimligina cok alistim evetbizimde birseyler yapmamiz gerek ama suan esimde calizma diyor bakalim ileride ne olacak tabi hayirlisi :) ee alistin mi evine evlilige:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…