2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah ah o kadar çok şey yapasım var ki, 24 saat yetmiyor bana, bir oraya bir buraya, biraz önce telefon geldi, yemeğe anneannemlere gidiyoruz benim pırasa yarına kaldı:)
olsun kız ne güzel yakınında ınsanlar varmış :) annenler nerdeydı peki senin?

Hmmmm ehhh, orta halli bir uzaklık.. ocaktan sonra yıllık izinler çıkıyor, gidersiniz inşallah canım :)
Bu yıldan tüm izinlerim duruyor canım, olası bebiş haberine göre kullanmayacağım:) izinlerimi biriktiriyorum yani, geçen yıldan bir günüm var, bilmiyorum yılbaşında birkaç günlüğüne gitsem mi acaba diye:KK43:
Bizim keçe amerikan servislerden bir arkadaşımız forum açmış bizimi duymuş ne:)

Bu yıldan tüm izinlerim duruyor canım, olası bebiş haberine göre kullanmayacağım:) izinlerimi biriktiriyorum yani, geçen yıldan bir günüm var, bilmiyorum yılbaşında birkaç günlüğüne gitsem mi acaba diye:KK43:
Bizim keçe amerikan servislerden bir arkadaşımız forum açmış bizimi duymuş ne:)

Vaaay çok mantıklı ama ben dayanamıyorum..Burda bile bazen sıkılıyorum bır ıkı gunluk ızın kullanıyorum :) Beş saat çok aşırı bır uzaklık değil canım , haftasonluguna bıle gıdılebilir ki

hadi yaa :) el emeklerinde falan mı nerde açmış :)

Vaaay çok mantıklı ama ben dayanamıyorum..Burda bile bazen sıkılıyorum bır ıkı gunluk ızın kullanıyorum :) Beş saat çok aşırı bır uzaklık değil canım , haftasonluguna bıle gıdılebilir ki

Valla bilemiyorum izne çıkmak istiyorum açıkcası bakalım hayırlısı, evet canım el emekleri bölümünde açmış, ben fiyat sordum bakalım ne diyecek, ama insanın kendisinin yapması gibi olmaz tabi:)

Gördüm gördüm..Çok kolay , keçeyi bulduk mu neler neler yaparız :)))

hadi canımcım mesai bitmek üzere..iyi akşamlar..görüşürüüüz :) :KK54::KK54:

Ah ah o kadar çok şey yapasım var ki, 24 saat yetmiyor bana, bir oraya bir buraya, biraz önce telefon geldi, yemeğe anneannemlere gidiyoruz benim pırasa yarına kaldı:)

iste onceden hazirlamanin kotu yani bu.. yemekler kaliyor.. ama yarina hazir yemeklerin olmasinin mutlulugu tarif edilemez :)

oooo burda yeni gelinler varmıııış yemeklerde yaparlarmıııış... tutkkucum hayırlı olsun topiciğin biraz geç gördüm ama napıyosun ne var ne yok bakayım konuyu görünce hemen dalayım dedim :)

oooo burda yeni gelinler varmıııış yemeklerde yaparlarmıııış... tutkkucum hayırlı olsun topiciğin biraz geç gördüm ama napıyosun ne var ne yok bakayım konuyu görünce hemen dalayım dedim :)

cok tesekkur ederim arzucum :)
hos geldin bakalim :)
varmi senin yemek sIkintin :)

SirriEyvan SirriEyvan kuzucuuum naber :)

tutkummmmmmmmm :KK70: geç olsunda güç olmasınn hayırlı olsn topikcik geri dönmek istiyodum buralara ama bitürlü dönemedim . bilmiyorum neden bi zamanlar kırılmıştm ondan gliba ama madem senin topikcin var bende burdayım artıkkkkkk

cok tesekkur ederim arzucum :)
hos geldin bakalim :)
varmi senin yemek sIkintin :)

SirriEyvan SirriEyvan kuzucuuum naber :)

hoşbulduum :) valla bende yemek sıkıntısı hiç yok benim herif yemek falan aramıyor bi kahvaltımız var sağlam onun dışında pek düzenli öğünümüz yok vardiyasından ötürü ya tok geliyor ya canı bişi istemiyor evlendim evleneli en fazla 5 6 kez yemek yapmışımdır onunda ikisi misafir için yapılmış yemektir gerisi yapıp günlerce yenmemelerinden ötürü bozulup çöpe döktüklerimden ibaret.. misal 5 gündür dolmabiberler dolapta bekliyor yarında bitmesse çöpe gidecekler...
başlangıçta dolmabiber patates yemeklerinden bahsetmişsinizya bi an bi afalladım bendede aynı yemekler varda :KK53:

Günaydın kızlaaaaarr :))) Herkese epenerjik bir gün olsun inşallah bugün. :)

Bakın canlar dün başladım, nasıl olmuş :) tutkku tutkku duman91 duman91

IMAG0456.jpg

Günaydın canım, kız tebrik ederim çok güzel görünüyor, ipte çok ince değilmiş çabuk biter o zaman, rengi de bir harikaaa:)

Sağol canıııım :KK36: bu uydurmasyon oldu, örnekleri atayım telefona :) Evet ip kalın biraz , tığ da 4 numara .. 2 numara al demişti kız ama bu vardı sadece.. Olsun kalın olsun, hasır servisler gibi :)))

Sağol canıııım :KK36: bu uydurmasyon oldu, örnekleri atayım telefona :) Evet ip kalın biraz , tığ da 4 numara .. 2 numara al demişti kız ama bu vardı sadece.. Olsun kalın olsun, hasır servisler gibi :)))
Olsun gayet güzel görünüyor, hem ilk deneyimin:) çabucak biter işte ne güzel, bende bir işe başladım mı bitirmeden bırakamıyrum, başka birşey yapamıyorum, mesala o bir tanesi bitmeden gece uyuyamam:) annem o yüzden birşey başlamamı istemezdi, kitap okurken de öyle:)

X