2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın canım, kız tebrik ederim çok güzel görünüyor, ipte çok ince değilmiş çabuk biter o zaman, rengi de bir harikaaa:)
Ayrıca canım dün keçelerin fiyatını sormuştum ya 2 tanesine 50 lira diyor, maliyetinin o kadar ettiğini düşünmüyorum açıkcası birde insanın kendi el emeği daha bir güzel olur:)

Hmmm, o zaman sen bir takımı cabuk bıtırırsın :) Her aksam bır tane derken , 6 kişilik takım bır haftada bıter Ama yok ben yalnız kalmaktan muzdarıp, kendime hobi arıyordum ya zamana yayıyorum o yuzden , cabuk sıkılmayayım da ugrasayım bayagı bır sure :)

Ayrıca canım dün keçelerin fiyatını sormuştum ya 2 tanesine 50 lira diyor, maliyetinin o kadar ettiğini düşünmüyorum açıkcası birde insanın kendi el emeği daha bir güzel olur:)
Vuuuuuu, ama bir de onlar basit duruyordu.Hani kızın el emeğidir birşey diyemem ama 50 cokmuş valla..Kecenin metre fiyatını öğrenmek lazım.Bence de tutmaz o kdr ve kendı zevkıne göre yaparsın :) Benim kuzenim bak neler yapmıştı, çok pahalı olsa kuması ugrasmazdı bence

Yok yok sen bir tanesini bir haftada yap uzattıkça uzat yani:) en azından bebişe kadar sonra ona yelekler örersin annesi:) canım öğlen bakayım bende ip alayım, ismi nedir bu iplerin birde daha küçük ebatları var mıdır?

Evet banada pahalıya geldi, ay bunlar çok tatlı olmuş ya ne becerikli hatunlarsınız ben hiçbişey bilmiyorum

deryaaaaammm kuzuummm :) :) :)
nasil sevindim.dondugune anlatamammm :)
nasilsin canim,evlilik nasil gidiyor.. bebis falan varmi :)

masallaah ne iyi rahatin
bensede oyle ya yemeklerim kaliyo hep.. kedilere kopeklere..bozulduysa cope gidiyor :/
biber dolmasinida cok yapasim var ama daha denemedim hic.. buaksam denesemmi acaba.. vet evet nasips yapayim ben

Günaydın kızlaaaaarr :))) Herkese epenerjik bir gün olsun inşallah bugün. :)

Bakın canlar dün başladım, nasıl olmuş :) tutkku duman91

Eki Görüntüle 1307854

wuuuuu canimcim harikaa..
masallah ne becerikliymissin :)
bende heveslendim.simdi nasipse bugun vaktim.kalirsa alayip atkiya baslayayim bende.. bos vaktimi resmen bosa harciyorum :)

Merserize veya bambu ip , markası alize olacakmış..Tığ da 2 numara olmalıymış..Malesef burda bir tane uyduruk bır tuhafıye vardı orda da alize markadan yoktu..Eğer oyle bulursan öyle al canım..Ben hafta sonu merkeze inmeyi bekleyemedim ne bulduysam aldım :)

Ayyy evet canım , pratiğimi geliştireyim de örerim valla :)

Evet banada pahalıya geldi, ay bunlar çok tatlı olmuş ya ne becerikli hatunlarsınız ben hiçbişey bilmiyorum

Yok gülüm keşifle alakalı bunlar, beceri mutlaka vardır sende de :) Gördüğünü dene, hayal gücünle ortaya çıkanlar çok hoşuna gıdıyor ınsanın :))

Tamam canım teşekkür ederim, öğlen çarşıya gideceğim ne de olsa yemeğim var:) bi bakayım bulabilecek miyim:)
Bak bana tarif edeceksin hee ona göre:)

wuuuuu canimcim harikaa..
masallah ne becerikliymissin :)
bende heveslendim.simdi nasipse bugun vaktim.kalirsa alayip atkiya baslayayim bende.. bos vaktimi resmen bosa harciyorum :)

Teşekkürler canıııım :) Gizli bir potansiyel varmış bende, dün keşfettim
Yap canım yap, uzun kış gecelerinde iyi olur böyle şeyler :)

Tamam canım teşekkür ederim, öğlen çarşıya gideceğim ne de olsa yemeğim var:) bi bakayım bulabilecek miyim:)
Bak bana tarif edeceksin hee ona göre:)

Yaniii tarif ederim tabi ki de ama tamamen uydurmasyon :) normalde tığ işi becerin varsa kesin yaparsın :)

Nasıl geçti akşam yemek? Heeee bu arada senin vukuatlı bi komsuların vardı, yemege gelmişlerdi size. sizi çağırdılar mı , görüştünüz mü bi daha ? :)

Akşam yemek güzeldi canım, balık yapmış anneannem, teyzemlerde vardı hoştu.
Ay evet onlar geldiler, sonra bizi davet ettiler erteledik falan ama yine başka bir zaman gitmek durumunda kaldık, başka arkadaşları ile tanıştırdılar, arkadaşları da benim akrabam çıktı:) eşim biraz fazla iyi niyetli olduğu için hala iyimser bakıyor, birşey olmaz diyor:) Başka da görüşmedik, ama şöyle söyleyim hani iyi insanlar olabilir ancak ben onlara gittiğimde çok kastım kendimi, diken üstündeydim resmen çok fazla görüşmek istemediğimi söyledim eşime bakalım zaman ne gösterecek

İyi olmuş canım, afiyet bal şeker olsun :)

Anaaa şansa bak, hiç olmayack kişiyle bağ çıktı he :) Yani haşır neşir olmak zorunda değilsin, sen sıcaklık göstermezsen zaten gelişme olmaz ki

deryaaaaammm kuzuummm :) :) :)
nasil sevindim.dondugune anlatamammm :)
nasilsin canim,evlilik nasil gidiyor.. bebis falan varmi :)

:)
tutkummmmmmmm bende çok sevindimm topini de görünce duramadımmmm evlilik çok güzel gidiyoo valla artık dünya gözümde değil kavuştukya hepimiz için öyledir bebişş yok çokk istiyorum ama zamanı var sizde varmıı bakimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yemekk konusunda dertlimisinz kızlarr valla ben bütün el becerimi kayıp ettim desemm tutkum hatırlıyosan bi ara paylaşıyodum ama şimdi :):):)eşim yemek seçiyo yani sen sabah akşam köfte ver yer köfte köfte köfte resmen yemek yapmayı unuttum :) az yapıyorum olmuyo çok yapıyorum olmuyo işler karışık :)

İyi olmuş canım, afiyet bal şeker olsun :)

Anaaa şansa bak, hiç olmayack kişiyle bağ çıktı he :) Yani haşır neşir olmak zorunda değilsin, sen sıcaklık göstermezsen zaten gelişme olmaz ki
Umarım canım zaten pek de bir zamanımız yok:) Ay öğle arası gittim çarşıya koştur koştur bir yüncü bulamadım ya Artık hafta sonuna kaldı, kokulu mum aradım aradım ama onu buldum:)

Yaniiiiiiii

Hadi ya tuhafiye yok muydu ki, neyse olsun haftasonu o markadan da bulursun hem merkezde.. Hmmm kokulu mum :) Süs için mi, yakmak için mi? :)

Merhabaaa, tutkuyla tanışıksın sanırım :) Bu topiğe de hoşgeldin :) sen ne kadarlık evlisin canım? :)

Merhabaaa, tutkuyla tanışıksın sanırım :) Bu topiğe de hoşgeldin :) sen ne kadarlık evlisin canım? :)
evett biz nişan dönemlerinde vs burdaydık hep konuşyodk hoşbulduk canım bende mayısta evlendim peş peşe evlendik hep 6 6bucuk ay falan oluyo sen pekiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…