2013 Eylülde Balayım İçinnnnn Yardımııııı!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))

Besim2007

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
10
0
Arkadaşlar bizim eşimle düğünümüz Eylül de olacak Allah kısmet ederse. Balayı için Antalya'yı düşünüyoruz tabi turistik güzel bi yer daha öneriniz varsa açığız.biz Kıbrıs'ta yaşadığımız için pek bir bilgimiz yok ama bize yardımcı olun lütfen. Bana güzel spası herşeyi olan kaliteli güvenilir bir otel önerir misiniz ama fiyatı çok uçuk olmasın ve gittiğimiz otel bölgesinde gezebileceğimiz yerleri de lütfen. Hiç bi fikrim yok şimdikden çok heyecanlıyım ayrıca ne zaman rezervasyon yapdırmalıyız ve rezervasyon için da güvenilir bir site biliyor musunuz ??? lütfen yardım edin banaaaaa :KK70: :KK70: :KK70:

balayı için kesinlikle marmariiiiiiiis diyorum başka bişey demiyorum cennet adeta koyları mükemmel antalya çok bunaltıcı sıcak ve kalabalık tavsiye etmem balayı için aynı şekilde bodrumuda tavsiye etmem ama marmaris tam bi cennet rezervasyon içinde etstur u kullanabilirsiniz

balayı için kesinlikle marmariiiiiiiis diyorum başka bişey demiyorum cennet adeta koyları mükemmel antalya çok bunaltıcı sıcak ve kalabalık tavsiye etmem balayı için aynı şekilde bodrumuda tavsiye etmem ama marmaris tam bi cennet rezervasyon içinde etstur u kullanabilirsiniz

çok çok teşekkür ederim göz önünde bulunduracayım bunu araştırırken :))))ama haklısın sıcak ve nemden usandık zaten burda biraz rahatlayalımm :KK70:

Bodrum derim Akyarlar mevkii hatdaha Mio Bianco ve Armenio otelleri sakin ve deniz super

akyaka'yı araştır. gökova körfezinde. saklı bir cennet. çok kişi bilmiyor. muğla'da. biz balayına oraya gitmiştik. rüya gibiydi. bir de tek bir yere bağlı kalmamak daha iyi oluyor. bir gün başka yerde kalmıştık. geze geze gittik hep. çok keyifli olmuştu. aynı yerde insan sıkılıyor.

akyaka'yı araştır. gökova körfezinde. saklı bir cennet. çok kişi bilmiyor. muğla'da. biz balayına oraya gitmiştik. rüya gibiydi. bir de tek bir yere bağlı kalmamak daha iyi oluyor. bir gün başka yerde kalmıştık. geze geze gittik hep. çok keyifli olmuştu. aynı yerde insan sıkılıyor.

çok haklısınn aynı yerde kalmak sıkıcı olacak eminim ama işte biz zaten çok yol geleceğimiz için e düğündü şeydi koşuşturmada olacak yollarda istemem geçireyim onun için öyle bir yere gideyim ki balayına otele yakın geilecek yerler olsun tarihi yerler müzeler eserler öyle düşündüm ama hiç bi fikrim yok offf çok zor yauu karar vermek :KK70: düğündü balayıydı ama keşke uzun zamanımız ve pramız olsada Türkiye'nin her yerini geze geze geçirsek balayımızı :KK70:

ben antalyalıyım antalyayı hiçbiryere değişmem :) marmariste yaşıyorum 17 aydır ben artık sıkıldım açıkcası küçük geliyor . koy yönünden güzel ama antalyadan başla balayına oradan fetiye oradan iz tuzu dalyan oradan akyaka oaradan marmaris oradan datça ya git tavsiyem :) birbirine çok uzak yerler değil .benzin sıkıntınız yoksa :)

ben balayında Antalya ya gıttım. süper bıyer hıç pişman olmadım. mutlaka merkezıne gıdın şelalerını plajını gezın. bız gezerek gecırdık süperdi

aynı dert biz de yer arıyoruuz bulamadık ama paloma otellerin seçenekleri hoşumuza gittiiii araştırmaya devam :) paloma village var bir de sentido perissima. Bir arkadaşım da voyage belek çok güzel demişti ama fiyatları biraz daha yüksek...

marmariste dora beach otel var hep önünden geçeriz yürüyüş yaparken denize sıfır loş mr ışıklı falan kk forumda okudum egenin ilk balayı oteli deniliyor .

emralp sagol eveeet Dora Beach Marmaris çook güzel balayı odaları araştıracagım bunu da teşekkür ederimmm

arkadaşlar ben anlamadım da :KK43:( ben sıfırdan pasaport çıkartıcam ilk defa ve bir hafta içinde çıkarmak istiyorum ama balayı eylülde yani pasaport geçerli olmayacak mı :KK43:( ??? lütfen bilgi verinn ....

arkadaşlar ben anlamadım da :KK43:( ben sıfırdan pasaport çıkartıcam ilk defa ve bir hafta içinde çıkarmak istiyorum ama balayı eylülde yani pasaport geçerli olmayacak mı :KK43:( ??? lütfen bilgi verinn ....

5 yıllıkta pasaport var.. ama dersenki napim ben 5 yıllığı 6 ay yada 1 yıl yeter ( ki fiyatı düşüyor) ona göre tarihi ayarlarsın.. çünkü en az 6 ay geçerli pasaport olması gerekiyor yurtdışı çıkışında. en fazla 10 günde çıkıyor pasaport bilgin olsun..şimdi almana hiç gerek yok. ağustosta al 1 yıllık canım..

Son düzenleme:

ahhh yeni üye olduğum için özel mesajla cevaplayamıyorum sorunu. evlilik cüzdanın yanında olduktan sonra hiç birşey olmaz canım..

X