2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlar nasilsiniz insallah annelerde bebislerde cok iyidir

canim balik yiyemeyen semiz otu yesin diye okumustum bugun hem balik hem semiz otu aldim pazardan iyi diye kizimda da cok yemistim hamileken

hapisu canim yasadigim yer kocaeli gebze kilom 66 yasim 24

çalıştığım yere çay servisi için yeni bir bayan işe alındı
hamile olduğumu öğrendiğim gün masamdan bardak alırken çerçevede yeğenimle resmimi gördü sizinmi dedi
hayır yeğenim dedim sizin varmı dedi hayır dedim utana sıkıla yenimi evlisiniz dedi 2,5 yıl dedim

az önce yine geldi
karşı masamda eltim oturuyor
siz eltisiniz dimi dedi evet dedim
yeni evlisiniz ikinzde öylemi deedi
evet aramızda 20 gün var dedim
senin kızın onun oğlu olacak yaz kenara dedi hahahah

Meraba cnm ultrason aletiyle de duyulabiliyor, ama bazı doktorlar dinletmiyor sanırım... Ben duydum çok şükür darısı henüz duymamış olan herkesin başına

amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım

yok canım ya ne bileyim onu hazırlaması pişirmesi etmesi zahmetli geliyor bana ama onun yerine ceviz yiyorum işte

tatlım yemelisin inan ben balıktan nefret ederim ama kız kardeşim ve abimin eşi sürekli hamileliklerinde balık yerlerdi zehir gibi yeğenlerim var tabiki cevizde ve benzeri yazdığın gıdalarda etkili olacaktır ama yemeye çalış hatta mümkünse pişiren yerler var satarken öyle yerleri tercih et.

Bnde en son 5 haftalikken gitmistim sadece keseyi gorduk. Kalp atislari ve tahlillerle ilgili 10. Haftada randevu verdi

Ben kalp atışını da duyarım diye 6. haftada gittim ilk kez ama 2 hafta sonrasına tekrar randevu verdi doktorum kontrol için yani haftaya yine randevum var, gerçi benim daha önce düşük olduğu için daha erken kontrole çağırdı sanırım... 10. haftada gittiğinde epey büyümüş olur cnm hareketlerini bile görürsün inşallah

Cnm sorunla falan alakası yok bazı doktorlar vajnl.ultrs.bakmıyor.akrından görünmeside biraz vakit istiyor.o kadar inşlh.sağlıkla gelicekler allahın izniyle içini ferah tut.cnm iyi düşünelim iyi olsun.

dün bakıp minik halini görmesi vajinaldi :44:

Meraba cnm ultrason aletiyle de duyulabiliyor, ama bazı doktorlar dinletmiyor sanırım... Ben duydum çok şükür darısı henüz duymamış olan herkesin başına

alla alla çok şaşırdımm maşallah ne güzell inşallah bnde haftaya cuma gittiğimde duyarım o zaman Allah ın izniyle 8 haftalık olcaz inşallah duyarım yaa gördük de bide duysakk ii olurdu :)

amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım

aminnnnnnnnnn sağlıkla inşallahhhhhhh

İnsallahya. Zaten her gidisimizde ne gorecegimizi bilmedigimiz icin hep surpriz ve mutluluk oluyo :)) her sefernde ayri bi heycan

centaur canim ne tesaduf ayni hafta ayni gundeyiz

cumartesi bebisimi gormeye gidicez heycan cok oluyomus ben 2 bebekte olurmu acaba derdim hep yine ayni heycandayim ilk gibi

kıyafetleri artık olmayıp da kendıne hamıle kıyafeti alan var mı.benim şimdilik oluyor kıyafetlerim ama 2 haftası kaldı gibime geliyor.ay naapcam ya kıçım açıkta kalcak valla

benim kotlarım iliklenmiyor hemen belli olmaz ama ben kilo aldım galiba eşofman giyiyorum heryere ben toğuklu ayakkabı giymeden hiçbiyere gidemezdim spor takılıyorum artık herşey bebişler için

Kızlar bu arada kalp atışlarınızı kaçıncı hafta kaçıncı gün duydunuz. karından ultrasonda yada duyan varmı? ben 5+4 de bebişi gördüm ama 7+2 de çağırdı kalp atışı için geç değilmi biraz.merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…