2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlarrrrrr az önce doktordan geldik üçlü tarama için gitmiştik kanımızı verdik geldik.kayserideki doktorum büyük ihtimalle kız olabilir demişti ama burdaki doktor bebegin erkek dedi kesinmi dedim ben öyle görüorum dedi :KK9: nabcamı bilemedim erkek içinmi hazırlık yapsam acaba :KK1: adam gördüki bişiler öle didi heralde :KK9:

Umarım sonuçların iyi çıkar canım
Ama cinsiyet işi karışmış iyice hangisine inansanki acaba :KK1: son gittiğin daha iyi görmüştür erkektir o erkek :21:

Umarım sonuçların iyi çıkar canım
Ama cinsiyet işi karışmış iyice hangisine inansanki acaba :KK1: son gittiğin daha iyi görmüştür erkektir o erkek :21:

ewet bizim iş karıştı :KK1: 2 hafta var arada demekki o zaman net görünmemiş :KK9: bencede erkektir erkek aman saglıklı olsnda cinsiyeti önemli deil gerçi gönlümden geçen kızdı aama hayırlısı olsn:KK55:

slm kızlarrrrrr az önce doktordan geldik üçlü tarama için gitmiştik kanımızı verdik geldik.kayserideki doktorum büyük ihtimalle kız olabilir demişti ama burdaki doktor bebegin erkek dedi kesinmi dedim ben öyle görüorum dedi :KK9: nabcamı bilemedim erkek içinmi hazırlık yapsam acaba :KK1: adam gördüki bişiler öle didi heralde :KK9:

Ayy canım cinsiyeti öğrenememekten daha zor bir durum.:18:Aslında haftan cinsiyeti öğrenmek için gayet müsait.Kesin demedi mi doktor?

canim 18 veya 20 hafta ki doktrolunede git oyle basla hazirliga
18 vey 20 hafta cinsiyetinin tam buyumus gorunur oldugu zaman diyolar
20 haftaya kadar kizima doktorda kizda ola bilir erkekte diyodu
bizde sasiriyoduk napcaz diye bazen turuncu bazen sari gibi seyler almistik

kızlarr ya göbeği çıkan anne adaylarını kıskanıyorum 15 haftlıgım ve karnım dumdüz gecelerı gazdan bırazcık cıkıyo oyle bıle göbeklendım dıyemıyorum.

güle güle sağlıkla kullanın inş.
evet kırmızı erkekte giyyo çokta yakışıo
ben kızm olursa mavide giydirrim ona renklemi beli olacak cinsiyet :)

bide orda şirinler var ben almıştım çok önceden şidmi anneler içinde gelmiş tutuom kendimi
sağol canım.. sizde inş:)
bende çok takılmıyorum renklere.. kızımın pembe hastası olmasını da istemiyorum...

Sende çok iyi yapmışsın almakla canım güle güle kullanın

Gözün aydın canım

teşekkür ederim canım... inş. sende güzel sonuçlar alrıısn..

Ayy canım cinsiyeti öğrenememekten daha zor bir durum.:18:Aslında haftan cinsiyeti öğrenmek için gayet müsait.Kesin demedi mi doktor?

ayy ewet ne umutlarla gittydim kesin ögrencem diye 2 hafta önce büyük ihtimalle kız olabilir demişti baska bi doktor şimdi burdaki doktor baya bi ugrastı erkek dedi kesinmi dedm ben erkek olarak gördüm dedi kesin demedi yani:KK1:

canim 18 veya 20 hafta ki doktrolunede git oyle basla hazirliga
18 vey 20 hafta cinsiyetinin tam buyumus gorunur oldugu zaman diyolar
20 haftaya kadar kizima doktorda kizda ola bilir erkekte diyodu
bizde sasiriyoduk napcaz diye bazen turuncu bazen sari gibi seyler almistik

hayırlısı olsun ne diyelim ilk cocugum zaten kız da olsa önemli deil erkekte olsa önemli deil tereki saglıklı olsun eli ayagı düzgün olsun

ewet bizim iş karıştı :KK1: 2 hafta var arada demekki o zaman net görünmemiş :KK9: bencede erkektir erkek aman saglıklı olsnda cinsiyeti önemli deil gerçi gönlümden geçen kızdı aama hayırlısı olsn:KK55:

canım benim doktorum 16. haftada kız dedi ama açık kapı bıraktı, kızlar değişiklik gösterebiliyor.2 hafta sonra daha netleşir demişti... sanırım sende de öyle oldu:))

önemli olan sağlıklı olması:)

ayy ewet ne umutlarla gittydim kesin ögrencem diye 2 hafta önce büyük ihtimalle kız olabilir demişti baska bi doktor şimdi burdaki doktor baya bi ugrastı erkek dedi kesinmi dedm ben erkek olarak gördüm dedi kesin demedi yani:KK1:

Bana da 12+5 de erkek olabilir demişti.Oğlum diye seviyorum bazen,Hep gözüm erkek kıyafetlerinde eşimde diyorki ters köşe olursan görürsün:KK9:

Hayırlısı canım ya..Bir sonraki kontrolün yakınsa kesin olarak öğrenirsin yakın zamanda inş.

Bana da 12+5 de erkek olabilir demişti.Oğlum diye seviyorum bazen,Hep gözüm erkek kıyafetlerinde eşimde diyorki ters köşe olursan görürsün:KK9:

Hayırlısı canım ya..Bir sonraki kontrolün yakınsa kesin olarak öğrenirsin yakın zamanda inş.

canım benim doktorum 16. haftada kız dedi ama açık kapı bıraktı, kızlar değişiklik gösterebiliyor.2 hafta sonra daha netleşir demişti... sanırım sende de öyle oldu:))

önemli olan sağlıklı olması:)

walla bi sonraki kontrol için henüz bişe demedi yarn üçlü test sonuclarımızı almya gittigimizde sölicek sanırım ayrıntılı ultrasona gönderecek sanrm cünkü dier hamile arkadaslarımı üçlü testten sonra ayrıntılı ultrasona göndermişti.walla işte kesin mi dedim kesin demediii için azzcıq kafam karıstı erkek daha erken gösterir die duymstm ben ama 13 haftalıkken falan fgitmiştim arkası dönüktü 14 haftada tekrar gittim kız olma ihtimali yksek dedi erkek oldu bizimkisi :KK9: bakalım hayırlısı ile inş.test sonuclarmzda iyi çıkar ama yinede hazırlıkyapmayım ben tam kesinleşeene kadar :KK9:

gunaydin kizlar kolay gelsin

12 hafta falan gitimde ben pipi gibi bisi gormustum
14+5 te bu defa doktorla gorduk cikintiyi zaten hemen ortaya cikiyo
16 hafta 1 gunde pipi yine gorunuyodu daha hemen ekrana pipi cikti

peki bazi salak doktorlar 16 haftada nasil pipiyi pipi veya kizi kiz goremiyo anlamiyorum

pipi zaten ortada cikinti gorunuyo nasil once kiz sonrada erkek diyolar
nasil doktorlar bunlar en kesini kizlar cinsiyeti soyledinde cinsel organin resmini istemek
sonra bak sizin yalnisiniz deye bilmek :KK22:

gunaydin kizlar kolay gelsin

12 hafta falan gitimde ben pipi gibi bisi gormustum
14+5 te bu defa doktorla gorduk cikintiyi zaten hemen ortaya cikiyo
16 hafta 1 gunde pipi yine gorunuyodu daha hemen ekrana pipi cikti

peki bazi salak doktorlar 16 haftada nasil pipiyi pipi veya kizi kiz goremiyo anlamiyorum

pipi zaten ortada cikinti gorunuyo nasil once kiz sonrada erkek diyolar
nasil doktorlar bunlar en kesini kizlar cinsiyeti soyledinde cinsel organin resmini istemek
sonra bak sizin yalnisiniz deye bilmek :KK22:

bazen kordonla karıstırıolar canm bazende bebek göstermio kendını tam net olarakk :KK1:

canımya tahminde bile bulunmadı doktor henuz malesef anne olmak sabır işi sabret ogreneceksın zamanı gelınce deyıp duruyo 2 hafta sonra belkı soyler dıye beklıyorum

Zamanı gelince öğreneceğimizi bizde biliyoruz.:KK53:Bana da bazen doğunca kesin belli olur diyor.Zor tutuyorum kendimi:KK52:

Canım kızlarda karın enine doğru genişliyor.Bide iç karnında geniş ise ondan da henüz çıkmamış olabilir.Gerçi bir an önce büyüsün kocam olsun istiyoruz ama,ne kadar büyük karın o kadar çatlak riski demek:18:

X