2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bankem datlum benim rüyalarım meşhurdur bazılarıda çıkar çok enteresan gebe kaldığımdan beride özellikle dr.a gitmeme yakın bebek iyimidir diye telaşlandığımdan olsa gerek kabus görüyorum ve elimde olmadan kötüye yoruyorum arkadaşlarımda seni şöyle gördük böyle gördük diyolar hepten asabım bozuluyo ama psikolojimizinde rüyalarımızı etkilediğini düşünüyorum hayır olsun deyip geçmek lazım Allaha emanetiz.

meleksen'in ciciler almasını ben hiç yadırgamıyorum çünkü onun hemen göbeği çıktı hareketlerini hissetti hepimizden çok önce hamileliğini tam anlamıyla yaşamaya başladı ayrıca maşallah çok pozitif bi insan ben ilk kan değerim 735 çıktığında neden düşük diye telaşlıyken kendisi yanılmıyosam 80 değerle çok umutlu mutluydu herşeye inanarak bağlanan ve Allahında gönlüne göre verdiği bi insan daha çok yeniyken erkek olacağındanda emindi ve oldu:) O yüzden heveslenip almasıda çok normal çoğumuzun göbişler yeni çıkıyo hareketler varla yok gibi onun kadar hissetsek bizde duramazdık. Kısmetse yarın bende öğrenirsem yada kesin konuşmazsa haftaya başka dr.a giderim öğrenirim artık diyorum bende alıcam bişeyler uzun zamandır hiçbişe almadım hevesimde yoktu açıkcası ne göbek var ne hareket daha hamile olduğuma bile emin değil gibiyim:) Kipa'da çok güzel indirimler var uzun zamandır ben pek göz atmıyodum ama dün dayanamasım hele kız giysileri Allahıımmm! Nasıl güzel şeyler var cicili bicili anlatamam ve 10-15 tl civarı biçok şey vardı cinsiyeti öğrendiğim gibi gidip bişeyler almak istiyorum kısmetse. Eşim bile diyo erkeğe bişe yok kızlara dolu diye:) Eğer bizimki erkekse çekilişte bana çıkan bi kız annesine alıp yollıcam kız cicilerinden inşallah.

Ya bide fuara gidenler bebek arabaları hesaplıydı demişler ben o konuya taktım pierre cardin ünlü falan ama ben pek güzel bulmadım bide vurası ufak yer en dandik şeye 300-400 diyolar aslında maxi cosi gibi markalar daha değişik ve kaliteli ama ben eşimin 1 maaşını gidip oraya veremem açıkcası kafamda herşey tamam nerdeyse ama bebek arabasında çok kararsızım ilk bebeğinde kullananlar tercihiniz ne oldu? hly'nın aldığı biberonu bende çok beğendim evde aylak olduğum için gebe kaldığımdan beri bebek ürünlerini araştırıyorum avent ünlü ama biraz tuzlu geldi bana hemde chicconun bu ürünü aventten daha kullanışlı gibi bide dr.browns iyi gibi kısmetse birini alcaz bakalım cam alırım belki ısıtmak için falan ama ağır oluyo onlarda. Emziktede çok merakım var ya ben emmemişim benim bebiş emse bari zararlı diyolar gerçi ama emenlerde bi zararda görmedim. Ayy artık büyüselerde doğsalar doya doya sevsek giydirip süslesek:)

merhaba canım araba hakkında fikir istemişsin sane sadce söyleyebileceğim şey eğer evin asansörlü değilse özellikle hafif olanlrıtercih et.markayada o kadar takılma bence...

Kızlar sizden bişey rica edicem..

Çok sevdiğim bir yakınım diyim.. tüp bebek tadavisine giricek. İhtimal çok az olsada yinede deneyecek.
Sizden onun için dua etmenizi rica edicem. İnşallah tedaviye cevap verir.. zaten tüp bebek uygulamasıda tedaviye
Cevap verirse yapılacak.. Bizler hamileyiz dualarımız Allah IN da izni ile kabul olur inşallah… İsmi GÜLŞEN…

Şimdiden çok teşekkür ederim…

Eki Görüntüle 332057 TATLIM SAOL BENI HEP POZITIF GORDUGUN ICIN
OYLE OLMAK LAZIM BENCE HERSEY IYI BAK BEN SANA HEP DERDIM BEBISLERIMIZIZ BUYUYUCEK BAK CANIM TEK OGLUM OLUCAK DIYE ALMIYORUM BISI KIZIMADA ALIRIM HEP NE GORSEM INDIRIMLI GORUNCE ALIYORUM CUNKU 10 TL VERINE 5 VERMEK TABIKI COK GUZEL
KIZIM UYURKEN CEKTIM SANA DOLABINI ASKIDA KILERI DAHA GIYMEMISZDIR HEPSI ETEKETLIDIR SAOLSUN INGILTEREDEN ANNEMDE HEP ALIYO DEMEK ISTEDIGIM KIZ ERKEK FARK ETMIYO ALMAYI ILERISINI DUSUNMEYI SEVIYORUM YARIN SIKISMAK ISTEMIYORUM

Canım kızınında oğlununda herşeyi çok güzeller Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin senin işte bu yönün çok güzel ben biraz karamsarım acaba sağlıkla doğcakmı derdindeyim böyle düşündüğüm içinde pek hevesli alışveriş yapamıyorum hevesimin her zaman kursağımda kaldığından olsa gerek hayatımda bişeyler güzel gittimi korkuyorum biraz şanssız bi insanım çok şükür Allah karşıma eşimi çıkardı o olmasa bu kadar sıkıntıyla baş edemezdim şimdide bebeğim sağlıkla gelsinde hayatım dahada güzelleşsin diye dua ediyorum. Hepimiz hayırlısıyla görelim cicileri bebişlere giydirdiğimiz günleri.

benim de 12. haftada ikili test için gittiğimde söylemişti kız diye ama kesin değil demişti tabii...

13+3 iken tekrar gittim kontrole yine aynı pozisyonda tespit için pek iyi değil dedi :KK43: biraz su falan iç sıkış öyle bakalım dedi. 3-4 bardak su içtim mesane şişince bebek yer değiştiriomuş çünkü sora gerçekten baktık oynuo bizimki ve bu sefer % 99,9 kız dedi :KK70:[/QUOT

bu gün itibariyle 14.+1 olduk. cumartesiye sonlarına doğru gelmiş olcaz inşallah. benim bebeğimin de cinsiyeti belli olur inşallah ya :emir_bebek: sana da 12. haftada erkek olduğunu göremediğmz için kız diyoruz diye bi cümle kurdumu bezmara. bana kız olduğunu da erkek olduğunu da göremiyorum dedi. ay kafam çok karıştııııııııı

Bana 12. haftada kıza benziyor ama bu hafta enet bişi sölemek istemiyorum haftaya bakalım dedi ama göremediğim için falan demedi... zaten çok saçma bişi bir doktorun göremediğim için şöle falan diye cümle kurması

Ya bide fuara gidenler bebek arabaları hesaplıydı demişler ben o konuya taktım pierre cardin ünlü falan ama ben pek güzel bulmadım bide vurası ufak yer en dandik şeye 300-400 diyolar aslında maxi cosi gibi markalar daha değişik ve kaliteli ama ben eşimin 1 maaşını gidip oraya veremem açıkcası kafamda herşey tamam nerdeyse ama bebek arabasında çok kararsızım ilk bebeğinde kullananlar tercihiniz ne oldu? hly'nın aldığı biberonu bende çok beğendim evde aylak olduğum için gebe kaldığımdan beri bebek ürünlerini araştırıyorum avent ünlü ama biraz tuzlu geldi bana hemde chicconun bu ürünü aventten daha kullanışlı gibi bide dr.browns iyi gibi kısmetse birini alcaz bakalım cam alırım belki ısıtmak için falan ama ağır oluyo onlarda. Emziktede çok merakım var ya ben emmemişim benim bebiş emse bari zararlı diyolar gerçi ama emenlerde bi zararda görmedim. Ayy artık büyüselerde doğsalar doya doya sevsek giydirip süslesek:)

canım bebek arabalrının fiyatları internetten baktığım sitelere göre hesaplıydı evet..pierre cardin chicco falan ben bunlara sadece fiyat oalrak baktım netteki modellere göre fiyatları orda iidi.. ama ben kraftın 3 tekerlekli arabasını almayı planladığım için orda da çok uygundu bi ara almayı düşündük hatta da vazgeçtik erken diye ... maxicosi de bayaaa pahalı yaaa 1milyardan yukarı yanii çok gereksiz en fazla arabaya verilecek para bnce 500 dür takım olarak oda..

biberon gerçekten çok kullanışlı canım.. özellikleri de gayet ii.. bunu hastanede olurda sütüm falan gelmez Allah korusunda ilkten mama vermek gerekir falan o yüzden aldım anne memesine en yakın başlıklı biberon özelliği gaz yapmayıcı özelliği falan olması da gayet ii.. fiyatınıda ii aldım :)

bnde haftaya doktordan sonra ilk kıyafetini almak istiyorum kesin derse.. bakalımmm hayırlısı :)

Canım bizim ev 2 katlı müstakil arabada alt katta durcak inip çıkmak sorun değil yani ama çok hantal bişeyi kullanmakta her zaman zor o yüzden aslında travelden vazgeçtim bide anakucağında en fazla 1 sene yatar sonra araba tek yönlü olcak 1-1,5 yaşında çocuğu her zaman arkası bana dönük tutamam gibi geliyo güneşe göre yön değiştirmek gerekir beni görmek ister falan en iyisi çift yönlü bi araba ayrıca ana kucağı diyorum ama ne bilim bakcaz artık korunaklı kullanışlı bişe. Bide şu joggerler yani 3 tekerlekliler sağlam değil gibi çocuk büyüdümü bacaklarını tekerleğin üstünde ufak bi yere koyabilcek galiba eski usül klasik bi model alıcam lastikleri biraz büyük olan.

merhaba canımaldığın şeyler, ğüle ğüle ğünlerde kullanmayı nasip etsin rabbim yanlız aldığın burun aspiratörü çokda kullanışlı değil.ben oğlumda aldım kullandım ama doktorlar onun daha değşik bir modelini öneriyor ağızdan çekmeli uzun bir hortumu var.doktorlar onu öneiyor.bilğin olsun istedim sadece...

saolasınn canımmm.. valla nolduu biliomusunn onu aldım eve geldimm kkda bi sayfada okudum bnde o ürünü o daha kullanışlıymış diye dedim onu alayım ben en iisi .. zaten bunla tırnak makasına 5 tela verdim :KK1: sarsmadı beni yani onuda alırım :) teşekkür ederim canım :)

hülya ebebekte biberon indirime girmiş 20 TL alsam mı ki bende yaa:KK8:

valla alacaksan eğer al drim canım benimm 20 den aşağı zor bulursun gibime geliyoo :)

kızlar internetten yaptıgınız alısveriş guvenli oluo mu

canım markafonıden wıkıkıden falan alıyoruz bır sorun yok
ama baska sıtelerden bısı almadım cıvıl bebek mazalarıda cok uyugun kızlar sıze yakın
mazalar varmı dıye bı bakın yarın bıze yakın var bıtane oraya gıdım ne var ne yok bakım dıyorum

LUXXORRRRRRRRRR canım durrr sen yanlış görmüşsün 20 tl diyince bnde şaşırdım yaa daha sabah baktım 27.90 dı.. senin gördüğünn onun yedek başlığıııııııııııı sakın sipariş verme tatlımm :) biberon son sayfada 27.90 tl diyo ama stokta kalmamışş :KK1:

HLY7 canım bende hep erken deyip erteliyorum işte ama çok heves edersen kırmızı turuncu yeşil veya düz siyah renklerde araba alabilirsin ben ilk olduğu için pembe veya mavi almak istemiyorum kısmetse 2.yide isterim belki cinsiyeti farklı olur ikisinede uysun diyorum çünkü genelde kendi arabamızla gezcez bebek arabası yepyeni kalır 2.de kullanır kısmetse. Biberonun başlık kısmı zaten benimde hoşuma giden normal başlıklarda yukarı doğru dikmek gerekiyo daha yeni doğmuş bebeğe fazla kaçırmakta istemem o yüzden bundan yavaş akar gibi geldi bana göğsüne yabancılıkta çekmez belki. İnşallah sütümüz gelsin tabi ama ne olur ne olmaz o telaşta babamız gider 5 tllik bi biberon alır gelir sonra ben önceden hazırlayayımda en kötü ihtimal başlığı değiştirip su biberonu yaparız napim:) EVLİMUTLU ben sadece gittigidiyordan alışveriş yapıyorum ordada bi sorunla karşılaşmadım ama diğer bilinmeyen siteler hakkında emin değilim çoğunun yeri ist.da olduğu için sitesinden beğenip sonra ist.a gidip veya orda kaynım var onu gönderip elden aldırtmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
B00027.jpg

KIZLAR BEN MEVLUTE GOMLEK PANTOLON ALMISTIM WIKIKIDEN
AMA AKSAM ESIMLE BUNUDA BEYENDIK CIVILE GIDERSEM BUNDAN ALMAK ISTIYORUM
HOSUMA GITI SIZCEDE GUZEL DILMI

büyük ihtımal kız dedı drum kızlar inş. Değişmez çok mutluyum :nazar::KK76:

ınsallah hayırlısıla kucuk prenses gelıyodur sanada tatlım
o kadar cok ıstıyoduk kı kalpten ınsallah allahım saglıkla kucagımıza
verır evlatlarımızı sana kız banada oglanı nasıp eder saglıkla
cok sevındım prensese hata elbısesı benden de olucak demıstım
bak meleksen bıldı ıste :KK9:bırde su lahana testı gercektten tutuyo galıba :KK1:

X