2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba rakadaşlar sayfalar çok hızlı ilerliyo maşallah ben hem kızımdan hemde bulantılardan pek fırsat bulamıyorum.1 aydır ankarada annemin yanındaydım bulantılar biraz hafiflesede geçmedi.

sizde bualntı durumları nasıl?bir de aranızda cinsiyetini öğrenen var mı acaba?

ben 14+1 deyim.ankaradaki doktorum cuma günü çağırmıştı görürüz diye ama gidemedim.haftaya burada gideyim diyorum ama acaba görürmüyüz

merhaba rakadaşlar sayfalar çok hızlı ilerliyo maşallah ben hem kızımdan hemde bulantılardan pek fırsat bulamıyorum.1 aydır ankarada annemin yanındaydım bulantılar biraz hafiflesede geçmedi.

sizde bualntı durumları nasıl?bir de aranızda cinsiyetini öğrenen var mı acaba?

ben 14+1 deyim.ankaradaki doktorum cuma günü çağırmıştı görürüz diye ama gidemedim.haftaya burada gideyim diyorum ama acaba görürmüyüz

canım bence kesin görürsün sen 15 haftalıkken gitmiş olucaksın yani inş :KK3:hayırlısı

ben de daha önce sormuştum. aynı şeyi ben de yaşıyorum. evet özellikle gece uyurken giriyor.. bazen de ayakta, bazen de otururken.
ben de korkuyorum. ama bi kaç kişide daha olduğunu anlayınca biraz rahatladım. zaten doktor da normal demişti

kızlar krampınız oluyosa günde 1 tane muz yiyin kramplara iyi geliyor ilk hamileleliğimde çok krampım oldu hamilelleiğim ilerledikçe arttı kramplarım aile hekimim bunlar için bana magnezyum yazmıştı içmiştim

inş dediğin gibi görürüz canım cinsiyetini

uyku sorunu bende de var malesef bi o tarafa bi bu tarafa bazen hiç sabah olmayackmış gibi geliyo.

Kızlar bende bugün öğleden sonra gidicem doktora,2 hafta önce cinsiyetini göstermemişti bebişim,inş bugün öğrenicez bi aksilik olmazsa,hafta sonuna memleketime gidicem 15 tatil için doktorum sen gitmeden cinsiyetini sürpriz yapalım ninesine dedesine dedi :) Hadi bakalım bu hafta çok olur öğrenen bence, herkesin gönlüne göre olsun,benim için de dua edin lütfen.

hadi hayırlısı inş öğrenirsin bebeğinin cinsiyetini ben kızımda çok merak etmemiştim ama bunda çok merak ediyorum.allah herkesin gönlüne göre versin

günaydın... kızlar bugüne kötü başladım çok kötü bulantım var.. perşembe günü dr gitcem çok sabırsızlanıyorum özledim miniğimi..

hadi hayırlısı inş öğrenirsin bebeğinin cinsiyetini ben kızımda çok merak etmemiştim ama bunda çok merak ediyorum.allah herkesin gönlüne göre versin

Benim ilk bebeğim ama insan sağlıklı olduğunu öğrendikten sonra cinsiyetini de merak ediyo,inş bugün merakımız biticek nasipse,öğrenirsem yarın yazarım size,senin kaç haftalık şimdi canım,benim bugün 15+3 yani aslında 16. haftada oluyorum dimi doktorlar öyle hesaplıyolar.

günaydınlar kızlar. hepinizi sevgiyle kucaklıyorum :KK70: bu gün iyice uyuyunca sevgiyle uyandım :KK70: sabah sabah olması gerekenden daha da bi fazla mutlumsuyum :KK70: bebişlerinizde sizler de iyisinizdir inşallah ...

Benim ilk bebeğim ama insan sağlıklı olduğunu öğrendikten sonra cinsiyetini de merak ediyo,inş bugün merakımız biticek nasipse,öğrenirsem yarın yazarım size,senin kaç haftalık şimdi canım,benim bugün 15+3 yani aslında 16. haftada oluyorum dimi doktorlar öyle hesaplıyolar.

ayy canım seni çok iyi anlıyorum . benim de ilk bebeğim :KK70: bu cumartesi randevumuz vardı. daha 12+1 olduğumuzdan ben cinsiyeti öğrenebileceğimi hiç düşünmemiştim. doktorumuz bir anda %80 erkek dedi. anaa :KK53: şaşırdım birden :KK70: hiç beklemiyordum. ama ben zaten hamile kalmadan önce de hep mavi bebek battaniyesi, ne bileyim mavi emzik filan görmüştüm :) sağlıklı olsun da cinsiyet kız erkek olması hiç önemli değil diyordum hep. ama eşim diyordu : allahım sağlıklı olsun ama tercihen erkek olsun diye :KK70: bakalım birdahaki gidişimizde kesinleştirecekmiş doktorum :)
zaten doktorumun çok ilginç bir durumu var :KK70: ultrasonda baktı: erkek bebek bu dedi :KK70: zaten ben daha bu güne kadar sadece 2 tane kız bebek doğurttum, diğerlerinin tamamı erkekti dedi. :) nasıl yani dedim. hiç kız bebek takip etmemiş. düşünün 14 yıllık doğum doktoru :) 2 tane kız doğumu vardı onlar da sadece doğuma geldiler bana, takip etmemiştim dedi. çok şaşırdım . bir de şöyle diyor : ben kendim de 2 oğlan doğurdum kız doğuramadım, hiç de kız doğurtamıyorum :)
inşallah sen de enkısa zamanda öğrenirsin cinsiyetini canım, çok değişik bir duyguymuş, hamileliği hissetmekten bile daha farklı. biz hemen civile koştuk cinsiyeti söyleyince doktor :) mavili, bir alt açma ile , mavili bir takım aldık bebişimize :) ama o %20lik kız olma ihtimali artarsa aldıklarımızı iade ederiz artık :)

sağol canım..evet sabrediyorum az kaldı. öğrenmedim daha cinsiyetini çok heycanlıyım....

Hiç sorma bende aynıyım,bugün öğleden sonra gidicem doktora inş. bi sorun çıkmazsa öğrenicez,geçen gittiğimde göstermemişti cinsiyetini,2 gün var sanırım aramızda hatta sen öndesin,bence seninki de artık net belli olmuştur perşembe günü sende güzel haberler alırsın inş.

X