2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende bu cuma gidicem cinsiyetinide gösterir kuzummm inşallah ..ne ciciler var ama alamıyıruzz kısmet inşallah kızlar

ayyy inşalllaaahhhh :)) ben en son 2 hafta önce gördüm cuma akşamı merak ettiğim için gidecektim ama çok hastaydım gidemedik.. ayyy doktorumda bana bi dese yüksek ihtimalle şu diyee bende başlicam hemen bişiler almaya neler görüyorum ama alamıyorum :)

Bana da erkek olabilir dedi..O belirsizlik daha zor oluyor emin ol canım..Belki de kız olabilir ihtimaliyle hitabet şeklini değiştiremiyorsun.En iyisi kesinleşince öğrenmek bence..

Bana da erkek olabilir dedi..O belirsizlik daha zor oluyor emin ol canım..Belki de kız olabilir ihtimaliyle hitabet şeklini değiştiremiyorsun.En iyisi kesinleşince öğrenmek bence..

evett cinsiyetii öğrenme heyecanıyla böyle düşünüyorum galiba :)) senin dediğinde doğru ihtimal kelimesi de belirsizliği hissettiriyooo... kesin olarak 4.ay bitince mi oluyodu..

Allah iyiliğini versin hemen tickeri değiştirdin mi :KK1:
Bende sabahtan beri düşünüyorum bu kızla bizim satlar aynıydı nasıl 13 hafta çıktı diye :44: Maşallah kuzuna demek 1 hafta önde çıktı sağlıkla büyüsün inşallah belki bugün bizde görürüz saat yaklaştıkça heyecanlanıyorum bende :KK52:
Tamam canım karşılaştıralım sonuçları inşallah herşey güzel çıkar :KK16:

:21: çoook tatlıydıııı,parmağınıı falan emdiii =)

çikolata ye bol bol =)

17 temmuz dedi doğum için

çikolata ye bol bol =)

maşallah ona :)))
benim sata göre 25 temmuzdu sonra doktor kağıda 26 yazmış ki kese sata göre 5 gün öndeydi
eltimde şidmi sık kendini 27de doğur dio hahahaha dedim ben sezeryan yapcam hayatta okadar beklemem doğar bide korkarım ben
bugünde sağlık ocağından aradılar (geçen hafta kaydımı yaptırdım 15 gün sürer demişlerdi hemen olmuş bile)
doğum tarihiniz 22 temmuz görünüo dedi
bide beni soyadım orada kızlık olan görünüomuş nie acaba ?
kimliğim evlendikten 1 ay sora değişti

çikolata ye bol bol =)

Oyyy kurban olurum ben onu verene :KK16: ay canım tatlıdan çok tiksiniyorum yaa ama aldım yanıma çikolata girmeden önce yiycem bi tane :KK34: Bakalım bizimki nasıl çıkacak :KK52:

Ne guzel haberler yau bende artik cinsiyetini ogrenmek istiyorm.magazaya gitmiyorum kendimi tutamam diye..marketlerdede hersey ya pembe ya mavi.sari yada beyaz bisey bulamadim gitti.bitek albumu var cocugumun cok uzuluyorum:KK14:

Slm kızlar yarın benimde saat 13:00 da doktor randevum var çok heyecanlığım büyümüştür yavrum görmek için sabırsızlanıyorum...

Bende çok sabırsızlanıyorum meraktan çatlıyorum:) Perşembe bi aksilik olmazsa farklı bi dr.a gitmeti kafaya koydum ultrasonu daha iyi 3-3,5 aylıkken söylüyo falan daha öncede yazmıştım ama bazende diyorum ya daha erkense o da görmezse boşuna gitmiş olcam. En azından daha net görürüm ve incelenir diye düşünüyorum ondan 10 gün kadar sonrada kendi dr.uma gitcem belki o söyler 17. haftaya girmiş olcaz kısmetse. Gerçi o da kolay kolay söylemiyo diyende var hemen söylüyo diyende ooofff ooofff:)

Ne guzel haberler yau bende artik cinsiyetini ogrenmek istiyorm.magazaya gitmiyorum kendimi tutamam diye..marketlerdede hersey ya pembe ya mavi.sari yada beyaz bisey bulamadim gitti.bitek albumu var cocugumun cok uzuluyorum:KK14:

hihihih :)
ben öyle olunca çok beğendiğim bişeyse bi pembe bi mavi alıom
genelde orjinal şeyler alıom giysi fln deil
işte benimki neyse diğerini hediye ederim diom
çünkü benden 1 1.5 ay önde iki hamiş var biri kız diğeri erkek D:

Canım çok hevesleniyosan gir bi bebek mağzasına yeşil sarı turuncu kırmızı yada çok renkli olanlardan küçük bişeyler al yada mesela zıbın al 0-3 ay beyazlarını kolaylıkla bulursun zaten çok lazım olcak kısmetse kısa kollularından al bol bol malum yaz ortası yanmasın bebecik.
Ben yeşilli bi önlük, sarı pijama, yeşil kaplumbağa modelli alt açma ve 3'lü beyaz zıbın aldım benimde içim gidiyo hatta bebe mağzasında çalışan arkadaşım var arada uğruyorum yanına bakıp duruyorum iç çeke çeke cicilere. Ama daha çok erken ya büyük hazırlıklar yapmaya korkuyorum Allah korusun bebeğime bişe olursa onları görüp deliririm:KK43: Ben çok pimpirikliyim zor bulduğumdan heralde doğurana kadarda sonrasındada vay halime!

Bende çok sabırsızlanıyorum meraktan çatlıyorum:) Perşembe bi aksilik olmazsa farklı bi dr.a gitmeti kafaya koydum ultrasonu daha iyi 3-3,5 aylıkken söylüyo falan daha öncede yazmıştım ama bazende diyorum ya daha erkense o da görmezse boşuna gitmiş olcam. En azından daha net görürüm ve incelenir diye düşünüyorum ondan 10 gün kadar sonrada kendi dr.uma gitcem belki o söyler 17. haftaya girmiş olcaz kısmetse. Gerçi o da kolay kolay söylemiyo diyende var hemen söylüyo diyende ooofff ooofff:)
Bende bu sefer kendi doktorumdan sonra baska bi doktorada gidicem.hastane degistiricez cok uzak gittigimiz.yeni doktorumuza biraz baski yapmayi dusunuyorum cinsiyet icin :KK70: rusvet yada tehditte olabilir:KK9:
hihihih :)
ben öyle olunca çok beğendiğim bişeyse bi pembe bi mavi alıom
genelde orjinal şeyler alıom giysi fln deil
işte benimki neyse diğerini hediye ederim diom
çünkü benden 1 1.5 ay önde iki hamiş var biri kız diğeri erkek D:

Benim cevremdekiler hep benden once dogum yapicak onlara kucuk gelebilir ama iyi fikirmis.olmadi sizlere yollarim nasilsa hepimizin bebisleri ayni zamanlarda dogucak:KK19:

X