2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba güzel anneler ve tatlı bebişleri benim 31 temmuz günü bir kız bebeğim dünya ya geldi 13 günlükken kap üfürmesi sebebi ile doktor bizi kardiyoloji doktoruna yönlendirdi ve kızıma PDA tehşisi kondu kalp damarlarından biri açık kalmış bebeğinde bu hastalık olan var mı aranızda

size de çok geçmiş olsun canım.Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın kurban olduğum...

canımm inan okurken ağlamaklı oldum gerçekten derinden üzüldüm ama çok şükür ki Rabbime evladınla birliktesin şimdi Allah'ım hiçkimseyi evladından ayırmasın çook geçmiş olsun...

amin canım...Çok şükür canım çok şükür bir şey çıkmadı.

Canım ya cok gecmis icim parçalandı resmen minicik bedenler Allah(c.c) tüm yavrularımızı korusun Saglik şifa versin

çok sağol canım, Rabbim bizimkilere sağlık sıhhat , hastenedekilere de acil şifalar versin inş.

Rabbim aynı şeyleri ne sana ne bebeğine nede bizlere yaşatmasın canım..

kıyamam neler yaşamışsın..gözlerim doldu okurken bile.Allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin hepimize.

Amin canım Rabbim düşmanımın başına vermesin...

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun canım.Rabbim acil şifalar versin inş.Peki ne yapmayı düşünüyor doktorlar ?

çok geçmiş olsun canım.Rabbim acil şifalar versin inş.Peki ne yapmayı düşünüyor doktorlar ?

çok tşk ederim canım şu anda birşey yapmıyorlar ilaç tedavisi uyguluyorlar kendiliğinden kapanabilir kapanmazsa 6 aylık olunca anjiio ile oraya tıkaç takıp kapatacaklarmış

Son düzenleme:
kızlar rota virüs aşısını yaptırdınız mı ya da yaptırmayı düşünüyor musunuz

Biz de yaptırdık. Doktorumuz yaptırmamızı istedi. Rota rix aşısı yaptırdık. İki seferde yapılıyormuş. Birincisi 3,5 aylık oluncaya kadar yapılıyormuş. Ağızdan şırınga ile veriliyor. Bi yan etkisini görmedim ben. 142 tl ye yaptırdık. Diğerini de 5. ayda yaptıracağız.

kızlar oğluşum iki gündür mama yemeği reddediyor....
ama yinede yediriyorum bi şekilde

Benim oğlumda 1 haftadır çok isteksiz. emmek istemiyor mama istemiyor. memeden ayrılmayan bebek emme pozisyonunda tuttuğumda çığlık çığlığa ağlıyor. stresten sütümde azaldı

merhaba hanımlar bi sorum olacaktı bebişleriniz dönme hareketlerine ne zaman başladı veya başladı mı
dönme hareketine başlayanlar bu işlemi ne kadar gerçekleştiriyor. internette araştırdım ama bulamadım sırt üstü yatan bebek tam anlamıyla 4. ayda dönermiş...

kızlar oğluşum iki gündür mama yemeği reddediyor....
ama yinede yediriyorum bi şekilde

benim oğlumda sürekli emmek isterdi ama şimdi bir kaç gündür zorla emiyo gündüz çok az gece uyanınca yeteri kadar emiyo bu dönemlere oluyo galiba atak süreci hemen herkes bu şikayette :44ff of doydumu doymadımı ömrümü yedi bi 6 aylık olsada yediklerini takip etsem hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…