2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

benim de artık buzluğa koymam gerek ama nerden aldınız süt sağdığınız poşeti ve nasıl kullanıyorsunuz.. bahsederseniz sevinirim arkadaşlar

benim de artık buzluğa koymam gerek ama nerden aldınız süt sağdığınız poşeti ve nasıl kullanıyorsunuz.. bahsederseniz sevinirim arkadaşlar

Ben sağlık ocağından aldım cnm bizim hemşiremize gittiği emzirme eğitiminde vermişler ama bebek mağazalarında da satılıyor. Netten de alabilirsin bilgin olsun. Bu arada herkese iyi bayramlar olsun kızlar... Bebişlerle ilk bayram tadını çıkarın :))

kızlarrrrrrr merhaba ben 18 inde gebelik zehirlenmesi ile 33. haftada bebeğimi dünyaya getirdim... şuan sütüm gelmiyor hala ama aciilll anne sütü istiyorlar bizden.... istanbulda oturan ve bize yardımcı olabilecek annelere sesleniyorum.... maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazırım adım duygu numaram xxxxxxxxxx msj atmanız yeterli ben geri dönerim size... şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:

xxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
duygucum ınşalla sana faydası olur cnm arkadşımızda gönullu vermek ıcın ama sen yınede bı topik aç derım olmazsa cunku ben tessaduf gördum temmuz annelerını okurken belkı daha fazydası olur

hayırlı bayrmalar hepinize....
nasıl gidiyor kızlar bayram?
valla işkenceden 1 tık aşşağı sayılır...
ağlıyor...
kucağımdan inmiyor...
pişpişlemeden durmuyor...
kusuyor...
uyumuyor...
uyusada hemencecik uyanıyor...
ALLAHIM SAĞLIKLA BÜYÜMESİNİ NASİP ETSİN AMA ZOR BEBEK İLE GEZMEK....
en azından benim için öyle...

Her sabah her aksam cekiyorum ben bu huysuzluklari. Az once geldik arabayla gezdirmekten. Agladiginda icim parcalaniyor ona mi yanayim. Yorgunluktan oluyorm ona mi yanayim. En az 4. Ayina kadar suruyormus bu gaz sancilari ona mi yanayim?? Of allahim offf!!!

aynı durumdayımm uyanık olduğu sürece bas bas bağırıyor illa memede susuyor sonrada gazımız bitmiyo haliylee..ALLAH yardımcımız olsunn:26:

aynı durumdayımm uyanık olduğu sürece bas bas bağırıyor illa memede susuyor sonrada gazımız bitmiyo haliylee..ALLAH yardımcımız olsunn:26:

biz tam 1 aylık olduk,hiç yoktu bunlar..şimdi başladı. ağlamaları çok. yoksa gazdan mı? nasıl anlaşılır?
ne yapacağımı şaşırdım
yedirirken ağlamıyor,sürekli yedirecek miyim?

Son düzenleme:
ben boyle cocuk gormedım yemın ederımmm yok bununkısı tavsan uykusumu anam su yalancı meme yı alması ıcın basında bekledım almadı zaten bıberonla mama yerkende kavga edıyoruz bıberonu çiğniyoo
ne edecem ben anammmm

yok cnm 1.5 sene rahatlık yok biliyorum ama az bişey uyku ve mutlu mesut gezmek istiyorum çok mu şey istiyorum?)
GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR İNŞALLAH...

CNM AYNI BENİM KIZI TARİF EDİYORSUN ŞÖYLE İKİ DAKİKA AGUCUK YAPSIN BEN BUGUCUK DİYİM FLN ÖPEYİM KOKLAYAYIM YOK YA UYUYACAK YA EMECEK GÖZÜ AÇIKKEN TEK YAPMAYI BİLDİĞİ ŞEY AĞLAMAK....
AMA BEN BİŞEY KEŞF ETTİM, DAHA DOĞRUSU OĞLUMDA DENEMİŞTİM FAKAT Bİ YARARI OLMAMIŞTI ,AMA KIZIM SANKİ İE YARIYOR GİBİ...

KUNDAK YAPMAK...
KUNDAKLAYARAK AYAKTA SALLANDIĞINDA SAKİNLEŞİYOR...
AMA BEBEKTEN BEBEĞE FARK EDR TABİ...
VE HALA EMZİK TUTTURMAYI BAŞARAMADIM...

herkese iyi bayramlar öncelikle çok şükür oğluşumda bende iyiyz.canım banada doktorum ve emzirme danışmanı önerdi 2 kutu içtim daha fazlasını zaten önermiyorlar bende bir şey değişmedi cnm sen bilirsin istersen iç

denedin yani.. tamam sağol canım 2 kutuyla sınırlı olduğunu bilmiyordum ,geçici bir çözüm o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…