2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

öncelikle doğum yapmış olan annelere allah analı babalı büyütsün, doğum yapmamışlara da allah yardımcınız olsun tek solukta kurtarsın diyorum..

annelik ayrı bir duygu... ben biri için gezmekten, eğlenmekten geri kalacağımı hiç düşünmezdim.. ama şimdi 8 gündür dışarı çıkmıyorum ve hiç farkında değilim.. doğum yapacağım ana kadar araba altımda gezmediğim yer kalmadı (şehirler arası bile).. haaa arabayı kullanan da benim bu arada.. ama şimdi hiçbirisi gözüme görünmüyor..tek zoruma giden bu günlerde eşimle birlikte uyuyamamam.. insan o kadar alışıyor ki birlikte uyumaya.. biran önce günlerin geçmesini ve kızıma tek başıma bakabilecek duruma gelmeyi istiyorum..

aynı durumda olanları görmek içimi rahatlatıyor biraz da olsa ben çok kafaya takıyorum günüm geçince napıcam diye ama benimki gibi bekleten doktorlar da var demekki inş sağ salim alırız kucağımıza tabiki en hayırlı zamanda...

Bebekte sıkıntı yoksa ve normal istiyorsan bekletiyorlar. 42 ye kadar normalmiş zaten. Allah doktorumdan razı olsun. Ben doğurunca izne çıkacak o da beni bekliyor buna rağmen bekletiyor.Rabbim beni de onu da daha fazla bekletmez umarım :KK70:

Ben doğuruyorum galiba, nişanım geldi, sancılarım 3-4 dkda bire düştü. Doktor istersen yatışını yapalım istersen evde sancı çek dedi, ben de eve geldim. Sancılarla boğuşuyorum ama dayanılmıycak gibi değil. Bnm ufaklık sabaha gelicek sanırım bu gidişle. Dua edin kızlar.

Ben doğuruyorum galiba, nişanım geldi, sancılarım 3-4 dkda bire düştü. Doktor istersen yatışını yapalım istersen evde sancı çek dedi, ben de eve geldim. Sancılarla boğuşuyorum ama dayanılmıycak gibi değil. Bnm ufaklık sabaha gelicek sanırım bu gidişle. Dua edin kızlar.

hadi canım hayırtlı haberlerini beklioruz
bizim zillide bi gelse :KK4:

açılman varmı peki hadi hayırlısı ben bile heyecan yaptım :)

Bebekte sıkıntı yoksa ve normal istiyorsan bekletiyorlar. 42 ye kadar normalmiş zaten. Allah doktorumdan razı olsun. Ben doğurunca izne çıkacak o da beni bekliyor buna rağmen bekletiyor.Rabbim beni de onu da daha fazla bekletmez umarım :KK70:

Maşallah doktorun ne kdar iyiymiş benimki tatilini yaptı geldi bile benim paşa onu bekledi sizde durum tam ters doktor bebişi bekliyor :) içimi rahatlattın herkes bekleme o kdr bebek dışkısını yer diyor :S

saçıma su dalgası yaptıırdım :)) kaş ve bıyıklarımı aldırdım.çocuk çıkınca annesinden korkup geri girmek istemesin.sabah sezeryana hazırım EMMEEE bu gece nasıl uyucam.VIIIIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ ben korkuyorum yaaaaaa :2::2::2:

ohhh ne güzelllll,kendiliğinden gelcek demek,Allah bı avazda kurtarsın...

Hadi Gözünaydın cnm inş bEbeeğine e sağ sağlim kavuşursun darısı bize artık

saçıma su dalgası yaptıırdım :)) kaş ve bıyıklarımı aldırdım.çocuk çıkınca annesinden korkup geri girmek istemesin.sabah sezeryana hazırım EMMEEE bu gece nasıl uyucam.VIIIIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ ben korkuyorum yaaaaaa :2::2::2:

ohhh ne güzell bebişine kavuşmanada az kaldıı senden mutlusu yoktur şimdii :21::21::21::21::21:

kaynar suyla banyo yaptım belim ağrıyor
bıyıklarımi aldım miss gibi oldum
tansiyon um düşüyor sabahtan dir mide bulantısı felan.

doğum yapacak lar dualarmiz sizinle Allah yardımcınız olsun
bi avazda kurtarsın cümlemizi .amin :)

Merhaba,benim de beklenen dogum tarihi 19 Temmuz, 2 kez çatıya bakıldı diyebilirim,inan hic sıkıntı değil,daha dogrusu kasarsan daha zorlayıcı olur senin için,rahat olmaya çalış...

Merhabalar,
Çatıya bakıldı,biraz acıdı ama allahtan kısa sürdü.Hiç problem yokmuş.Normalde yarın 40 hafta doluyor ama pek niyetli değil heralde bizim zilli.Nst ye de bakıldı.Cuma yine gidicez.Senin doğum oldu mu yoksa?

ay cnm benım ya okuyunca öle ıcım bı tuhaf oldu rabbım senın ve tum doğum yapacakların yardımcısı olsun sğlıcakla al ınşalla kucagına

doğuma girecek arkadaşlar bana da dua edin günler uzadıkça acaba sezeryana mı kalacağım diye çıldırıyorum herkese kolay geliyor düzensiz sancı çekip uykularından uyanmak ama bebişin gelmemesi yoruldum resmen her gece dere tepe yokuş tırmanmaktan her akla geleni yapıyorum ama yok kız inatçı çıktı çok dua ya ihtiyacım var çok kendi evimde nefes alamıyorum resmen

doğuma girecek arkadaşlar bana da dua edin günler uzadıkça acaba sezeryana mı kalacağım diye çıldırıyorum herkese kolay geliyor düzensiz sancı çekip uykularından uyanmak ama bebişin gelmemesi yoruldum resmen her gece dere tepe yokuş tırmanmaktan her akla geleni yapıyorum ama yok kız inatçı çıktı çok dua ya ihtiyacım var çok kendi evimde nefes alamıyorum resmen

cnm benım bence stres yapma cokta cabalama sen ne yaparsan yap bebegın sana ıstedıgı yoldan gelecek önemlı olan hayırlı doğumolsun tatlım sezeryanında normal doğumunda hep olumlu olanlarını duşun elbet cıkıcak bebişin
bol bol yat dınlen doğumuna dınlenık bı vucutla başla

cnm benım bence stres yapma cokta cabalama sen ne yaparsan yap bebegın sana ıstedıgı yoldan gelecek önemlı olan hayırlı doğumolsun tatlım sezeryanında normal doğumunda hep olumlu olanlarını duşun elbet cıkıcak bebişin
bol bol yat dınlen doğumuna dınlenık bı vucutla başla

ah canm keşke öyle olsa eşimin işleri yoğun o geç geliyor k.validem herşeyi benden bekliyor birde tüm akrabaları arıyor doğuramadı mı gelin diye çıldırıyorum anacım
sanki benm elimde gece uyku tutmuyor sancıdan gündüz de kahvaltı bulaşık çamaşır hanm sultan incitmiyor kendini söylene söylene iş yapıyorum hamilelikten değil evdekinden yoruldum ben onun için doğsun istiyorum hergün ağlıyorum offffffffff
neyse eşim geldi yine yürüyüşe gidiyorum

tatlım ben sunu anladım,Allah ın işine karısılmıyor.bebek ne zaman canı isterse o zaman gelıyor.ben ne hurmalarrrrr,ne kusburnular, ne yollar devirdim,sonuç 40+3 te sezeryan kiiii hep doktorum erken gelecek bu derdi.hep gelısımı 2-3 hafta onde giderdi.belkıde beklememek sakın olmak,ne zaman gelırse geldn demek en iyisi.rahat olursan daha cabuk gelıyor beklıde.dualarım senle,yarın sezeryana gırerken umarım heyecandan bayılmam da dua edebılrım.baha kabarık bı dua listem var,senide ekliyorum.Allah hayırlısını ve gönlünden gecenı versin.

ALLAH hayırlısı ile rahat bir doğum nasip etsin:))sağlıkla kucağına alırsın inş bebişini...benim hatunun da hiç niyeti yok gelmeye :KK1:

X