2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kizlar iyi aksamlar temmuz anneleri..:)

cok sükür Allah ima bugun bebisimin pitpitlarini duyduk, minicik kuzum fasülye kadardi..inanilmaz bi duygu..rabbim herkese yasatsin insallah

Canim cook sevindim pit pitlari duymana. Bende bugun dr gittim pitpitlari horduk ama duymadik 2 hafta sonra tekrar gideceyim duymak icin

kızlar az önce aşırı sıcak suyla duş almanın, hamam ve saunanın da bebeği etkilediğni öğrendim. Yüksek ateşle aynı etkiyi yapıyormuş. Bilginize...

kızlar az önce aşırı sıcak suyla duş almanın, hamam ve saunanın da bebeği etkilediğni öğrendim. Yüksek ateşle aynı etkiyi yapıyormuş. Bilginize...

Yaa ben çok üşürüm kansızlık var. Kombinin derecesini yükselttiğim halde ısınmazsam, çözümü banyoda bulurum. Banyoya girince hep ısınırdım ama sıcak su sebebiyle. :KK43: iyi oldu sağolasın canım bir daha dikkat ederim.

canım özel mesaj atamıyorum ama çizelgeni umarım yapabilmişimdir.

http://lbdf.lilypie.com/v0ifp2.png

bu linki kullancı paneline giriyosun, profil ayarlarına düzenlemeye girip aşağılarda çizelge yazması lazım oraya yapıştır kaydet tamamdır inş.:)

canım 236. sayfaya bakarmısın seninkini yapmıştım ben linki var orada. mesajına cvp veremiyorum ama birkaç yorum sonrası sanırım 100 olacak ondan sonra özel mesaj gönderebilicem :)

yaptım inşallah olmuştur tşkr ederim canımmm

kızlar mrb bende aranıza yenı katıldım 2 aylık hamıleyım 6 haftalıkken öğrendım dr elevıt dıy bı multıvıtamın hapı verdı bıde gcen pzt tahlıllere baslayalım dedı özele gıttıgım ıcın orda yaptırmak ıstmedım soramdım da saglık ocagına gıttım ve kan testı kansızlık ıcın ıdrar bıde hepatıt b varmı o testler yapıldı arkadaslar ya baska hangı testler yapılıyo bu test sonucalrını dra göstersemmı yoksa yaptırmam gerekn baska testler varmı daha öleyse devlet hastanesınde yaptırıp butun sonuclara göremı gıtsem dıyorum 2 aylıkken yapılan testler bılgı verebılırmısınız kızlr

Lilypie - Pregnancy ticker scene selection bu adrese girilir çizelgelerden biri seçilir
$1.PNG
sonra bu adrese gelinirLilypie - Pregnancy ticker slider selection
$2.PNG bebekler seçilir
sonra bu adrese gelinip üstteki beklenen doğum tarihi alttaki son adet tarihi ayarlanır Lilypie - Pregnancy ticker details
$4.PNG
en son bu siteye gelinipLilypie - Pregnancy ticker details
$4.PNG image url ye tıklanır $5.PNG burdaki adres kopyalanıp
profile gelinir profili düzenlede $6.PNG buraya kopyalanır
umarım yardımcı olmuşumdur

Eklentiler

• $3.PNG
    $3.PNG
    32,6 KB · Görüntüleme: 33
Mrb kizlar bugun gidemedim dr cr gunune kaldi bakalim crs gunu kac haftalik oldugunu ogrencem
Umarim
Hepiniz iyisinirzdir

günaydın kızlar herkes iyimi??

hapsuucum,buba çok sevindim kızlar pıtpıtları duymanıza Allah sağlıkla inşlh.bizlerede nasip etsin.kucağımızada almayı naip atsin bebişleri.

kızlar mrb bende aranıza yenı katıldım 2 aylık hamıleyım 6 haftalıkken öğrendım dr elevıt dıy bı multıvıtamın hapı verdı bıde gcen pzt tahlıllere baslayalım dedı özele gıttıgım ıcın orda yaptırmak ıstmedım soramdım da saglık ocagına gıttım ve kan testı kansızlık ıcın ıdrar bıde hepatıt b varmı o testler yapıldı arkadaslar ya baska hangı testler yapılıyo bu test sonucalrını dra göstersemmı yoksa yaptırmam gerekn baska testler varmı daha öleyse devlet hastanesınde yaptırıp butun sonuclara göremı gıtsem dıyorum 2 aylıkken yapılan testler bılgı verebılırmısınız kızlr

Bende onumuzdeki sali gidecegim tahliller icin.bakalim neler yapacak hic bilmiyorum. Bnde 3.5 haftalikken ogrendim suan 7+4. rabbim kolayliklar versin herbirimize

günaydın kızlaar. konumuz tahliler galiba ben dun yaptırdım sonuclarımı da aldım hatta ufaklıgın pıtpıtlarını da gordum. dr bana nerdeyse tum tahlılerı yaptırdı kolestroldan tut demıre sonra hıv hbs yanı aids ve sarılık tiroidler vs...

günaydın kızlaar. konumuz tahliler galiba ben dun yaptırdım sonuclarımı da aldım hatta ufaklıgın pıtpıtlarını da gordum. dr bana nerdeyse tum tahlılerı yaptırdı kolestroldan tut demıre sonra hıv hbs yanı aids ve sarılık tiroidler vs...

Sana da Günaydin hapsuu. Sanirim her dr ayni tahlilleri yaptirmiyo. İlk kez mi pitpitlari gordun. :))

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık bir haftadır sitenin forumlarını takip ediyorum. Dün de bu topiği buldum. Öncelikle tüm bebek bekleyen arkadaşları tebrik ediyorum, Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin :) bende bikaç haftadır güzel haberler bekleyenlerdenim, bu süreçte yorumları okuyarak merak giderdim, perşembe günü doktor randevum var, inşallah listenize bende girerim :KK70:

Sana da Günaydin hapsuu. Sanirim her dr ayni tahlilleri yaptirmiyo. İlk kez mi pitpitlari gordun. :))

evet canım ilk kez gordum :) doktordan doktora degışıyor tahlıler benım doktorum gozden bırsey kacırmak ıstemedi.o nedenle tum tahlılerı yaptık.

X