2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Nasil yani? Anlamadim.

geçmişte yazmıştım kopyalayım canım...

kızlar size acil soru sormam gerekiyo...
sat 25 ekim.... bu aralar 30 günde 1 adet oluyorum sanırım...

ayın 22sinde kan testi verdim 24.08 çıkmış...
ayın 25inde yani 3 gün arayla verdiğim kan testindeki sonuç 54.13 çıkmış...

sizce bu sonuçlar nasıl yardım eder misiniz

Artmis olmasi gebeligi gosteriyor diye biliyorum. Bnde ilk kan testi yaptirdigimda degerim 40 kusurdu. Dr 3.5 haftalik demisti. 1 hafta snra falan yaptirdigimda da 1400 lere cikmisti. Zaten 5. Haftaya geldigimizde de kesinlesmisti gebelik :))

Artmis olmasi gebeligi gosteriyor diye biliyorum. Bnde ilk kan testi yaptirdigimda degerim 40 kusurdu. Dr 3.5 haftalik demisti. 1 hafta snra falan yaptirdigimda da 1400 lere cikmisti. Zaten 5. Haftaya geldigimizde de kesinlesmisti gebelik :))

Pazartesi tekrar gidicem....
eğer 150 gibi bi değer çıkarsa
cumaya kadar beklicem...
adetim 2 gün geçmiş gözüküyo şuan
sanki değer az gibi geldi bana

Her ne kadar kan testinde gebelik cikmis olsada inanmak zor geliyordu.yanlislik olabilirmi diye ama Ne zamanki ultrasonda gördüm o zaman tamamen inandim cnm. Seninde oyle olur ins :))

evet. özellikle sabahları ve geceleri. hiçbir kokuya tahammul edemiyorum. çamaşır yumuşatıcının kokusu bıle mahvedıyor benı. gecen bu ayva yedım o ıyı geldı bı kac saat. sen de dene ıstersen.

Evet denedim onu bende . İyi geldi:)) dr.un yiyecekker konusunda onerilerde bulundumu sana?

Bana hicbirsey soylemedi ya :))

10 numara doktormus o halde :) bak ben yazayım sana
sosıs,salam,sucuk
çiğ et
hazır meyve suları
kola
fazla baharat
kekik
maydonoz
ada çayı

yalnız benım dusuk tehlıkem var belkı ondan demıstır. sende sorun yoksa luzum gormemıstır dıcem ama sen yıne de az pişmiş veya pişmemiş et yeme. çiğ köfte gibi..

En son gittigimde bebek icin cok saglikli demisti. Bir sürü birseyler anlatti gebelik kesesindede tek anladigim gayet saglikli olmasiymis :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…