2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Datayı bir tek ben beğeniyorum bende mi sorun var acaba :KK70:
Tabi diğer kaynaklara da bakıyorum ben tek kaynak yeterli değil.
Ama datanın eksik kaldığı bir taraf görmedim ben ihtiyacın videolarında, güvenderin ve yargının kitabında hep aynı bilgi.
Bir tek şeyin eksikliğini hissettim anav kültürü vs. onu almamıs data.

Kpss Tüm Dersler Önlisans Adayları İçin Genel Kültür Genel Yetenek 2012 DATA

bnmki bu kitap, hızlı ögretim seti oldugu için sadece bilinmesi gereknler var anlatmamış maddelemiş sadece konuları mesela matematikteki 4-5 videoluk bilgi 4 sayfada özetlenmiş ee tabii bnm önce videoları izleyip konuları kavramam lazım...
sevgicim bnce sende sorun yok datayı begendim sorun bende ki bnm konu eksiğim cok o yuzden cnm

Son düzenleme:
Hepsinde anlatım farklı o nedenle eksiklikler görmeniz normaldir.
Hızlı öğretim ayrıntıya girmez.
Ben de en altta ki var. Çok memnunum valla hala da söylüyorum :)
Aşığım kitabıma :KK16: falan diyomuşum hehe :KK1:

Hepsinde anlatım farklı o nedenle eksiklikler görmeniz normaldir.
Hızlı öğretim ayrıntıya girmez.
Ben de en altta ki var. Çok memnunum valla hala da söylüyorum :)
Aşığım kitabıma :KK16: falan diyomuşum hehe :KK1:

ne guzel... aşk güzeldir, bagımlılık yapar... keşke biraz da bulaşıcı olsa... :KK16:

Merhaba arkadaşlar başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ederim. 2 sene kpss a ya hazırlandıktan sonra hiç hevesim kalmamıştı ama burası oldukça pozitif kendime geldim diyebilirim. Linkler içinde allah razı olsun hepinizden... Evliyim 3 aylık bir oglum var ve uzaktada olsa sürekli beni iğneleyen bir kayınvalidem :KK43:( Çok zeki oldugumu söylerler ve bu yüzden kursa 2. kaydımda para vermeden devam etmiştim ama sürekli psikolojimi bozan insanlar nedeniyle hala issizim çünkü bir lafla 1 ay kendime gelemiyorum hastane dersaneye devamsızlık derken bakın hala issiz ve sinirliyimmmmm
Dünde bir iğnelemesinden sonra silkindim ve bir daha asla o kadınla görüşmeyecegim zaten 2 sene sonra evime çocuk görmeye gelen kadından ne beklenir ki... gelir uzm ve tkdk nın sınavına başvurdum ümidim yok ikisindende o yüzden bayramdan sonra hemen sizlerle başlayacagım
Size tavsiyem etrafınızda sizi olumsuz etkileyen her ne varsa uzaklaştırın arkadaşlar sonuçta topu topu 1 sene dişimizi sıkacagız sonrası her ay maası yatan, her sabah işine giden bakımlı ve güzel bayanlar olarak kendimizi gösterecegiz.

Merhaba arkadaşlar başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ederim. 2 sene kpss a ya hazırlandıktan sonra hiç hevesim kalmamıştı ama burası oldukça pozitif kendime geldim diyebilirim. Linkler içinde allah razı olsun hepinizden... Evliyim 3 aylık bir oglum var ve uzaktada olsa sürekli beni iğneleyen bir kayınvalidem :KK43:( Çok zeki oldugumu söylerler ve bu yüzden kursa 2. kaydımda para vermeden devam etmiştim ama sürekli psikolojimi bozan insanlar nedeniyle hala issizim çünkü bir lafla 1 ay kendime gelemiyorum hastane dersaneye devamsızlık derken bakın hala issiz ve sinirliyimmmmm
Dünde bir iğnelemesinden sonra silkindim ve bir daha asla o kadınla görüşmeyecegim zaten 2 sene sonra evime çocuk görmeye gelen kadından ne beklenir ki... gelir uzm ve tkdk nın sınavına başvurdum ümidim yok ikisindende o yüzden bayramdan sonra hemen sizlerle başlayacagım
Size tavsiyem etrafınızda sizi olumsuz etkileyen her ne varsa uzaklaştırın arkadaşlar sonuçta topu topu 1 sene dişimizi sıkacagız sonrası her ay maası yatan, her sabah işine giden bakımlı ve güzel bayanlar olarak kendimizi gösterecegiz.

canım hoşgeldin Rabbim bu yolda yardımcımız olsun bende 4 senedir işsizim okulum bittiği halde iş bulamadım.bulursun iş ama nasıl iş bulursun ayda 400 tl ye sigortanı yatırır belki ama verdiği ücret askeri ücret olmaz ve yol masrafınla alır götürür ve heran işten çıkarılma korkusu yaşarsın ve kademe ilerleme göstermeden vizyonun olmayan bir köleye dönüşürsün buna hayır demek için kpss hazırlanıyorum.
Allah bize azim versin.:KK14:

canım hoşgeldin Rabbim bu yolda yardımcımız olsun bende 4 senedir işsizim okulum bittiği halde iş bulamadım.bulursun iş ama nasıl iş bulursun ayda 400 tl ye sigortanı yatırır belki ama verdiği ücret askeri ücret olmaz ve yol masrafınla alır götürür ve heran işten çıkarılma korkusu yaşarsın ve kademe ilerleme göstermeden vizyonun olmayan bir köleye dönüşürsün buna hayır demek için kpss hazırlanıyorum.

naber lostum nasılsın bkalım:)

yaw lostcum benim de durumum belli çok iş değiştirdim bende senin gibi mezun olalı 5 sene oldu:S:S
kpss tek umudum ama azmim kaybolmuştu biraz şimdi onun için uğraşıyorum dikkat dağınıklığı çok bide hafızam zayıf et yemem pek öyle işte senin nasıl gidiyor..

Hoşgeldin :)
İlk önce dediğine çok ama çok katılıyorum. Senin üzerinden ego tatmini yapan o kayınvedlinde görüşmeyi kes.
Sonra da ümitsizim kelimesini at lügatından.
Herşey nasip kısmet, olmaz denen şeyler oluyor dünya da.
Biz insanız aklımız beynimiz rabbimin yüce gönüllüğü sayesinde gayet başarılı olabilmek için verilmiş.
Başkalarının esaretinde yaşamak çok kötü birşey.
O yüzden kendi ekonomik, pskolojik bağımsızlığımızı kazanmak zorundayız.
Yapamaz diyen o akrabalar, arkadaşlar da vay be diyecek.

hoşgeldin cnm.. bende çok takarım söylenenleri kafama ama gerekirse bu yıl herşeyden uzak olmak gerek. imkanın varsa canını sıkan insanlarla muhatap olmamaya çalış ve hemen başla derslere. allah yardımcımız olsun, inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız.. :KK76:

aynen dediğin gibi lostcum şu an bi köleye dönüşmüş durumdayım ama hayat şartları çalışmaya mecburum..ev-iş-eş hepsi bi arada gerçekten çok zor.. allah hepimizin yardımcısı olsun..

yaw lostcum benim de durumum belli çok iş değiştirdim bende senin gibi mezun olalı 5 sene oldu:S:S
kpss tek umudum ama azmim kaybolmuştu biraz şimdi onun için uğraşıyorum dikkat dağınıklığı çok bide hafızam zayıf et yemem pek öyle işte senin nasıl gidiyor..
bendede çok fazla dikkat dağınıklığı var. hafızam dersen yok gibi zaten. hemen unutuyorum herşeyi(hele o tarih yok mu liseden beri ömrümü yedi:KK1:).. balık beyinlimiyim ne.. :KK1::KK53:

Gerçekten de etrafta "hala ders mi çalışıyorsun","iş bulmadın mı" tarzı soru soranlar çok fazla oluyor. Ama kpss yi kazanıp devlet memuru olduğumda ben hafta sonları tatil yapıp evime vakit ayırırken,özel sektörün iki yıl deneyimden sonra verebileceği ücreti ben işe başlar başlamaz alırken ve 8-15 arası çalışma saatlerimle eve bir çok çalışandan önce dönerken hesap soranların surat ifadesini görmek için çalışıyorum.
Evet özelde de çalışma imkanım var ama ben alacağım bir kaç kuruş maaş için sınava çalışma fırsatını tepmek istemiyorum. Bu arada açtığınız başlık çok iyi olmuş,sizi takip edeceğim

sevdacım bu hafıza için sevginin dediği doping hafıza yöntemleri nasıl olur acaba onu bir araştıralım..birde kara üzümle ceviz yemeye çalışıorum ii gelior gibi:)tavsiye ederim..

Kızlar arama kurtarma köpeğini çalmışlar ya ona gülüyorum hala ne insanlar var napcaklar köpeği töbe töbe iyi para eder diye herhalde :KK70::KK70:

Kızlar arama kurtarma köpeğini çalmışlar ya ona gülüyorum hala ne insanlar var napcaklar köpeği töbe töbe iyi para eder diye herhalde :KK70::KK70:

(klasik)burası türkiye :KK1:

sevdacım bu hafıza için sevginin dediği doping hafıza yöntemleri nasıl olur acaba onu bir araştıralım..birde kara üzümle ceviz yemeye çalışıorum ii gelior gibi:)tavsiye ederim..
üzümle cevizi deneyeceğim cnm saol.. :KK34: bu doping hafıza yöntemleri ne ki ?:44:
Kızlar bu arada merhaba ben yeniyim :nazar:

mrhba. hoşgeldin cnm sende..:KK34:

X