2010 Ocak anneleri haydi doğum günü hazırlıklarına :)))

hımm anladım.. zaten nedense içime sinmiyordu, senin anlattıklarından sonra da onu hiç tercih etmem.. bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim :) mesajını da tam zamanında aldım :)

zuhal hanımın özel muayenehanesi sanırım, muhtemelen ssk geçerli değildir? son kez bu topictekileri rahatsız edeceğim ama senden muayene ücretini de öğrenebilir miyim? bir de senin normal doğum mu oldu?

ayrıca bebeğini Allah sana bağışlasın, sağlıkla büyüsün, hayırlı evlat olsun inşallah :) darısı başıma :)

hımm anladım.. zaten nedense içime sinmiyordu, senin anlattıklarından sonra da onu hiç tercih etmem.. bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim :) mesajını da tam zamanında aldım :)

zuhal hanımın özel muayenehanesi sanırım, muhtemelen ssk geçerli değildir? son kez bu topictekileri rahatsız edeceğim ama senden muayene ücretini de öğrenebilir miyim? bir de senin normal doğum mu oldu?

ayrıca bebeğini Allah sana bağışlasın, sağlıkla büyüsün, hayırlı evlat olsun inşallah :) darısı başıma :)

canım özel muayenehanesine gitmiştim ben 100 liraydı ama okmeydanında bi poliklinikte de çalışıyor orda da 50 lira alıyor ssk lı fiyatı.. benim zorunlu sezeryan oldu bebeğim inmemişti..

yaww bendeni tuhaflık var:bbo:CADIARZU
1. yasına girmesine az kaldı bende cok helecanlıyım mutluyum sevinçliyim ama böyle parti falan yapma gibi bi hevesim yok.. yani elbet yaparım ama aile arasında yaparım gibime geliyor...

acaba bu hiç doğum günü partim olmadığından mı kaynaklanıyor..:nazar:

neyse belki burda aska gelir bende güsel bişiler yaparım hee guclubacismile

ben aılemden de akrabalarımdan da uzakta oldugum ıcın eş dostla yapacagım allah nasıp ederse cnm.. ama senın kı daha sevımlı gelıyo kulaga aslında....:smiley-cool:

yaww bu parti paketi dedıgınız sıtedekı fıyatlar ne öle...gözlerım secemedı yada ben yanlı sögrmus olmalıyımm...:S

ben kesinlikle 1 şeklinde pasta yaptırıcam. eve süs olayına girerim, bi de servis için 1 yaş tabak, bardak falan. ben az bişiler yaparım çok becerikli değilim çünkü, geri kalanlar hazır olur, belki annem ve kayınvalidem de bişiler yaparlar. tek parti yapmayı düşünüyorum ama herhalde çok kalabalık olur, cemrecim ne kadar uykusuz kalabilir falan bu konular karışık, çok kalabalık olursa da kesin uyuyamaz prenses gürültüden. günün kabus olmasından da korkuyorum açıkçası... siz uyku olayını nasıl halletmeyi düşünüyorsunuz?

ben aralık ortası gibi alış verişe giderim malzemeleri süsleri vs alırım diye düşünüyorum çok var daha..

galiba zaman yaklaşıp herkesin etekleri tutuştuğunda yazılar çoğalacak...

eeee bi nefeste okudum buraya kadar.... devamı nerde bu topiğin :)))

zaten heyecanlıydım,şimdi bu topiği okuyunca hem sevinç hem heyecan bi garip oldum ağlamaklıyım.çok mutluyum allahım sana şükürler olsun.içimde minicik bir damlaydı,büyüdü,büyüdü şimdi bir küçük adam oldu,doğumgünü partisi yapılacak.

dün kızımın 1 şeklinde kurabiyelerini yaptım

<script src='http://img88.imageshack.us/shareable/?i=hamurson4002.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Son düzenleme:
slm hanımlar biz kutladık doğum günümüzü.ecrin çok güzel olmuş kurabiyelerin ellerine sağlık

X