2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

kızlar hizliresim çalışıo kızlar

cıks olmuyo beceremedimgene siteler hep hata veriyo 2 günde yokum artık düzelrise esmer eklicek verdimona resimleri ama hediyelerimi sizlere söyliyim özgecim bana çok hoş bir kol saati birde makyaj çantası almış

hediyem geldi çok mutluyum çokkk en kısa zamanda resim eklemeye çalışacağım çirkin betiş almış bana içinede çok güzel bir not yazmış ilk anneler günü hediyem ve benim için çok değerli ömrüm boyunca saklayacağım çok beğendim çokkkkkkkk

çok teşekkür ederim çirkin betiş

benim hediyem çok güzel gümüş bir kolye ucundada birbirlerine sarılmış anne çocuk figürü var.paketi ve kutusuda ayrıca çok güzel.çok duygulandım ben hala bakıp bakıp duruyorum hediyeme.paketi tekrar geri yaptım eşime göstereceğim yarın belki onada bir ilham verir :)))

daha gelmeyen hediyeler pazartesiye kaldi araya haftasonu girdi ya, simdiye kadar hediyesi gelenlerin bir kismi resim ekleyemedi daha

süpermiş cnm hediye...betiş ne güzel almış öyle....bnm hediyem de hAla gelmedi...pazartesi görürüm inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…