2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
6.798
54
Eveeett yeni bir çekilişle daha karşınızdayız. hihoyyyt
Daha diğerinin dumanı üzerindeyken yenisine bakalım dedik. Yeni konseptimiz "Anneler Günü" zemuszemus
Bebecikleri daha yeni hediyeledik, şimdi taze anneleri şımartma zamanı.
Malum yeni sıfatımızla ilk anneler günümüz olacak. Hepimize birbirimizden hatıramız kalsın. :emir_bebek:

Bu topik altında nelerden hoşlanıp hoşlanmadığımızı da yazalım. Hediye alacak kişiye kolaylık olur.
Mesela benim tamturdan ya da tektaştan hoşlandığımı yazmam gibi. kaydirigubbakcemile3

Oylama gene gizli olsun. Herkes hediyesi eline geçince öğrensin kimden geldiğini. Kimse oyunbozancılık yapıp özelden mesajlaşmaya falan da kalkmasın. :eek:lmaz:

Limitimiz 35 TL olsun. Kimsenin bütçesi zorlanmasın. Kimsenin hediyesi kimseden pahaca fazla olmasın.

Anneler gününe yetiştirmeye çalıştığımız için biraz hızlandırılmış ilerleyelim.
Son katılım 25 Nisan Pazar, çekiliş 26 Nisan Pazartesi;
Hediyeleri yollama zamanı da 03 Mayıs Pazartesi-05 Mayıs Çarşamba arası olsun.
Katılmak isteyeler buraya bende yazıp bana özelden adres ve telefonlarını ulaştırsınlar. Geçen çekilişe katılanların adresleri elimde onlar da sadece telefon numarası yazsınlar.
Buraya bende yazıp adresi 26 Nisan Pazartesiye kadar yollamayanları maalesef çıkarmak zorunda kalacağım.

Güncellemeleri geçen sefer olduğu gibi gene bu mesaj altından yapacağım.
Fikiranası Ecrin'e selam ederiz boshayallersmile

Katılacakların Listesi

1.) essmeralda
2.) biberon
3.) jjuliett
4.) oferta
5.) 35esra35
6.) ecrin1001
7.) Hoya
8.) vaveyla61
9.) delf
10.) tutku2012
11.) aYça24
12.) ozgee06
13.) cadaloz435
14.) fatmazehra
15.) çirkin betty
16.) Poseidon83
17.) FEYZAE
18.) Chileck
19.) cufi

Edit 1.) Bacılar biraz da nasıl hediye istersiniz; neden hoşlanmazsınız onlardan da bahsedin.
Şahsi fikrim kimse kıyafet almasın. Zevkle bu konuda çok değişken çünkü.
Ama ben şu bedenim ve kıyafette olabilir diyen varsa belirtebilir tabii

Edit 2.) Zamanın kısıtlı olmasından ve haftasonu katılım olmaycağını düşündüğümden 23 Nisan Cuma itibariyle çekilişi yapıp, herkese özelden gerekli bilgileri atıyorum..

Son düzenleme:
Bir önceki çekilişiniz çok güzeldi, eminim bu sefer de harika olacak. Yine şimdiden merakla bekliyorum resimleri, bakmak çok zevkli oluyor.zemuszemus

Bir önceki çekilişiniz çok güzeldi, eminim bu sefer de harika olacak. Yine şimdiden merakla bekliyorum resimleri, bakmak çok zevkli oluyor.zemuszemus

Evet çok zevkli oluyor gerçekten de.
Şeref konuğumuz olmak ister misin? Buyur seni de katalım istresen, uzaktan izleme hihoyyyt

ben katilirim yalniz gecen sefer tam hedilesme zamani türkiyedeydim istanbul adresi verdim simdi Isvicredeyim bana hediye yollayacak kisi icin cok tuzlu olur mu acaba?

Evet çok zevkli oluyor gerçekten de.
Şeref konuğumuz olmak ister misin? Buyur seni de katalım istresen, uzaktan izleme hihoyyyt

Canım, asıl sizin gibi cici ve güzel annelerin hediyeleşmesine katılmak benim için şeref olur. Eğer herkes için uygunsa ben seve seve katılmak isterim. a.s.

Canım, asıl sizin gibi cici ve güzel annelerin hediyeleşmesine katılmak benim için şeref olur. Eğer herkes için uygunsa ben seve seve katılmak isterim. a.s.

Tamamdır canım, ekledim seni de

bendeesositososito

yeterlimi leynn

yetmez :dilcikar:

tamamdırrr

ben katilirim yalniz gecen sefer tam hedilesme zamani türkiyedeydim istanbul adresi verdim simdi Isvicredeyim bana hediye yollayacak kisi icin cok tuzlu olur mu acaba?

canım onu bi araştıralım. ben yarın işteyken bakarım bi.

bende yaz esmere telefonunu yolla hediyelr anında evinde :)))

bende esmerim

benide ekle esmerim
ben geçen sefer sanırım tel de vermiştim eğer yoksa haber verirsen yollarım

fikiranası olarak benide ekle bakem esmercik..dedigim kişiye alırım bitek bak valla:)

ekledim herkesi hihoyyyt

ilk katılanlar adres ve telefonlarını; geçen çekilişe katılanlar sadace telefonlarını yollasınlar bana.

esracım sende yollasana telefonunu tekrardan

bende yaz esmere telefonunu yolla hediyelr anında evinde :)))

bende esmerim

benide ekle esmerim..

benide ekle esmerim
ben geçen sefer sanırım tel de vermiştim eğer yoksa haber verirsen yollarım

fikiranası olarak benide ekle bakem esmercik..dedigim kişiye alırım bitek bak valla:)

aha geçen seferki çekilişte üye değildim
bende istiyom bende

hihoyyythihoyyytbende bende bende......sositososito

lenn ben giremedim diye ne diye eklemiyon karı benii ben olmasamda ekle nasılsa sana alcem içime doğdu:) hedayeyi analaramı danalarımı alcaz

X