2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ayın 17 de kan tahlili vereyim kızlar temizliğime başlıyayım dedim artık gerçi hiçümidim yok belli olmaz hamileyimdir yorulmayayım sonra hamile kalırsam daha çok zorlaşacak temizliğim

opuyorumnanaktan canımm çok saolasın inşallah seninde öyle çıkar çoook az kaldı yarın bile belli olabilir seninde cnm

benimde göğüslerim çok hassaslaştı cnm yanları falan

Benimde göğüslerin aynı silikonlu gibi oldu bugün evet çok az kaldı yarın yapsamda çıkar hatta bugün test aldım ama cumartesi günü yapıcam kendi kendime inat ettim hep bebişmi inat etcek:dilcikar:

kızlar ya merak edıyorum suankı yenı gebelıkte atesın kac olması gerekıyor ya benım 36.7 36 . 6 falan oluyor
Canım ne haber öylemi ateşin öylemi benim yüksek sabahları aynı senin ki gibi akşamları 37 yi buluyor benim ben ama digital dil altından ölçüyorum dün gece uyurken çok terledim resmen soyunup uyudum bugün de o yüzden boğazlarım şişti

evet tatlım eh biraz öyleyimdir :)) annemle beraber yaptık uğraş işte can sıkıntısı şimdilik elim boş bişeyler yapmak istiyorum aslında tığ biliyorumda şiş hiç bilmiyorum :)

Bende tığla şişle çok şeyler yapıyorum ama hiç böyle şeyler denemedim...Bebiş yok ama bende bakayım internetten siparişlerini vereyim bibloların başlayacağım...

Kansızlık olduğunu söylersen zaten, sanırım tahlil yaparlar kesinlikle kan ilacı verirler.Arkadaşım hamile kaldığı zamanlar doktoru yazmıştı.Bende 1 ay boyunca iğne vuruldumi iğne bittikten sonra değerlerim yükseldi biraz iyi oldum ama yeniden düştü.Canım bunun tek çaresi iyi beslenme, sabahları 2 kaşık pekmezini yemeyi ihmal etme.Sonuçta hamilelikte kan önemli çocuk neden oluşuyorki kan ve su.Zaten ilaç kullanıyormuşsun.

Son düzenleme:

canım ıyıyım sen nasılsın ınsallah darısı senın basına yap artık su testtı ben senden daha cok merak edıyorumeyvahedigeldismile

Lulu55 bir hamilemiz de sensin galiba.Hadi inşaallah ne güzel ya patır patır dökülüyor hamileler.Ay sonuda kapanışı biz yaparız umarım.: )

zaten cnm yarınki kan testinin yanına hemoglobinde yazdı hem onada bakçak tekrar,elimden gelen herşeyi yapıyorum valla hergün pekmezde içiyorum inşallah daha da yükselir,işte beslenmede çok önemli çok yemek seçiyodum eskiden de artık herşeyi yemeğe çalışıyorum evlendiğimden beri,buay 11i geçse bari kanım

cotanak28 canım ıyıyım sen nasılsın ınsallah darısı senın basına yap artık su testtı ben senden daha cok merak edıyorum
Yok canım cumartesi yapcam ben biraz daha sabretcem zaten bugün kaldı nolcek burcumm naptı acaba merak ettim

Kızlar yapın şu testleride ayıda bitirelim bitsin Nisan ayı...LULU canım yapsana testi varsa çıkar kuzum zaten...Yoksada boşuna cumartesine kadar sitres yapmış olursun...

Ya iyi beslendiğin zaman yükseliyor değerler.Ama biraz dikakt etme aynen geri düşüyor.Ama bu şekilde beslenmekte insanı 100 kilo yapar.: )) Zaten sabahları 2 yemek kaşığı pekmez yesen hiç bir şey yapmadan 400 kalori almış alıyorsun: )

Lulu55 bir hamilemiz de sensin galiba.Hadi inşaallah ne güzel ya patır patır dökülüyor hamileler.Ay sonuda kapanışı biz yaparız umarım.: )
İnşallah kız hepimiz hamile oluruz :Saruboceq: az kaldı benim biraz daha stresim geçti kaç gündür stresten ölüyodum nerdeyse şimdi bir gün kaldı artık beklemekten başka yapcak bişey yok olucağı varsa olur diyorum birde hamileleri duydukça kendim hamile olmuş gibi hissediyorum çok seviniyorum oda beni motive ediyor beklemeye:teytey::hooray:

Kızlar yapın şu testleride ayıda bitirelim bitsin Nisan ayı...LULU canım yapsana testi varsa çıkar kuzum zaten...Yoksada boşuna cumartesine kadar sitres yapmış olursun...

Kuşum daha ay sonu biz varız galiba denizimin de ay sonu.Kapanışı biz yapıcaz : )

Dilek senin pc bizi aptal sanıyor galiba habire tekrar yapıyor: ) Bu arada listeye baktım ay sonu ayın 20 den sonra test yapacaklar bayağa çok.

Son düzenleme:

Senide listeye ekleriz inş..:Saruboceq: Bir motive edenimizde, sen ol : )

yaa bende çok umutluyum en fazla mayısa kadar bizim topikteki herkes hamile çıkçak nisan olmayanlar mayıs olcak bence inşallah öyle olur ya nekadar güzel herkesin duaları kabul oluverir

yaa bende çok umutluyum en fazla mayısa kadar bizim topikteki herkes hamile çıkçak nisan olmayanlar mayıs olcak bence inşallah öyle olur ya nekadar güzel herkesin duaları kabul oluverir

ay evet ya ne güzel olur bende diyorum kesin en fazla mayısa kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…