2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar iyi geceler cotanak lulu welcome hilal

cotanak tebrikler..canım Allah tamamına erdirsin...kucağına almayı nasip etsin..darısı tüm isteyenler

arkadaşalr benim adetime 10 gün var az önce hafif kıpkırmızı bi leke oldu..ne bu şimdi ya..stres yapayapa vucudum kafayımı yedi..ayyy ben çıldırcam ya....

9 nisan 10 nisan regi günü olan arkadaşlar hiç beklemeyin yapın sabah test yapın varsa çıkar zaten ..yoksa da stres yapmamış olursunuz..tabi siz heyecanla beklemek isterseniz bi şey diyemem

Canım bali sabah erkenden koçişi işe geçirmeden yapta işe geçirirken hayırlı işler babişko filan dersin tabi uyku sersemi anlayabilirse...

evet bugün yapsamda çıkıyodu aslında ama kocam söz verdirdi yaptırmıyor bana bende bekliyorum napiyim

adetine 10 gün varsa yerleşme kanamasıdır bence yerleşme kanaması 7 gün önce oluyor 10 günde olabilir 1 2 gün olurmuş diyolar çokmu geldi

ınşallah hepimiz kalırız ya ben hayaller bile kuruyorum bazı bazı ikiz olsa keşke diyorum

merhaba arkadaslar. bende bebişimin olmasını cok ıstıyorum ama malesef engeller var. en buyuk engel suan pcos. benı de aranıza alır mısınız

Hoşgeldin aramıza.Tabiki alırız : ) tedavi görüyor musun peki? ayrıca üzülme lütfen pko hamileliğe engel değil belki uzun sürer hamile kalman ama olur elbet.

Kızlar benim ikiz olma şansı çok yüksek...
Eşim biz evlenmeden önce bazı durumlardan dolayı tedaviden geçmiş.Doktor ona senin ikiz çocukların olur demiş.Zaten benim tarafımda teyzemin ilk bebekleri ikiz sonra tekrar hamile kaldı üçüz.Babamın babanneside ikizmiş.Sonra eşimin tarafındada halasının çocukları ikiz amcasının torunları ikiz abisininde ikizmiş ama anne karnında ölmüşler daha varmış ama ben tanımıyorum diğerlerini...

hoşbulduk arkadasım. sımdılık diaformın ve folıc asıt verdı doktorum. bıde kılo vermem gerek. 14 kılo verdım ınşallah bi 5 kıl sonra ıyı olacak

hoşbulduk arkadasım. sımdılık diaformın ve folıc asıt verdı doktorum. bıde kılo vermem gerek. 14 kılo verdım ınşallah bi 5 kıl sonra ıyı olacak

Canım nasıl kilo verdin.Bana doktorum rejim yap veyada bundan başka kilo alma dedi ondan sordum...

X