2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

gerçekten öyl sinemcim. inşllah bizde gzüel haberler evrebilirzi. hadi inşallah sen de mutlu bi haber ver bize.

inşallah cnm ya,sanki içimden bir his, var gibi geliyor ama yoksa bile belki diğer aylardada kesin öyle olacak o his, istediğim için heralde öyle geliyor,yoksada sağlıkla gelceği bigün gelir inşallah,ama göğüslerim 1 hafta önceden hiç büyümezdi benim hatta senede 1-2 kere büyür normalde oda istisna işte,genelde hiç adet olacağımı anlamam bile adet sancısıda hiç yaşamam,o yüzden her belirtiden şüpheleniyorum ama adet belirtileride olabilir işte nadirde olsa yaşadığım şeyler yani,

inşllah bu belirtilerin hepsi bebeişin haberciisidir. ben çıkıyorum canı şu yzılılrl başım dertte bi okuyamadım. kendinzie. iyi bakın. uamrım yarın okuldan geldiğime yine bir hamiş haberi olur belki de o sen olursun.

ya kzılar bende şu dasiypathden çok gzüel bi ticker yaptım ama kabul etmiyo istenilen formatta değil diyo . lulu nasıl yaptın kız sen.

iyi geceler cnm,gece gece ne moral valla bu topik,ağzından bal damlıyor valla,bende yatarım yavaş yavaş,kendinize iyi bakın(kolay gelsin sana buarada yazılılarında)

Anladım canım.Umarım tedaviye falan gerek kalmaz ve inş. bunlar hamilelik belirtisidir.

Bu kadar hamişi görünce heyecanladım ben yaaa.....
Bende hamiş olmak istiyorum...

canım daha soyleyemedım ya ben yınede sabah ılk ıdrarımla yapacam bıraz daha kesın olur yıne korkuyorum test benı yanıltıcak dıye

kız wondfo testini yaptıysan doğrudur o ,ben biliyorum silik bile çıksa pozitifdir ama sen bilirsin yine

merhaba arkadaslar. bende bebişimin olmasını cok ıstıyorum ama malesef engeller var. en buyuk engel suan pcos. benı de aranıza alır mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…