2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben de şöle kuru çikolata damlalı, fındıklı bi kurabiye yapayım diyorum ama bu mantar kurabiye eolabilir. uamrım tuttururum. çünkü kıvamı önemli ğızda dağılmalı.

sinannury sen de gelmişsin. ekledim seni de listeye. sanırım ilk denemn o yüzden ilk yazdım. sen de benim gibisin.baklım yaşadığımız acı tecrübeden sonra güzel haberler verebilicez mi.

sağol cnım evet ilk geçmişi okuyodum allah bu sefer yüzümüzü güldürür inş

aayyyyyyyyyyy yerim onu ben. ne tatlıdır şimdi o.. ebnd ekzı bebek olsun diyorum . bi ayndan oğlan da. ne gzüel pembe pembe n gzüel cicileri vardır onun.

evet deniz bütün kıyafetleri neredeyse pembe ..alışveriş yapmadan önce diyorum ki başka renk kıyafetler alıyım yine pembe alıp geliyorum..Alllah bağışlasın onu bana inşallah ...Allah isteyen herkese versin.kimsenin kucağını boç bırakmasın

ya hiç sorma welcome eşim geldiği gibi üzerine atladım yumurtamda çatladı ya affetmedim yani kaydirigubbakcemile3 :kedi:

çocuk düşünmeden onlar bizim peşimizden koşuyo.bebek isteyince biz onların..arkadaşlar acaba adamların psikolojilerinimi bozuyoz..nedelikafadulden

ya hiç sorma welcome eşim geldiği gibi üzerine atladım yumurtamda çatladı ya affetmedim yani kaydirigubbakcemile3 :kedi:

:roflol::roflol:

Bari yemek verseydin ademceğize : )) Bende çalışmamı yaptım geldim :roflol: Yemek yapmıyacaktım kızmıştım ama kendimi düşündüm sonra ben ne yiyeceğim dedim.Karnıbaharamı ve makarnamı yaptım.

kızlar yakında arkadaşalrım gelicek altın günüm var da.boshayallersmile . bi mönü ahzırladım salatalar, börek, poğaça, yaş pasta falan tamam da bi tatlı bişey daha yapmak istiyorum . şöyle kurabiye gibi işey olabilir ya da ne yapabilirim. gzüel tarif istiyorum sizden. bi bulamadım ya.

Sana süper bir tatlı tarifi verebilirim.İstersen söyle yazayım.

arkadaşalar merhaba...denizim chocolate sporstar buuurcum....ya buradan ayrılamıyorum buraya yağıtım çıkamıyorum sayfadan..sizde öylemisin...hamile kalmasamda hamile haberleri almak hoşuma gidiyo...nisanın 6 da 3 hamişimiz var bu ay 15 bulur hamiş sayısı

aynen canım bndee kalkamıorum bi türlü başından bnm kendimden biraz ümidim kesildi amaboshayallersmile ama merak ediyorum dier arkadaşları

Mrb arkadaşlar.belki daha erken ama nisan ayında çift çizgiyi yakalayıp bebeğine kavuşmak isteyenelrin başında geliyorum. benim h,ikayem biraz üzücü. 5 ay önce erken doğumla bebeğimi kaybettim. 8.ayımıza girmiştikki bırakıp gitti beni. bu ayalr çok zor geçti benim için. şimdi doktorların verdiği süre doluyor ve ben denemelere başlıyacağım. bakalım meleğim kardeşini göndericek mi. yeni bir bebekle acımı hafifletmek istiyorum.nisan ayında ilk denememe başlıyacağım. uamrım ilk aydan süprizim gelir.burda dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşıp vakit geçirelim. hadi kızlar bekliyorum. listeyi ben düzenelrim. daha adet olmadım bekliyorum. adet olayım listemizde hemen yerimi alacağım.

RABBİM İNŞALLAH HEPİMZİİN DUAALRINI KABUL EDER.HEPİMİZ BURDAN MUTLU HABERLER VERİRİRİZ.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme
sporstar..........................9 nisan .................1. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
lulu55............................10 nisan..................2 .deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
cotanak28......................10 nisan..................2.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme
ronya..............................12 nisan.................???????
bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
mse121822.....................16 nisan................3.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................???????
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
karakaya..........................??????.......... .......??????
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
sellvi................................??????...... ............???????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome.........................7 mayıs.................13.deneme

PANKİ canım hamiş çıktın sende.İnşallah bende Mayıs ta hamiş haberini veririmde rekor denemeden kurtulurum...:Saruboceq:

PANKİ canım hamiş çıktın sende.İnşallah bende Mayıs ta hamiş haberini veririmde rekor denemeden kurtulurum...:Saruboceq:

Ayy inş.. Welcome.Çok istiyorum valaha senin hamile kalmanı, o kadar denemelerden sonra.Bu güzel haberi almak senin hakkın.a.s

kızlaaaaaaaaaaaar bu topik uğurlu valla,
allahım benim kadar bekletmeden hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah.
11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.

AYYYY CAnım hayırlı olsun yaaa ne güzel maşallh
çok sevindim :) umarımherkese uğur getirir::nazar:a.s.

Herkesin hakkı canım ama bu kadar denemeye karşı çok yorulduk.Artık eşim tadilattayım diye kendini ayırırsa hiç şaşmam.

X