2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

cnm ikinçi denemem
27 hasta oldumm nisanın
11 mayısda aşilama yaptırdım bekliyorummm

Tamam canım ekledim...Mayıs 11 yaptırdıysan aşılamayı 14 gün sonra netice belli olmakta o nedenle Mayıs 25 yazdım seni...Yanlış bişey varsa yazarsın değiştiririm ben...:uhm: bilmiyorumkismile

Hayırlısı olsun canım...İnşallah canım tutarda bebişin seni yormaz...:emir_bebek:

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
pili--------------------------------------25 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...
ezouygun-------------------------------22 Mart----------------?. deneme*****Uzun bir aradan sonra süpriz bir bebiş haberi daha...

2010 MAYIS AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme*****Maşallah...Maşallah...Maşallah...

BEKLEMEDEKİLER

bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme

çok zor durumdasın kıyamam ya eş durumundan gıtsen dıycem oda sanırım bır yıl suruyor ne zaman görüşüyorsunuz

ewet canım inanılmaz zor allah kimseye yaşatmasın eş durumunu bekliyorum 30 eylülde yılım doluyor ama eş durumu zamanı geçiyor şubata kaldı benimki canım arada eşim izin alıp geliyor 1 hafta falan kalıyor arada ben rapor alıp gidiyorum işte 15 tatil 19 mayıs 23 nisan tatillerinde görüşüyoruz

ewet canım inanılmaz zor allah kimseye yaşatmasın eş durumunu bekliyorum 30 eylülde yılım doluyor ama eş durumu zamanı geçiyor şubata kaldı benimki canım arada eşim izin alıp geliyor 1 hafta falan kalıyor arada ben rapor alıp gidiyorum işte 15 tatil 19 mayıs 23 nisan tatillerinde görüşüyoruz

yazın 2-3 ay tatilde sen gıdersin morelin düzelir azda olsa sizin ewiniz antalyadadır sanırım esin ne iş yapıyor

X