2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım belirgin bi şekilde belirtilerim var ama kaptırmak istemiorum geçen ay gibi olur die.

1 haftadan beri kasıklarıma minik minik sancılar girio

göğüslerim şiş gerçi adetten öncede şişerdi

bide dünden beri feci bi şekilde belim ağrıo bulaşıkları makinaya koymaya bile zorlanıorum
yarında olmazsam salıya yapıcam test inşallah bu sefer hamileyimdir:CüvCüv:

seninde 1 haftan kalmış sende varmı bişeyler

canım inşallah bu ay tutar canım bende çok belirgin bişay yok ara ara kasığıma ağrı giriyo bide akıntım çok fazla yani başkada bişey yok benim umudum yok

ya kızlar bişey sorucam ben progestan ilacı kullanıyorum ya eczacının yüzünden günde 3 kez kullanmam gerekirken bi hafta günde 1 kez içtim sonra dra sordum 3 tane iç dedi eğer baştan beri 3 tane içseydim adet günümden önce o ilaç bitecekti ama şimdi anca çrş günü bitecek
doktorla eşim görüşmüş ilacı kullansın 3 tane eğer adet olusa gelsin demiş gecikirsede test yapalım demiş ama bnm aklıma takılan şey şu ben hala içiyorum ya bu ilacı acaba o gecikme yaparmı
ay çok karışık aklım anlatabildim mi blmyrm:)

belli olmaz tatlımm yaa inşallah hamişsindir sende adetten öncede olurmuydu bu kasıklarında falan ağrı

ya kızlar bişey sorucam ben progestan ilacı kullanıyorum ya eczacının yüzünden günde 3 kez kullanmam gerekirken bi hafta günde 1 kez içtim sonra dra sordum 3 tane iç dedi eğer baştan beri 3 tane içseydim adet günümden önce o ilaç bitecekti ama şimdi anca çrş günü bitecek
doktorla eşim görüşmüş ilacı kullansın 3 tane eğer adet olusa gelsin demiş gecikirsede test yapalım demiş ama bnm aklıma takılan şey şu ben hala içiyorum ya bu ilacı acaba o gecikme yaparmı

canım valla benim o ilaçlarla ilgili hiçbir bilgim yok

birde bnm son iki aydır adetime 10 gün kala nerdeyse kasık ağrılarım göğüs ağrım başlıyordu bu ay adet günüme 2 gün kala oldu o belirtiler arasıra adet olum sanıyorum koşuyorum lavaboya bide son iki aydaki gibi akıntımda çok yok önceden sarımsı bi akıntım oluyoddu

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...
ezouygun-------------------------------22 Mart----------------?. deneme*****Uzun bir aradan sonra süpriz bir bebiş haberi daha...

2010 MAYIS AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme*****Maşallah...Maşallah...Maşallah...

BEKLEMEDEKİLER[/QUOTE]
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme

cnm ikinçi denemem
27 hasta oldumm nisanın
11 mayısda aşilama yaptırdım bekliyorummm

canım inşallah hamilesindir ama progesteron kullanıyorsan adetin bu yüzden de gecikmiş olabilir.
çünkü normalde de regl tarihini geciktirmek için progesteron öneriyorlar drlar.

ama dediğim gibi inşallah hamile olduğun için gecikmiştir.

ceylin bende hafif karın agrısı basladı bır de cok sık tuvalete cıkıyorum

yaa canım b unlar hamilelik belirtisi sayılabilir bende pek bişae yok hafif gögüslerim sertleşti akıntım çok fazla birde bugün sağ kasığımda hareketlilik var gibi inşallah hamişsindir canım

yaa canım b unlar hamilelik belirtisi sayılabilir bende pek bişae yok hafif gögüslerim sertleşti akıntım çok fazla birde bugün sağ kasığımda hareketlilik var gibi inşallah hamişsindir canım

bılmıyorum cnm hamıle degılmısım gıbı gelıyor bana senın belırtılerde hamılelık belırtılerı ınsallah ıkımızde mutlu haberi vereceğiz

bılmıyorum cnm hamıle degılmısım gıbı gelıyor bana senın belırtılerde hamılelık belırtılerı ınsallah ıkımızde mutlu haberi vereceğiz

amin canım inşallah ya ilk hamileliğim ilk denememde tutmuştu aslında buda düşükten sonraki ilk denemem içimden bir his kesin hamilesin diyo o kadar rahatım ki bir yandanda yok artık ilk deneme tuttu buda tutmaz artık o kadarda sanş olmaz diyo karışığım yani aslında hamiş kalıp kalmama konusundada kararsızım çok istiyorum ama tekrar aynı şeyleri yaşamak bide bunları tek başıma yaşamaktan çok korkuyorum

amin canım inşallah ya ilk hamileliğim ilk denememde tutmuştu aslında buda düşükten sonraki ilk denemem içimden bir his kesin hamilesin diyo o kadar rahatım ki bir yandanda yok artık ilk deneme tuttu buda tutmaz artık o kadarda sanş olmaz diyo karışığım yani aslında hamiş kalıp kalmama konusundada kararsızım çok istiyorum ama tekrar aynı şeyleri yaşamak bide bunları tek başıma yaşamaktan çok korkuyorum

inşallah canım yaşamazsın daha tedbırlı olursun bende senınle aynı meslegı yapıyorum ama ben kreş ögretmeniyim inşallah tutmustur benımkının pek tutcagını sanmıyorum ıcımdekı his öyle diyor

inşallah canım yaşamazsın daha tedbırlı olursun bende senınle aynı meslegı yapıyorum ama ben kreş ögretmeniyim inşallah tutmustur benımkının pek tutcagını sanmıyorum ıcımdekı his öyle diyor

canım bende anasınıfı öğretmeniyim sen nerede öğretmenlik yapıyorsun

X