2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

urfada yasamak nasıl ınsanları felan

canım merkezi fena değil ama benim yaşadığım yer güzel değil merkeze 140 km uzaklıkta suriye sınırında küçük bir ilçe bide ben ilçeye 17 km uzaklıkta unutulmuş bir köyde öğretmenlik yapıyorum sıkıldım çok sıkıldım

allah yardımsın olsun canım zooooor olumunekankayizsmile

show tv de evcılık oyunu dıye bısey baslamış... saçmalıyolar artık yaaa... yapımcılar ne yapacagını şaşırmış resmen

günaydın kızlar bu bekleme dönemide zor yaa aslında DR hamile olma ihtimalimi hiç söylemesydi ben sadece adetim gecikiyo sanacaktım çünkü o 21. gün testi düşük çıkınca ben bu ay kalma ihtimalim 0 sanıyordum şimdi umutlandırdı beni dr off...

Kızlar tünaydınlar...Bir gireyim bakayım dedim eşim uyurken...Yazlıktayız wınn zoruna bağlandım internete...Amaaa akşama evimdeyim eşim gece gidecek sabah gelecek...

Bebiş haberimiz yok daha sanırım...Hadi güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar...

ayyy kimi yazlıkta kimi piknikte kimide eşiyle gezmeye çıkmış ne güzel ya bende evde kös kös oturuyorunbilmiyorumkismile

herkes gezmeye gtmişşş bgünn ne güzelll

bn evdeyim amaaamafoldumben

neyse bndee anneciğime gideyim bari

ayyy kıyamam canımmm üzülmee orası zaten çok sıcaktır dışarıda çıkılmazki en güzeli ev

gününe ne kadar kaldı canım seninn
ayy bnm ki bugün bakalım nolcak

ayyy kıyamam canımmm üzülmee orası zaten çok sıcaktır dışarıda çıkılmazki en güzeli ev

gününe ne kadar kaldı canım seninn
ayy bnm ki bugün bakalım nolcak

7 gün var canım günüme ayy sen test yapmadın mı belirtin fallan var mı kız inşallah hamişsindir

canım belirgin bi şekilde belirtilerim var ama kaptırmak istemiorum geçen ay gibi olur die.

1 haftadan beri kasıklarıma minik minik sancılar girio

göğüslerim şiş gerçi adetten öncede şişerdi

bide dünden beri feci bi şekilde belim ağrıo bulaşıkları makinaya koymaya bile zorlanıorum
yarında olmazsam salıya yapıcam test inşallah bu sefer hamileyimdir:CüvCüv:

seninde 1 haftan kalmış sende varmı bişeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…