2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya benim eltim birz piskopat ruhludurda... kendi korunmayı bıraktıgı ilk ay hamile kalıyo... aklınca bu durumdan bana nispet yapıyo işte.... onun fikri o.. sanki bu durum onun veye benim elimde olan bişey.. rabbim bilir ama.. onda bunu düşünecek beyin yokki..

bencede canım boşver sen takma kafana senin bebiş geleceği zamanı biliyordur:ecrin_bebek:

doktora gıttım sazıye19 ordamısın bana da gobekten vurulan ıgneden verdı canım sana sorum var ıgneyı tam olarak gobegın neresınden vuruyolar bıde cok acıyomu canım ya aksama dugun vardı eger agrım olucaksa dugune gıtmıcem cok yakın arkadasımın ama napım bebek daha onemlı

ha bıde yumurtamın tam ıstedıgı gıbı oldugunu soyledı dr ınsallah zamanına denk getırbılırz bu aksam ıgneyı vurulucam pazar ve p.tesı aksamı da calısma yapıcaz.bakalım artık ınsallah tuttururuzkaydirigubbakcemile3

doktora gıttım sazıye19 ordamısın bana da gobekten vurulan ıgneden verdı canım sana sorum var ıgneyı tam olarak gobegın neresınden vuruyolar bıde cok acıyomu canım ya aksama dugun vardı eger agrım olucaksa dugune gıtmıcem cok yakın arkadasımın ama napım bebek daha onemlı

canım acımıyo göbek deliğinin yanıdan vuruyolar. hıcbısey anlamıyosun normal igne gıbı.
acı felan olmuyo. ama yumurtaların catladıgı zaman zor dönemler başlıyo ben 2 gun agrı cektım yumurtalıklarım yerınden cıkacak sandım. sende nası olur bılmem canım.
ama ıgne agrıtmıyo zemuszemus

ha bıde yumurtamın tam ıstedıgı gıbı oldugunu soyledı dr ınsallah zamanına denk getırbılırz bu aksam ıgneyı vurulucam pazar ve p.tesı aksamı da calısma yapıcaz.bakalım artık ınsallah tuttururuzkaydirigubbakcemile3

inşallah tutar canım. benım tutmamıştı 10gun sonra adet olmuştum.
adet dönemıde okadar yogun ve agrılı gecmıştıkı hatırlamak bıle ıstemıyom.
ınsalllaaaaaaah sen olmazsın adet

canım acımıyo göbek deliğinin yanıdan vuruyolar. hıcbısey anlamıyosun normal igne gıbı.
acı felan olmuyo. ama yumurtaların catladıgı zaman zor dönemler başlıyo ben 2 gun agrı cektım yumurtalıklarım yerınden cıkacak sandım. sende nası olur bılmem canım.
ama ıgne agrıtmıyo zemuszemus

ay canım ya dr aradım korkudan ölüyodum:))) koldan da olur gobektende farketmez dedı bende koldan vuruldum hıc acımadı sımdı vuruldum geldım ıgne vurulunca 36 saat ıcınde dılmı ılıskı ya bana pazar ve p.tesı gecelerı dedı neyse bır bıldıgı vardır heralde dımı

inşallah tutar canım. benım tutmamıştı 10gun sonra adet olmuştum.
adet dönemıde okadar yogun ve agrılı gecmıştıkı hatırlamak bıle ıstemıyom.
ınsalllaaaaaaah sen olmazsın adet

amiiiinnn canım amin :Saruboceq:

canım sende çalışma yaptığını söleme kimseye benimde eşim buraya geldi diye kayınvalidem görümcem hepsi aradı eee bebek varmı diye ne alaka ya niye herkes öle düşünüyo sanki olsa hemen belli olacak

canım bencede ya soyleme benım eltım bısey dıyemez cunku daha ıstemıyoruz deyıp kapatıyorum herkesın agzını..bıde gecen benle yasıt bı arkadasım daha yokmu bebek dedı bende yok daha ıstemıyoruz dedım salak bana eee artık askere de elınızde bastonlarla yollarsınız dedı bende ınsallah dedım sınır sey ya sınır ettı benı ama prım vermıyorum hıckımseye onlaramı kalmıs bebenım cocugum

--------------------------------------------------------------------------------

kızlarr...doktordan geldim şimdi bebişimin kalp atışını duyudum...çok heyecanlıydı.allah herkese nasip etsin.....6 haftalıkız şimdi.boyumuz6.6mm.......:)fotomuzu da aldık albumuze koyduk.....paylaşmak istedim sizinle...dualarım sizinle....

hamile arkadşalr bir şey sorabilirmiyim...adetime daha 8 gün var...son regi tarihim 27 nisan.....
benim göğüslerimde bi dolgunluk var..başka da belirtim yookk.acaba hamile olabilirmiyim....

deniz merhaba ....nasıl gidiyo hamilelik....
benim yukarıya yazdım bi belşrtim var... göğüslerimde dolgunluk.....acıma falan yook...sen böyle bir şey yaşadın mıı

deniz eğer hamile isem ocakta doğum yapıcam..senin 2011 ocak sayfasına takılırım fazla heyecanlanmakta istemiyorum..sonrasında hayal kırıklığı oluyooo

deniz merhaba ....nasıl gidiyo hamilelik....
benim yukarıya yazdım bi belşrtim var... göğüslerimde dolgunluk.....acıma falan yook...sen böyle bir şey yaşadın mıı

canım inşallah hamişsindir :Saruboceq:
bende dolgunlukla beraber ağrıda vardı en belirginide uçlarının koyulaşmasıydı

X