2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bence erken ogrenın kızlar yoksa daha cok stres yapıp adetinizi boşa gecıktırmeyın.. duzenınız bozulur

bence erken ogrenın kızlar yoksa daha cok stres yapıp adetinizi boşa gecıktırmeyın.. duzenınız bozulur

ama canım ben ilk hamileliğimi erken öğrendim inanılmaz stres yaşadım her gece korkuttular beni 3-4 gün arayla doktora gittim yok kesesi gözükmüyü yok dış gebelik olabilir yok bebek gözükmüyo en güzeli en azından adetim gecikince öğrenmek istiyorum zaten bu sefer 6-7 haftalık olana kadar gitmeyeceğim doktora bu bana adetimi beklemekten daha çok stres yaptı hamile olacağım diye stres yapmıyorum kendime zaten olursa olur ne yapayım

neden kaybetmıs oldugun hakında bır bılgın war mı?

yok canım hormon ve kan testleri yaptırdım herşey normal çıktı neden düştüğünü bilmiyorum ben köyde çalışıyorum belki o yollarda sarsılmaktan ya da yaptığım yanlış bir hareketten kendime çok dikkat etmedim cahilliğime geldi yani bilmiyorum şimdi hamile kalsam yerimden kalkmam

yok canım hormon ve kan testleri yaptırdım herşey normal çıktı neden düştüğünü bilmiyorum ben köyde çalışıyorum belki o yollarda sarsılmaktan ya da yaptığım yanlış bir hareketten kendime çok dikkat etmedim cahilliğime geldi yani bilmiyorum şimdi hamile kalsam yerimden kalkmam

valla bende korkuyorum bebişler gelsin tek dikkat ederiz artık

off ya arkadaşlar ya ben çok kötüyüm... yakın uzak bir sürü arkadşımdan hamile haberi aldım 2 gündür... iyice psikolojim bozulmaya başladı artık benim... etraften bebek yok mu diye soranlardan birini boğucam bu gidişle ben :KK43::KK43:::sinifsinif:

off ya arkadaşlar ya ben çok kötüyüm... yakın uzak bir sürü arkadşımdan hamile haberi aldım 2 gündür... iyice psikolojim bozulmaya başladı artık benim... etraften bebek yok mu diye soranlardan birini boğucam bu gidişle ben :KK43::KK43:::sinifsinif:

canım kafana takma sakın bende eskıden cok takıyordum sonra esım dedıkı soran olursa esım ıstemıyor de dedi herkez öyle dedim herkez sustu

kız boğma bence :)
dayan az daha :)

bende öyle diyorum ama... üff nneyse... vardır heralde bi zamanı.. rabbimin uygun gördüğü bi zamanda olur inş..

yaa boğulmayack gibi değil ki ama, hele bi elti var bend, her hafta telefon edip soruyo...
1 ayı bekle bari sormak için haftada bi belli olmuyo bu diyoum ama ne faydaaaaaaaaaaaaa

yaa boğulmayack gibi değil ki ama, hele bi elti var bend, her hafta telefon edip soruyo...
1 ayı bekle bari sormak için haftada bi belli olmuyo bu diyoum ama ne faydaaaaaaaaaaaaa

canım sende çalışma yaptığını söleme kimseye benimde eşim buraya geldi diye kayınvalidem görümcem hepsi aradı eee bebek varmı diye ne alaka ya niye herkes öle düşünüyo sanki olsa hemen belli olacak

ya benim eltim birz piskopat ruhludurda... kendi korunmayı bıraktıgı ilk ay hamile kalıyo... aklınca bu durumdan bana nispet yapıyo işte.... onun fikri o.. sanki bu durum onun veye benim elimde olan bişey.. rabbim bilir ama.. onda bunu düşünecek beyin yokki..

X