2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Selam kızlar...

Ben çok kötüyüm.Kendimi hiç iyi hissetmiyorum.Canım hiç bir şey yapmak istemiyor, boğuluyorum nefes alamıyorum.Hamileyim ama mutlu değilim.Ben depresyon tedavisi görmüştüm 1 sene önce zaman zaman tekrarlıyor.Tekrar depresyonamı girdim bilemiyorum.Bu durumun bebeğimi etkilemesinden çok korkuyorum.Çünkü oldukça mutsuz dolşaıyorum etrafda.Bazen acaba hazır değilmiyim falan diye düşünüyorum,hayatımın şimdiden değişti, sanırım değişeceği içinde korkuyorum.Kaygılarım ve korkularım var.Durup durup ağlıyorum mideme bir şey oturmuş sanki.Ne yapacağımı bilmiyorum, artık psikiyatriste falan gitmekten sıkıldım, her durumun beni etkilemesi beni çok yoruyor.Neden mutlu olamıyorum.

Benim gibi aynı durumu yaşayan hamile arkadişler var mı?

ah canıım guzel seyler düşün.. carsıya cık kendıne yenı cıcıler all kafanı dagıt bıraz.. bence bebek doguyunca evinizde daha cook mutlu olcaksınız.. sıkma canını dısarı cık gez bırazcık kuafore felan gıt ..mutsuzz olmaaa bebegıne yazıık opuyorumnanaktan

Gdiyorum canım kuaföre hafta 2 kere zaten fönümü çekerim.Ama bu öyle bir şey ki hiç bir şeye yapamıyorsun elimde değil çıkmak istemiyorum.Önüme dünyaları serseler şu an beni hiç bir şey mutlu edemez gibi geliyor.

İnşş.. geçici bir durumdur, dayanacak gibi değil çünkü.

canım bugün bende öyleyim ama çok kötü değil durumum ağladım bende sabah eşimle telde konuşurken benim ki gelip geçici biliyorum bir iyi oluyorum bir kötü pazartesi sendromu olabilir benim durum dün çok güzel bir gün geçirdim onun ardından iş çekilmiyor

ÖZLEM canım yazını okuyunca ben üzüldüm ama bak şimdi...Madem evde sıkılıyorsun çık gez dolaş bebişine kendine bişeyler bak...Güzel düşünmeye çalış...Bak bebek istiyordun ALLAH ım ona sana verdi...Annesi üzülürse oda hisseder bu durumu...Kendini toparla canım...Psikiyatriye gidiyormuşun...Aynı doktora gitmekte gerçekten sıkıcı olabilir...Sende dr. değiştir canım...Veyada bu bunalımları aklına getirme...

Canım keşke benim ki de pazartesi sendromu olsaydı : (

merhaba arkadaşlar,özlemcim niye öle oldun sen cnm ya,bende yok şimdilik öle bişey,belki bebişini görünce daha iyi olursun,şimdi bişey hissetmiyorsun ya ondan olabilir,bide yaz geldi bak ne kdar güzel geççek günlerin,bende bugün bebişimi gördüm yine sıkıldım dr.a gittim burda 2cm olmuş bebişim kalbinide duydum,herşey yolunda dedi yine öle :)

Evet canım istiyordum ama şimdi sanki hazır değilmişim gibi hissediyorum.Daha kötü olursam zaten tekrar psikiyatriste gidicem ne yapayım.Doktorumu değiştirmem çünkü çok iyi ama beni sıkan devamlı gitmek durumunda kalmak, çok güçsüz olduğum için kendime kızıyorum.

Canım bu hastalık öyle bir şey ki seni dışarı falan çıkarmıyor.Elini oynatmıyor.Elinde olmayan bir durum.Umarım sadece hamilelikten oluşan bir durumdur ve geçicidir de doktora gitmek zorunda kalmam.

Sinemcim merhaba bebişinin iyi olmasına sevindim darısı benim başıma perşembeyi bekliyorum elin nasıl oldu bu arada canım

saol cnm ya inşallah inşallah sende sağlıklı haberlerini alıcaksın cnm,hemen yaz bizede,çok az kalmış zaten,canım elime pansumana gittiğimde kadın doğumada gittim zaten,elim iyi azıcık kurumuş gibi ama bi yeri şişti daha oda içindeki et dışarda kaynamış sanırım o yüzden dah1-2 kere daha gidicem pansumana cnm sonra kendim hallederim zaten,

SPORSTAR canım bebişinin boyutunuda ölçmüşler hem kalp atışınıda duymuşun...Oh oohhh ne güzel...Çok güzel bir duygudur eminim ki...

özlemcim ya biliyorum bazı şeyleri karşıdan konuşmak kolay ama boşver hiçbirşeyi takma bebişinin yüzünü hayal etmeye çalış hem bak ayrıca senin yerinde olmak isteyen okadar çok insan var ki bence bugünlerin tadını çıkarmaya çalış herşey çok güzel olacak

sinemcim seninde gözün aydın haberler in çok güzel demek fasulya yiğenim birazcık daha büyümüş aferin ona

boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
Nerdesiniz hatunlar...

kızlar bugun dr.a gıttık.esımde varıkosel cıktı solda.offff canım cok sıkıldı.spermıyogram yaptılar varıkosele ragmen degerlerı ıyı cıktı.hızı bıraz dusuk.ama ya dahada duserse dıyorum.cok uzuluyrum yaa.ne yapcam bılmıyorum.amelıyat olmalı dıyor dr.lar.ama bız ıkı ay deneyelım yıne spermıyogram yaptralım degerler duserse olsun dıyoruz.ne yapıcam ben yaaa.hamılelık umutlarım suya dustu.ben zaten sanssızım.hayatta ıstedıgım hemen olmamıstr.hep cabalamısımdır.yaaa bunda cabalamaya da razıyım sonunda olsun ama ben boyle beklerken kafayı yemezsemsenağlama

selam kızlar
özlem cnm hamileliktede hormonlar değişiyor ruh halin ondan böyle olabilir umarım çabuk atlatırsın
sinem çok sevindim bebişinin iyi olmasına...darısı bizlerinde başına inş..

cnm geçmiş olsun bnm eşimdede varikosel vardı nişanlıykena meliyat oldu o zmnki spermiogramında değerleri iyiydi ama varikosel ilerlerse bu değerler düşer demiş dr 2 ay öncede tekrar test yaptırdı çok şükür değerleri gayet iyi çıktı..
bencede bi iki ay deneyin siz..inş hemencecik olur bebişin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…