2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
simiramis..........................20 mayıs..............10.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
mse121822.......................23 mayıs...............4.deneme
nehir25..............................23 mayıs...............2.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme
sellvi................................27 mayıs.... ..........2.deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................2 HAZİRAN .................14.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

saziye19........................20 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
erginsena........................7 mayıs.................3.deneme

meraba kızlar nasılsınız.
listeyi ilk sayfadan kaldırdım.
çünkü yeni tarih verenelri kaçırıyorum
ve onlarca sayfayı gözden geçirmem gerekiyo. artık bu sayfalarda
sizlerde kolayca değişiklik yapbilirsiniz.
çünkü çok fazla nette kalmıyorum.
artık listemiz sizlere emanet.

selam kızlar gunaydın nasılsınız... bende dün süt buharı dıye bısey okudum maydonoz katıp ıcıne kaynatılıyomuş sonra buharına oturuluyomuş... bunudamı denesek :S :roflol:

slm kızlar ben geldim haberler kötü dün reql olmadım ve çok ümitlendim ama bu sabah olmuşum moralim sıfırr yeni tarih 5 haziran sositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositososito

slm kızlar ben geldim haberler kötü dün reql olmadım ve çok ümitlendim ama bu sabah olmuşum moralim sıfırr yeni tarih 5 haziran sositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositososito

bozma moralini hayırlısı olsun

Bende ilk negatifi gördüğümde ağlamıştım ama senin çocuğun var zaten dimi

evet canım bir kızım ve bir oqlum var 15-12 ama evde bu bebeqi herkes o kadar çok istiyorki sanki ilk bebeqimizmiş gibi çocuklar büyüdüler artık arkadaş gibiyiz yani anlıcaqın bebeqi çok özledik hepimiz..

evet canım bir kızım ve bir oqlum var 15-12 ama evde bu bebeqi herkes o kadar çok istiyorki sanki ilk bebeqimizmiş gibi çocuklar büyüdüler artık arkadaş gibiyiz yani anlıcaqın bebeqi çok özledik hepimiz..

inşallah en kısa zamanda Allah nasip etsin o halde küçük anne ve babasıda var bayanssulusmile

inşallah en kısa zamanda Allah nasip etsin o halde küçük anne ve babasıda var bayanssulusmile

Canım belki şöyle düşünülebilir hani 2 çocuqu var neden bu kadar çok istiyor diye ama okadar uzun yıllar geçtiki aradan birde o zamanlar küçüktüm nasıl büyüdüler anlamadım şimdi doya doya bir bebek sevmek ve büyütmek istiyoruz eşim zaten beni teşvik etti çocuklar dersen hepimizden çok istiyor reql olunca onlara karşı mahçup gibi oldum Allah herkese öncelikle saqlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin gerçekten çok zor olmayınca..:Saruboceq:

erginsena cnm sıkma canını sen ne kadar sıkılırsan okdara gecikir bebişiniz,inşallah o gelicekte naz yapıyo biraz demek :))
denizcim bi kumralperi listeye eklenmek istiyor bide kvrck ama tarihlerini unuttum cnm

Hoşbulduk canım...Kaçgünden beri giremiyordum...Girsemde 5dk durmadan çıkıyordum...Dün eşim izinliydi onla gezdik...

X