2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

sanırım denizim16 yapıyodu o kürleri ona bi sor,o hatta onlarında etkisi var diyor hamile kalmasında,bi dene olmazsa

canım inşallah yaaa
bir de doktor çok umutlandırmıştı
değerin 26 çokkk iii dedimişti progesteron değeri
yani yumurta kalitesi belirleme
bu ay hamile olabilirsin demişti
neye dayanarak beni umutlandırsasa :KK43:((

canım inşallah yaaa
bir de doktor çok umutlandırmıştı
değerin 26 çokkk iii dedimişti progesteron değeri
yani yumurta kalitesi belirleme
bu ay hamile olabilirsin demişti
neye dayanarak beni umutlandırsasa :KK43:((

cnm umudunu niye kaybediyosunki daha adet gününde gelmemiş ,belkide hamilesindir,değilsende cnm olsun inşallah diğer aya,sen şimdiden moralini bozma sakın

kızlar aklıma ne geldi.. doktorum bana zayıflaman lazım ozaman adetlerın duzene gıren yumurtlama sorununda olmaz demıstı.. ben rejıme baslıyorum yarından ıtıbaren :eek:

kızlar benim adet geliyor galiba
:KK43: :KK43: :KK43:

ilişkiye girince eşimle pembemsi akıntı geldi
bu bundan önceki ayda olmuştu sonra 2 gün sonra adet oldum
ben umudumu keseyim adet olcammmmm :KK43: :KK43:((

sinemcim çokkkkkkkkkkkkkkkkkk geçmiş olsun kıyamam ben sana çok dikkat et kendine hem de yiğenime tekrardan geçmiş olsun

kızlar yaaaaaaaa okuldan geldim eşim anneler günü için şu hamille tişörtleri oluyor ya üzerinde yola çıktım yazıyor ay çok duygulandım ALLAH ım inşallah bu duyguyu en yakın zamanda bana yaşatırsın

merhaba arkadaşlar saat 1 gibi parmağımı kestim 2sini birden ama biri hafif,diğeri çook derindi,bütün lavobo kana bulandı kaç tane selpak değiştirdim hemen giyinip elimi sarıp bide yukarda tutup sağlık ocağına gittim yakındı bize,ordaki hemşire beni biliyordu,neyse dr.unu çağırdı dikiş atmamız lazım dedi ama hamileyim diye aşıda olamıcağım için dikiş atmadık batikonlayıp ilaçlı sargı beziyle sardık 3gün pansumana gidicem,dr dua edelim iltihap olmasın dedi,sen bi intaniyeye git bence aşı durumunu sor dedi bende az aşağısındaki hastaneye gittim dr.a sordum oda ekmek bıçağından bişey olmaz korkma aşılık bişeyin yok dedi bakalım pazartesiyi bekliyorum inşallah iltihap olmaz,sol yüzük parmağımı eti keserken kestim tam tırnağımın alt kısmı 1cm derinliğindeymiş,zaten içinin etleri dışarı çıkmıştı sararken düzelterek sardı hep hemşire :sinifsinif:mafoldumbenmafoldumben :bbo:

Canım nasıl becerdin sen o işi.Geçmiş olsun canım, umarım iltihap falan kapmaz.Deterjaba falan sokma parmağını dikkat et.

merhaba arkadaşlar saat 1 gibi parmağımı kestim 2sini birden ama biri hafif,diğeri çook derindi,bütün lavobo kana bulandı kaç tane selpak değiştirdim hemen giyinip elimi sarıp bide yukarda tutup sağlık ocağına gittim yakındı bize,ordaki hemşire beni biliyordu,neyse dr.unu çağırdı dikiş atmamız lazım dedi ama hamileyim diye aşıda olamıcağım için dikiş atmadık batikonlayıp ilaçlı sargı beziyle sardık 3gün pansumana gidicem,dr dua edelim iltihap olmasın dedi,sen bi intaniyeye git bence aşı durumunu sor dedi bende az aşağısındaki hastaneye gittim dr.a sordum oda ekmek bıçağından bişey olmaz korkma aşılık bişeyin yok dedi bakalım pazartesiyi bekliyorum inşallah iltihap olmaz,sol yüzük parmağımı eti keserken kestim tam tırnağımın alt kısmı 1cm derinliğindeymiş,zaten içinin etleri dışarı çıkmıştı sararken düzelterek sardı hep hemşire :sinifsinif:mafoldumbenmafoldumben :bbo:

canım benım cok gecmıs olsun ya korkma ınsallah bırsey olmaz sen fazla zorlama canım sımdı elını fazlada suya falan sokma tekrar gecmıs olsun canım

slm kızlaaaaar ben geldim şimdi bu kim diyeceksiniz ben cns22 ismim seliz olarak değiştirildi.zaten buraya ilk geldiğimde ismimi listeye seliz olarak yazdırmıştım.ayhhh adetime 2 gün kaldı adet belirtilerimde başladı sivilcelerim çıktı aman eksik kalmasın sizlerde ne var ne yok....

seliz seninle benim aynı
ama bende bugün kırmızı kan geldi adet gibi değildi ilişki sonrası oldu
böyle hiç olmamıştı
peçeteye bulaşıyor hep
ama adet kanı gibi değil sulu kan gibi
anlamadımki ne oldu

seliz seninle benim aynı
ama bende bugün kırmızı kan geldi adet gibi değildi ilişki sonrası oldu
böyle hiç olmamıştı
peçeteye bulaşıyor hep
ama adet kanı gibi değil sulu kan gibi
anlamadımki ne oldu

alla alla ilişki sonras gelmesi tuhaf geldi bana şuan durum ne adet kanaman başladımı eğer kanaman herzamanki gibi olmazsa doktora görün cnm eğer adet kanaman başladıysa sorun yoktur bence

sinemcim çokkkkkkkkkkkkkkkkkk geçmiş olsun kıyamam ben sana çok dikkat et kendine hem de yiğenime tekrardan geçmiş olsun
ayy saolasın cnm ya görünmez kaza işte off,şimdi çıkıyo acısı ya zonkluyoo,bebiş iyi heralde ya rahatı iyi,teşekkürler cnm
Canım nasıl becerdin sen o işi.Geçmiş olsun canım, umarım iltihap falan kapmaz.Deterjaba falan sokma parmağını dikkat et.
ya cnm eti aslında önceden bölmüştüm ama yaz diye hiç canım istemedi azıcık katayım yemeğe dedim ayırayım bi kısmını diye bıcakla dürtmeye başladım,bıçaklarıda tupperdan almıştım jilet gibiydi,götürdü elimide işte cnm,zaten su yasak dedi 3 gün pansumana gitçem cnm dikişte yapamadılar iğne olamıyorum diye,aşıda vurulamıyorum diye öle yapışmasını beklicez cnm
canım benım cok gecmıs olsun ya korkma ınsallah bırsey olmaz sen fazla zorlama canım sımdı elını fazlada suya falan sokma tekrar gecmıs olsun canım

çokk teşekkür edrim cnm ya,evet cnm su falan yasak iltihap olur dedi,inşallah olmaz ya en korktuğumda o yoksa acısına dayanırım yani,ama iltihap olursa kötü işte ben dikkat etçem artık elimden geleni yapçam

sizler iyisiniz demi arkadaşlar değişik bi haber yok sanırım

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Kızlar bakın ne okudum...Vallah ne bulursam burda paylaşıyorum...ıster doğru olsun ister yanlış...Denemediğimiz yol kalmadı yani...Karar verdim ama ben bu ay hiç bişey yapmayacağım...Okadar şey yaptım olmadı olmadı...Allah ne zaman ol derse o zaman olacak...
ılk olarak bizim orgazm olmamız gerekiyo ki o kasılma hareketleriyle spermler rahime ulaşabilsin...Sonra birde spermler içinizdeyken rahim kaslarınızı çalıştırın...Nefes verirken idrar tutar gibi içinize doğru çekin bu harekette spermlerin rahime ulaşmasında çok etkiliymiş...Birde tabi 1 saat kadar yataktan kalkmayın...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Dilekçim nerelerdesin yaaopuyorumnanaktan

X