2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

gün aşırı yap cnm sadece yumurtlama günlerinde hergün yap ben öle yapmıştım ama adetin bittiği ertesi gün başla
tamamdelikafaduldenama dr da gıtcem klomenın son gunu ara benı dedı ama nıye dedı bılmıyorum acaba yumurta takıbı yapıcakmı o ne derse yapıcam ama senın tavsıyene de uyarım saolll canım :))

ay canım darısı bana inşallah bende görürüm 13 mayısta gideceğim bende

ay canım ne kadar güzel ya ne kadarlık senın bebısın :))

İnş.. canım görürsün: )
Kız sen iyi dayanıyorsun o güne kadar.Sen daha önceden gittin değil mi? Doktor mu sana şu tarih de gel dedi.Bence bu hafta gitsen görürsün kesesini.

ben gözükmedim hiç doktora sadece kan sonucuna bakmıştı o zaman da gözükmez demişti bu hafta dolu olduğundan haftaya randevu alabildim o bakımdan ama içim rahat

ayy cnm allah bidaha yaşatmasın sana öyle bi tecrübe inşallah,bakarsın doğum gününde hediyen geliverir,ne kadar güzel olur ya:Saruboceq:
ayyy cnm çok sevindim,ikiz olmamasınada çok sevindim cnm 1 hafta sonra duyarsın cnm kalp atışını ben 6+3te duymuştum,dr undan memnun kaldınmı
tamamdelikafaduldenama dr da gıtcem klomenın son gunu ara benı dedı ama nıye dedı bılmıyorum acaba yumurta takıbı yapıcakmı o ne derse yapıcam ama senın tavsıyene de uyarım saolll canım :))
tabi cnm ilk dr.un dediğini dinle o ne derse onu yap cnm çünkü senin bünyeni bilen biri sonuçta,oda gün aşırı der tahminen
Canım darısı başına: ) Allah sanada nasip etsin.

5 haftalık daha.

cnm senin 6 haftalık değilmiymiş,son adet tarihini baz alınca

evet cnm o tarihler beklenen adet tarihleriydi,denizim girince söleyelim cnm daha sabah sordu yeni gelenler olunca ilk sayfayı yenileyin diye,o kaydetcek sadece

hayırlısı olsun canımm sıkma canını öbür aya inşallahhh olurr:Saruboceq:

Evet canım kaldım.Tam 45 dk. odasında kaldım bilgilendirdi beni sormadan SABIRLA anlatıyor valaha.

canım 24 mart son regl tarihim 1 hafta regl desek 5 haftanın içinde oluyorum ama regli olduğum haftayıda baz alırsa evet 6 hafta oluyor.

onuda baz alıyoz cnm dr.larda öyle sayıyor,bizim dr da öyleydi herşeyi anlattı tek tek bizim birşey sormamıza gerek kalmamıştı hiç,tesadüfende eşimin arkadaşının eşide o dr.da doğum yapmış çok övdü adamı,daha bi rahatladık,zaten memnun kalmıştık şimdi içimizde rahatladı.son haftaki yaptıklarını sordunmu cnm saç boyası içki falan ne dedi

Kızz o kadar çok soru sordum ki saç boyası aklımdaydı dr. bişi anlatınca uçup gitti.Soramadım ama ilaç aldığımı söyledim bişi olmaz dedi zaten 1 tane aldım.Ama şey dedi çok sık olmamakla beraber nadir olarak 1 2 kadeh şarap önerebiliyoruz dedi.Yani eğer özel bir durum varsa 1 kadehten bişi olmaz dedi.Parfüm falan onlarıda sordum onlar içinde bişi demedi kullanılabilir dedi abartmadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…