2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

slm kızlar nasılsınız yarın test günüm heycandan ölüyorum nedense içimden bir ses yok diyor ama işte umutta kesilmiyor bana dua edin

slm kızlar nasılsınız yarın test günüm heycandan ölüyorum nedense içimden bir ses yok diyor ama işte umutta kesilmiyor bana dua edin

hadiiii canım hamişsindir inşalahhh:Saruboceq::Saruboceq: kaçgndür hamişimiz yoktuu zaten bi hamiş haberi olnca arkası kesilmiyo.

canım ben yumurta takibi yaptırıyorum 29 günde bir oluyorum yarında 22 günüm doktorum gel test yapalım varsa çıkar dedi yani adet tarihim 11 mayıs doğru

ayy inşallah cnm çıksa ne güzel olur,yarın hemen bildir bizede,ben bütün gün evdeyim yarın hep girerim:Saruboceq:

inşallah arkadaşlar ya ama bende belirti falan yok gerçi belirtinin olduğu aylarıda gördük fos sadece adet zamanı çıkan sivilcem çıkmadı tabi buda belirti sayılırsa

kızlar demin bi topiğe rastladım bazılarımızda adet gecikiyo yaa işte o zamn rahim hamileliğe alıştırırmış kendini bnmde 1 hafta gecikmişti acaba kalıcam mı bakalım bu ay kalırsam kesin doğru bi söz

QUOTE=denizim16;12986453]yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
umarım bebişler çok bekletmeden gelir.
beklenen adet tarihlerinizi ve
kaçıncı denemeniz olduğunu yazarsanız
listemize ekliyelim sizi de.
[/QUOTE]

bende kac gundur bunu soylıcem soylıcem unutuyorum canım.benım malum adetım 13 gun gecıktı ama malesef hamıle deılım( 20 martta en son regl tarıhım ama nısanda olmadım artık benı hangı gruba eklersın bılmıyorum:)) ama mayısta calısmaları cok sıkı tutp hamıs olucam:)))) ınsallah....tesekkurler sımdıden:)))zemuszemus

inşallah arkadaşlar ya ama bende belirti falan yok gerçi belirtinin olduğu aylarıda gördük fos sadece adet zamanı çıkan sivilcem çıkmadı tabi buda belirti sayılırsa
cnm daha anca yeni yeni oluşur belirtilerin şu dönem bekleme daha
evet cnm aslında değişik bi teori,olabilirde,olursa senin kesin doğru deriz ozaman,hatta böle olan arkadaşlarda vardı,anlarız mayıstaki sonuçlarda
sporstar canım ya senin öğrenmeden önceki belirtilerini yazabilir misin akıntın falan nasıldı

cnm benim ilk 10-12 önce soldan yumurtladığım için sanırım orayada tutunmaya çalıştığı için hep solda böle bi kist varmış gibi baskı hissediyodum ve hepte normal böle yapışkan olmayan akıntımda vardı hep sürdü o zaten,normalden biraz daha çok oluyo akıntı diyelim 1-2 saatte bir hep oluyo 1 ay içinde 50lilik ikinci günlük ped paketine geçtim yani sonra yaklaşık 10 gün kala göğüs uçlarım hep dikleşti ve büyüdü 1 hafta kalada göğüslerimde büyüdü,bu şekilde seyretti cnm gelişmeler son 4 gün kalda bulantılarım başladı hafif hafif ozaman iyice aklımda soru işareti oluşmaya başlamıştı zaten,böyle yani cnm inşallah seninde yarın çıkar ya çok mutlu olurum ama senin daha yeni yeni belirtilerin başlıyacağı dönemler cnm hemen arama şuara

bıde canım kacıncı deneme derken kac aydır denıyoruz anlamında dımı eger oyleyse kasımda bıraktık korunmayı ama ocakta tuttu kımyasalmıs dustu sonra 1 ay yıne korunduk subat mart arası yanı sanırım 2 denemeydı bu cunku araları bos kaldı dusuk falan(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…