2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım ateş ölçme yöntemi adet gününden itibaren sabahları aynı satte yataktan kalkmadan enaz 3 saatlik uykuyla dil altından dijital termometre ile ölçülüyor ve hergün bir kenara not ediyorsun...Akıntını çalışmalarını falanda yazıyorsun yanlarına...

hıım o zaman bu ay klomene baslıcam ben adetın 3.gunu kullanmaya baslayıp 7.gunu bıtınce dr tekrar arıcakmısım 14.gunu de progestana baslıcakmısım eger doktor sureklı cagırıp yumurta takıbı yapmazsa bende yapayım bu ay ates olcme yontemını:))) belkı bu ay kalırım ....:Saruboceq:

bu arada sen nasıl oldun canım agrıların bıraz azaldımı

hıım o zaman bu ay klomene baslıcam ben adetın 3.gunu kullanmaya baslayıp 7.gunu bıtınce dr tekrar arıcakmısım 14.gunu de progestana baslıcakmısım eger doktor sureklı cagırıp yumurta takıbı yapmazsa bende yapayım bu ay ates olcme yontemını:))) belkı bu ay kalırım ....:Saruboceq:

bu arada sen nasıl oldun canım agrıların bıraz azaldımı

canım progestan hamıle bayanlara verıldıgınde bebegın rahımde daha ıyı tutunması ıcın uygulanıyo.. yanı anlayacagın hamıle kısılerde bebek tutunuyo hamıle olmayanlardada adet söktürüyo

kızlar ıyı aksamlar sanırım bır cogunuz suan burda degılsınız dun hayatımın en zor gununu yasadım oglen saat 12 de sancılandım hemde ne sancı ıdı dogum sancısından bıle beterdı acıle gıttık neysekı cumartesıydı ama doktorum nobetcıymıs sansıma agrıyla bırlıkte okadar cok kanamam geldıkı ınanmassınız zaten o kanı gorunce esıme bebegımız bızı bırakıp gıdıyor dedım doktor muaynede kıstımın oldugunu ve yenı dogmuas bır bebegın kafası kadar buyuk oldugunu soyledı ve bu kıst sıkısmıs patlamak uzereymıs senı acıl amelıyata almam gerekıyor ama bebek cok kucuk oldugu ıcın bunu yapamıyorum dedı esımle bende doktor bebek dıyınce bızde hemen yasıyormu cok kanama geldı dedık doktor o gayet ıyı cancıyı ve kanamayı yapan kıstmıs dedı ama bu agrıyı durduramassak dusukte yapabılırsın dedı kızlar benı yatırdılar ve tam dort sıse serom ve sekız tane agrı kesıcı ıyneyle benım sancımı kestıler sımdı salı gunu doktora yıne gıdıcem ve karnımdan sırıngayla kıstı cekeceklermıs tabı bebıse zarar vermeden tabı benım bebegım o gune kadar kalırsa annesıyle kızlar melegım annesıyle kalırsa asıl o zaman bana mucıze olacak bu kadar kanamaya kalırsa asıl o zaman mucızem dunyaya gelecek hayatımın en zor gunlerını yasıyorum boyle olmak cok kotu ne olacagını bılmıyorum kalıcakmı gıdecek mı ınanın kımseye hamıleyım dıyemıyorum o tadı benımsıyerek yasıyamıyorum rabbım kımseyı boyle zorda bırakmasın sagolsun annem ve kayın valıdem yanımda kalıyorlar ıkısıde pervane oldu etrafımda ıkısınıde cok sevıyorum allah eksıklıklerını aratmasın kızlar sıze yalvarıyorum ne olur bana dua edım salı gunu doktordan ıyı sonuclarla doneyım meleyım benımle kalsın annesını bırakmasın mafoldumben:gitme:
ayyy cnm ya nasıl üzüldüm anlatamam,nasıl korkmuşsundur ya,cnm ama şansın yaver gitmiş okadar korkuna bebişin değilmiş sorun olan,artık napalım böle avutcaz kendimizi,inşallah salı karnından hallederler cnm bebişinde senle olur,sen buna inanki herşey olumlu gelişsin,çokk geçmiş olsun tamda dönemine geldi ya kistin offfffmafoldumben
Selam kizlar ben geldim kimler var

nasılsın cnm adet oldunmu,çok gecikti senin ya,varmı gelişme
kızlar geldim ama şimdi yemek yapmaya gidiyorum sonra yine girerim ,herşey yolundadır umarım,herkesee byy

merhaba kızlar ben bısı sorcam .ben 25-27 gunde adet oluyorum.bu ay ovulasyon tetı yaptım.12. gunde ıkı koyu cızgıyı gordum.sonrada test yapmadım 17. gune kadar.zaten 13. gunde hıssetım catladıgını yumurtanın.yapıskan akıntım da gıttı zaten o gunden sonra.neyse 17. gunde merak ettım ovulasyon tetı yaptım yıne ıkıncı cızgı cok ama cok sılık vardı.19. gunumde yıne yaptım yıne aynı cok sılık ıkıncı cızgı vardı.bugun 22. gunum yıne yaptım ve ıkıncı cızgı daha belırgın .yanı bıkac gune koyulasır gıbı.ama benım 3 yada 5 gunum var adetıme.bu ne demek.baska topıkte adete yakın ıkı koyu cızgı goren arkadaslar hamıle kalmıstı.tabı bu kesın degıl ama.ıkı ıhtımal var ya hamıleyım yada ıkıncıye yumurtluyorum ama suan yapıskan akıntım yok.bugun beyaz losyon gıbı akıntım geldı ama onceden yoktu.ne olabılır sızce.

nasılsın cnm adet oldunmu,çok gecikti senin ya,varmı gelişme kızlar geldim ama şimdi yemek yapmaya gidiyorum sonra yine girerim ,herşey yolundadır umarım,herkesee byy

Canim dün yine migdem bulandi basim döndü ama öbür yandan kocaman bir sivilcem cikti, buda adet olacagim demektir. Reglimi bekliyorum suan.

merhaba kızlar ben bısı sorcam .ben 25-27 gunde adet oluyorum.bu ay ovulasyon tetı yaptım.12. gunde ıkı koyu cızgıyı gordum.sonrada test yapmadım 17. gune kadar.zaten 13. gunde hıssetım catladıgını yumurtanın.yapıskan akıntım da gıttı zaten o gunden sonra.neyse 17. gunde merak ettım ovulasyon tetı yaptım yıne ıkıncı cızgı cok ama cok sılık vardı.19. gunumde yıne yaptım yıne aynı cok sılık ıkıncı cızgı vardı.bugun 22. gunum yıne yaptım ve ıkıncı cızgı daha belırgın .yanı bıkac gune koyulasır gıbı.ama benım 3 yada 5 gunum var adetıme.bu ne demek.baska topıkte adete yakın ıkı koyu cızgı goren arkadaslar hamıle kalmıstı.tabı bu kesın degıl ama.ıkı ıhtımal var ya hamıleyım yada ıkıncıye yumurtluyorum ama suan yapıskan akıntım yok.bugun beyaz losyon gıbı akıntım geldı ama onceden yoktu.ne olabılır sızce.

Onu bende duymustum, hamilelerde ovalasyon testinde cift cizgi ciktigini ancak nekadar dogru bilmiyorum. Peki bu yapdigin testler güvenilir mi? Yani testten ileri gelmesin hep positiv cikmasi?

benim bu konu hakkında pek bilgim yok inşallah hamilesindir

canım daha pozıtıf degılkı.ıkıncı cızgı 17. ve 19. gunlerde cok ama cok sılıktı dıkkatlı bakınca gorunuyordu.bugun yaptım belırgın.uzaktan tutunca bıle bellı ama aynı koyulukta degıl daha.pozıtıf olması ıcın ıkı cızgının de aynı koyulukta olması gerekıyor.ben yıen ıkı gun sonra yapıcam bakalım o zaman ne olcak.ama ogun kesın aynı koyulukta olur gıbı gelıyor.cunku 3 gun sonra bayagı belırgınlestı.canım bu testı herkes kullanıyor.daha sıkayet duymadım.wondfı marka.zaten babystart focus adlı testım de var.ondan bırtane kaldı.aynı koyulukta ıkı cızgıyı yakalarsam onuda denıycem saglamasını yapıcam. bakalım yaa.hıc belırtım yk ama bilmiyorumkismile

canım daha pozıtıf degılkı.ıkıncı cızgı 17. ve 19. gunlerde cok ama cok sılıktı dıkkatlı bakınca gorunuyordu.bugun yaptım belırgın.uzaktan tutunca bıle bellı ama aynı koyulukta degıl daha.pozıtıf olması ıcın ıkı cızgının de aynı koyulukta olması gerekıyor.ben yıen ıkı gun sonra yapıcam bakalım o zaman ne olcak.ama ogun kesın aynı koyulukta olur gıbı gelıyor.cunku 3 gun sonra bayagı belırgınlestı.canım bu testı herkes kullanıyor.daha sıkayet duymadım.wondfı marka.zaten babystart focus adlı testım de var.ondan bırtane kaldı.aynı koyulukta ıkı cızgıyı yakalarsam onuda denıycem saglamasını yapıcam. bakalım yaa.hıc belırtım yk ama bilmiyorumkismile

Belirti olmak zorunda degil ki zaten, hele ki bukadar erken iken. Umarim dedigin gibidir ancak cok kafana takma cünki bebek varsa eger tutmayabilir, veya gebelige isaret bile degildir. Bence hic düsünme bu konuyu biliyorsun psikolojininde tutmasinda büyük payi var.

hazal senin testinin adı ne
wodfo mu ne benimki mavi
göstermedi hiç doktora gititm çatlmaış ddei

Canım ewet bende okumuştum...Adete yakın yine yapınca ovulasyon testini 2 çizgi çıkınca hamile olunabiliyormuş ama kesin değil canım...Senin adetine 5 gün var demekki...Canım bence kafana takma varsa zaten günü gelince göreceksin neticeyi ama duramam dersen git yarın bir idrar test yap veyada kan ama ikisindede 1 gün içinde negatif sonra pozitif çıkma ihtimali var...En mantıklısı adet günü canım...

Canım ewet bende okumuştum...Adete yakın yine yapınca ovulasyon testini 2 çizgi çıkınca hamile olunabiliyormuş ama kesin değil canım...Senin adetine 5 gün var demekki...Canım bence kafana takma varsa zaten günü gelince göreceksin neticeyi ama duramam dersen git yarın bir idrar test yap veyada kan ama ikisindede 1 gün içinde negatif sonra pozitif çıkma ihtimali var...En mantıklısı adet günü canım...

haklısın canım.ya aslında gebelık testını yapmaya bıle korkuyorum.gecen ay ıdrardada kandada negatıfı gorunce korkuyorum yapmaya.evde gebelık testı yapıcam.negatıf gorursem kanda baktrmam nasıl olsa negatıftr.gecen ayda evde negatıf cıktı.ama ben hasta olmayınca kandada baktrdım negatıf cıktı.yanı evde pozıtıf cıkmadan kanda baktrmam.yaa aslında hıc ama hıc umudum yok.ıkıncıye yumurtlamada olabılır gercı 5 gunum var ama bellımı olur.ben yıne calısma yapıcam yumurtluyorsam dıe.zaten testler ıcın erken.sımdı ovulasyonda bakıyorum cızgı koyulasırmı dıye.bende ıkı tur test var ovulsyonda eger wondfoda cıft cızgı gorursem dıger babystart focusu denıycem ona gore zaten .onun 5 tanesı 50 tl dı.wondfonun tanesı 1 tl.ama hep aynı cıkmıyor ıste hergecen gun daha belırgınlesmesı bırazda garıp geldı.kısmet yaa rabbım hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.ısteyen herkese.aminn:Saruboceq:

haklısın canım.ya aslında gebelık testını yapmaya bıle korkuyorum.gecen ay ıdrardada kandada negatıfı gorunce korkuyorum yapmaya.evde gebelık testı yapıcam.negatıf gorursem kanda baktrmam nasıl olsa negatıftr.gecen ayda evde negatıf cıktı.ama ben hasta olmayınca kandada baktrdım negatıf cıktı.yanı evde pozıtıf cıkmadan kanda baktrmam.yaa aslında hıc ama hıc umudum yok.ıkıncıye yumurtlamada olabılır gercı 5 gunum var ama bellımı olur.ben yıne calısma yapıcam yumurtluyorsam dıe.zaten testler ıcın erken.sımdı ovulasyonda bakıyorum cızgı koyulasırmı dıye.bende ıkı tur test var ovulsyonda eger wondfoda cıft cızgı gorursem dıger babystart focusu denıycem ona gore zaten .onun 5 tanesı 50 tl dı.wondfonun tanesı 1 tl.ama hep aynı cıkmıyor ıste hergecen gun daha belırgınlesmesı bırazda garıp geldı.kısmet yaa rabbım hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.ısteyen herkese.aminn:Saruboceq:

Canım zaten kendini tanıyorsan günü gelince idrar testi yaptığında negatif çıkıyorsa kana gerek yok ama bir hafta daha geçer yine olmazsın kanda ozaman net baktırırsın...Hayırlısı canım...Negatifi görmenin ne demek olduğun ben çok iyi bilirim 13 ay oldu...

X